Construction Equipment Slovensko
Kvalitné diely

Originálne diely Volvo ponúkajú najvyššiu kvalitu a garantovaný výkon pre váš stroj od spoločnosti Volvo. Každý diel je dôležitý pre svoju dobu prevádzkyschopnosti a výkon. Používajte len diely a produkty, ktoré boli špeciálne vyvinuté, testované a schválené pre optimálnu funkciu - to je kľúčom k zníženiu vlastníckych a prevádzkových nákladov. Ponuka kvalitných dielov od spoločnosti Volvo zahŕňa širokú škálu komponentov a voliteľných služieb na dosiahnutie dlhodobej činnosti a prevádzkovej životnosti.

Každý diel je dôležitý!

Vyššia kvalita komponentov znamená vyšší výkon vášho stroja Volvo. Každý diel je dôležitý pre svoju dobu prevádzkyschopnosti a výkon. Tak prečo riskovať?

Zákaznícke riešenia

Prehľad výrobkov a služieb, ktoré ponúkame na podporu vášho podnikania v rámci vášho vlastníctva – rok čo rok pomáhajú zachovávať vašu ziskovosť.

Novinky

Najnovšie správy o dieloch Volvo

Systém zubov Volvo novej generácie umožní lopatám prehrýzť sa hlbšie

Systém zubov Volvo novej generácie určený pre väčšie rýpadlá a kolesové nakladače Volvo poskytuje lepšiu penetráciu, dlhšiu životnosť a jednoduchý systém montáže bez použitia kladiva.

Rad programov Volvo Assist predstavený európskemu trhu na výstave Intermat 2018

Volvo Construction Equipment predstavuje kompletný rad riešení Volvo Assist integrovaných v najmodernejšom kabínovom displeji Volvo Co-Pilot.

Vyhľadávač predajcov Volvo – domovská stránka
Viete, čo potrebujete?

Chcete objednať diely? S radosťou vám pomôžeme.

Zadajte požiadavku