Construction Equipment Slovensko
Rýpadlo s prídavným zariadením Volvo hydra

Hydraulické kladivá

Prekonávanie hraníc

Trvalý výkon, odolnosť a vylamovacia sila

Hydraulické kladivá Volvo sú navrhnuté na dosahovanie výnimočných výsledkov bez ohľadu na typ práce. Vďaka výnimočnému nárazovému výkonu, dvojrýchlostnému ovládaniu a množstvu dostupných pracovných nástrojov poskytujú kladivá Volvo flexibilitu a riešenie prispôsobené každej aplikácii. Každý detail kladiva Volvo bol navrhnutý tak, aby dokonale spolupracoval s vaším strojom Volvo. Naše kladivá sa dodávajú ako kompletný balík vrátane hadíc, konzol a nástrojov podľa vášho výberu, takže sa môžete ihneď pustiť do práce.

Za kladivami Volvo stojí spoľahlivosť a podpora značky Volvo a siete predajcov. Predaj a servis kladív a strojov sa vykonáva prostredníctvom vášho miestneho predajcu Volvo, pričom sa tieto výrobky dodávajú so solídnou zárukou výrobcu. Získajte pocit podpory, využívajte našu rozsiahlu sieť technikov, dielov, pracovných nástrojov, dielní a predajcov Volvo.

Hydraulické kladivá Volvo – Kľúčové funkcie výrobku

Film, ktorý uvádza celú škálu hydraulických kladív pre rýpadlo od spoločnosti Volvo Construction Equipment. Tieto odolné prídavné zariadenia sú navrhnuté tak, aby pracovali v dokonalej harmónii s rýpadlami Volvo – v špecifických prostrediach a aplikáciách.

Kompaktné rýpadlo

Každý detail kladiva Volvo, od konštrukcie komponentov až po dokonalé vyváženie hmotnosti a výkonu, bol navrhnutý tak, aby dokonale spolupracoval s kompaktným rýpadlom Volvo.

Prehľad hydraulických kladív
Pásové rýpadlo

Sila, výkon a flexibilita. Hydraulické kladivá Volvo sú navrhnuté na dosahovanie výnimočných výsledkov bez ohľadu na typ práce.

Prehľad hydraulických kladív
Kolesové rýpadlo

Hydraulické kladivo Volvo bolo navrhnuté s ohľadom na ťažkú prácu. Môžete sa teda pustiť aj do tých najzložitejších projektov a ešte dlhšie si zachovať produktivitu.

Prehľad hydraulických kladív
Vyhľadávač predajcov Volvo – prídavné zariadenia
Získanie kontaktu

Chcete si niečo objednať alebo sa dozvedieť viac? Pošlite nám správu.

Získanie kontaktu