Construction Equipment Slovensko
Šmykom riadený nakladač s prídavným zariadením Volvo

Prídavné zariadenia šmykom riadených nakladačov

Len to najlepšie je dosť dobré pre váš stroj Volvo

Zachovajte svoje Volvo, aby zostalo celé Volvo

Šmykom riadené nakladače Volvo sú po celom svete známe svojou vysokou kvalitou a prídavné zariadenia Volvo ponúkajú presne rovnakú vysokú kvalitu. Tak prečo robiť kompromisy? Zachovaním svojho šmykom riadeného nakladača komplet s dielmi Volvo získate bezstarostnosť a bezkonkurenčnú úsporu.

Vezmite do úvahy, že sa ponuka prídavných zariadení pre rôzne modely strojov môže na rôznych trhoch líšiť.

Nakladacie lopaty

Spoločnosť Volvo ponúka komplexnú ponuku lopát na zaistenie dokonalého súladu medzi vašim strojom a vašim pracoviskom.

Prehľad prídavných zariadení

Drapákové lopaty

Volvo ponúka drapáky na manipuláciu so šrotom a odpadom, objemnými predmetmi a hnojom v rámci portfólia prídavných zariadení pre šmykom riadené nakladače, ktoré poskytujú maximálnu všestrannosť pre vaše aplikácie zberu.

Prehľad prídavných zariadení

Vidlice

Paletizačné vidly sú ideálne na manipuláciu s paletami a materiálom. Konštrukcia pre vysoké zaťaženie zabezpečuje pevnosť vidiel, aby zvládli akýkoľvek náklad, s ktorým stroj môže manipulovať. Jednoduchá a rýchla zmena vzdialenosti medzi zubami pre zvýšenú flexibilitu.

Prehľad prídavných zariadení

Hydraulické kladivá

Hydraulické kladivo Volvo je kombináciou vynikajúceho pracovného výkonu a nízkej úrovne hluku a vibrácií. Je spoľahlivé a vyžaduje jednoduchú údržbu. Hydraulické kladivá sú vybavené nástrojom s jedným pracovným hrotom a hydraulickými hadicami.

Prehľad prídavných zariadení

Radlice

Vhodná pre zemné práce a aplikácie spojené s čistením pozemku. Radlica má hydraulické otáčanie a náklon. Nastavuje sa do uhla 30° buď doprava, alebo doľava od stredu a nakláňa sa o 10° z horizontálnej polohy v oboch smeroch.

Prehľad prídavných zariadení

Zametače

Uhlový zametač je ideálny na upratovanie staveniska a udržiavanie verejných priestranstiev vďaka veľkým kefám, čo umožňuje upratanie pri prechode jedným smerom. Zdvíhacie zametače sú vhodné pre mierne a dôkladné upratovanie vo všetkých aplikáciách, v ktorých je potrebný zber odpadu, ako napríklad na šrotoviskách

Prehľad prídavných zariadení

Snehové frézy

Snehová radlica s hydraulickým nastavením uhla na účinné odpratávanie snehu z parkovísk, príjazdových ciest, chodníkov a pod. Optimálna činnosť je zaručená vďaka nastaviteľným šmýkadlám, zvlnenej radlici a funkcii vypnutia na minimalizovanie poškodenia pri náraze na prekážku.

Prehľad prídavných zariadení

Silážne rezačky

Silážny kyprič sa používa na drvenie stvrdnutej siláže a má nastaviteľné vodiace prvky na nastavenie hĺbky rezu. Fréza je vyrobená z oderu odolného a vysoko pevného materiálu pre dlhú životnosť. Táto konštrukcia umožňuje kypriču zarezávať sa vedľa stien a priamo do zadnej časti sila.

Prehľad prídavných zariadení

Lopaty na stromy

Lopata na stromy na vykopanie koreňových balov sa používa na presadenie alebo odstránenie stromov s celým koreňovým balom. Konštrukcia obsahuje krátku a úzku vežu, kompaktné riešenie so širokým otváraním konštrukcie na ľahké zachytenie stromov.

