Construction Equipment Slovensko
Diely na opravu Volvo

Originálne diely na opravu Volvo

Vráťte sa do práce

Diely na opravu Volvo sú efektívnym riešením na úsporu nákladov, ktoré udeľuje nový lízing životnosti ťažko pracujúcemu stroju.

Originálne diely na opravu Volvo

Diely na opravu Volvo sú efektívnym riešením na úsporu nákladov, ktoré udeľuje nový lízing životnosti ťažko pracujúcemu stroju. Spoločnosť Volvo ponúka program Volvo Reman, repasované komponenty a výmenné služby, ktoré fungujú v dokonalej harmónii s vaším strojom na predĺženie doby bezporuchovej prevádzky a zvýšenie produktivity – bez nutnosti kúpy nového stroja.

Spoločnosť Volvo má tie správne diely na opravu a riešenia pre váš stroj. Naša globálna sieť predajcov zaisťuje to, že sú originálne diely Volvo dostupné vždy a všade – čím sa minimalizujú prestoje, aby bol váš stroj pripravený na činnosť vtedy, keď to najviac potrebujete.

Každý diel je dôležitý!

Vyššia kvalita komponentov znamená vyšší výkon vášho stroja Volvo. Každý diel je dôležitý pre svoju dobu prevádzkyschopnosti a výkon. Tak prečo riskovať?

Repasované výrobky Volvo

Služby obnovy výrobkov

Volvo Reman tvorí celá škála služieb obnovy výrobkov, ktoré ponúkajú rovnakú vysokú kvalitu a dlhú prevádzkovú životnosť ako nové komponenty Volvo, ale za nižšiu cenu.

Volvo Reman zahŕňa:

Továrenské repasované súčiastky
Toto zahŕňa motory, turbodúchadlá, pohony náprav, chladiče a hydraulické čerpadlá. Váš starý komponent sa pošle do našich závodov na obnovu výrobkov, kde dostane nový život.

Komponenty pre klasické stroje
Pre stroje, ktoré majú desať alebo viac rokov, spoločnosť Volvo CE ponúka rozsiahlu obnovu komponentov, ktoré sa dôkladne vyčistia a otestujú z hľadiska kvality a spoľahlivosti.

Výmenné služby
Filtre pevných častíc pre vznetové motory (DPF) sú prvé komponenty, ktoré sa zahŕňajú do programu výmennej služby. Zanesené filtre je možné vymeniť za repasovaný filter Volvo, ktorý sa prísne otestoval na zaistenie toho, že ponúkne minimálne 95 % kapacity úplne nového filtra, ale za zlomok ceny. Zachovajte značku Volvo vášho stroja a starostlivosť o životné prostredie tým, že dáte nový život starým komponentom. 

Repasované výrobky Volvo

Dajte svojmu stroju druhý život! Objavte výhody repasovaných výrobkov značky Volvo – služieb na obnovu výrobkov.

Vyhľadávač predajcov Volvo – domovská stránka
Viete, čo potrebujete?

Chcete objednať diely? S radosťou vám pomôžeme.

Zadajte požiadavku