Construction Equipment Slovensko
Rýpadlo s prídavným zariadením Volvo hydra

Hydraulické kladivá

Prekonávanie hraníc

Trvalý výkon, odolnosť a vylamovacia sila

Aby bolo možné preniknúť do množstva náročných materiálov, hydraulické kladivá Volvo poskytujú trvalý výkon, odolnosť a vylamovaciu silu. Každý náraz sa vykonáva s rovnakým optimálnym výkonom ako predchádzajúci. S celým sortimentom hydraulických kladív pre všetky použiteľné výrobky Volvo alebo dokonca aj v rámci kompatibility s konkurenčnými strojmi sú kladivá Volvo tou najlepšou voľbou na pridanie do vášho vozového parku, či už vlastného alebo prenajatého.

Za kladivami Volvo stojí spoľahlivosť a podpora značky Volvo a siete predajcov. Predaj a servis kladív a strojov sa vykonáva prostredníctvom vášho miestneho predajcu Volvo, pričom sa tieto výrobky dodávajú so solídnou zárukou výrobcu. Získajte pocit podpory, využívajte našu rozsiahlu sieť technikov, dielov, pracovných nástrojov, dielní a predajcov Volvo.

Hydraulické kladivá Volvo – Kľúčové funkcie výrobku

Film, ktorý uvádza celú škálu hydraulických kladív pre rýpadlo od spoločnosti Volvo Construction Equipment. Tieto odolné prídavné zariadenia sú navrhnuté tak, aby pracovali v dokonalej harmónii s rýpadlami Volvo – v špecifických prostrediach a aplikáciách.

Kompaktné rýpadlo

Vymeňte prídavné zariadenie ľahšie a vykonávajte práce s rôznymi aplikáciami! Každé kladivo Volvo sa dodáva s možnosťou voľby držiaka, aby pasovalo k akémukoľvek systému rýchloupínača, ktorý spoločnosť Volvo ponúka.

Prehľad hydraulických kladív
Pásové rýpadlo

Trvalá frekvencia a výkon nárazov zaručujú produktivitu na akomkoľvek pracovisku. Prispôsobte svoje Volvo svojmu stroju Volvo!

Prehľad hydraulických kladív
Kolesové rýpadlo

Trvalá frekvencia a výkon nárazov zaručujú produktivitu na akomkoľvek pracovisku. Prispôsobte svoje Volvo svojmu stroju Volvo!

Prehľad hydraulických kladív
Vyhľadávač predajcov Volvo – prídavné zariadenia
Získanie kontaktu

Chcete si niečo objednať alebo sa dozvedieť viac? Pošlite nám správu.

Získanie kontaktu