Prehľad prídavných zariadení

Drviče pňov

Drvič pňov je ideálny na drviace aplikácie a odstraňovanie pňov. Využíva drviace zuby určené do náročnej prevádzky a má 60-stupňový rozsah pohybu, ktorý zaisťuje vysokú produktivitu.

Prehľad prídavných zariadení

Píly na tvrdé materiály

Píla na kameň sa používa na prerezanie veľmi tvrdých materiálov, ako napríklad pri údržbe ciest alebo na rezanie drážok do betónu.

Prehľad prídavných zariadení

Stroje na odstraňovanie asfaltu

Stroj na odstraňovanie asfaltu je ideálny na údržbu ciest a prípravu stavenísk. Vyfrézuje mrazové vypukliny, pracuje okolo cestných prielezov a zvládne plnú hĺbku inštalačných zárezov. Je tiež vhodný pre štruktúrované dlažby kvôli drsnosti povrchu.

Prehľad prídavných zariadení

Hrable

Poháňané hrable na úpravu krajiny spravujú dokončenie triedenia, drvenie pôdy, odstránenie odpadu, rozmiestňovanie posypu do pôdy a oddeľovanie. Obojsmerný valec spracováva zeminu smerom dopredu aj dozadu a dá sa nastaviť do uhla 20 stupňov doľava aj doprava.

Prehľad prídavných zariadení

Prídavné zariadenia na prípravu terénu

Preparátor na úpravu krajiny robí čistenie, odstraňovanie kameňov a prípravu pôdy efektívnymi. Zbiera kamene, ktoré majú priemer 25 – 500 mm a umožňuje vytriediť piesok/zeminu a malé úlomky prostredníctvom osievania z perforovanej lopaty.

Prehľad prídavných zariadení

Kultivátory

Krajinné kypriče sú ideálne na prípravu pôdy na sejbu, miešanie kompostu a prípravu krajiny. Obojsmerná činnosť umožňuje úpravu spodných aj horných vrstiev dopredu aj dozadu.

Prehľad prídavných zariadení

Krovinorezy

Tento krovinorez je ideálny na odstraňovanie podrastu, vysokej trávy a malých stromov. Používa sa v rôznych oblastiach od rozľahlých polí, verejných parkov po okraje ciest. Indikátor čepele upozorňuje operátora a okolostojacich na pohyblivú čepeľ.

Prehľad prídavných zariadení

Vibračné valce

Vibračné valce môžu účinne zhutňovať široký rozsah typov terénu vrátane štrku, piesku, hliny a asfaltu. Sú ideálne pre vozovky, chodníky, cyklistické trasy, golfové ihriská, mosty, parkoviská a ďalšie podobné povrchy. K dispozícii sú čalúnené a hladké valce.

Prehľad prídavných zariadení

Priekopové rýpadlá

Priekopové rýpadlo sa používa na rýchle a presné kopanie priekop pre káble a malé aplikácie spojené s ukladaním potrubia. Má dvojpolohové bočné radenie prevodových stupňov pre hĺbenie výkopov blízko steny, hydraulický motor s vysokým krútiacim momentom a reťazový redukčný hnací systém určený do náročných podmienok.

Prehľad prídavných zariadení

Špirálové vrtáky

Pôdny vrták sa používa na vŕtanie otvorov do zeme. Vrtáky sú dostupné pre štandardné, vysoké zaťaženie a vysadzovanie stromov/kríkov. Zariadenie je chránené pred poškodením hydraulickým poistným ventilom pre prípad, že by pôdny vrták narazil na veľké nehybné predmety.

Prehľad prídavných zariadení
Vyhľadávač predajcov Volvo – prídavné zariadenia
Získanie kontaktu

Chcete si niečo objednať alebo sa dozvedieť viac? Pošlite nám správu.

Získanie kontaktu