Construction Equipment Slovensko

Hladidlá ABG

Všetko, čo potrebujete na správne vykonanie požadovaných úloh

Overená univerzálnosť a efektívnosť po celom svete

Firma Volvo ponúka rôzne hladidlá pre asfaltovacie stroje, čím uspokojí aj tie najšpecifickejšie potreby zákazníkov. Vďaka pokročilým hladidlám DuoTamp High Density sa pri hladení dosahuje veľmi vysoký stupeň zhutnenia, po ktorom sa redukuje či dokonca úplne odpadá potreba valcovania. Výsledkom je jednotné zhutnenie a optimálna hladkosť položenej vozovky.

Manuálne zariadenia na vyrovnávanie asfaltu

Tieto pevné hladidlá Volvo pre asfaltovacie stroje ABG sú kombináciou hutniacich a vibračných hladidiel so základnou šírkou 2,50 m alebo 3,00 m. Ponúkajú sa v dvoch verziách – buď s jednočinným, alebo duálnym zhutňovacím systémom. Voľba premenlivej amplitúdy umožňuje operátorovi predvoliť amplitúdu hutnenia podľa asfaltovacieho materiálu a podmienok na stavenisku. Vibračný systém nielen že zabezpečuje dosiahnutie dodatočného zhutnenia, ale tiež zlepšuje povrchovú textúru, a to najmä pri pokladaní vrstiev podliehajúcich opotrebovaniu.

Prehľad prídavných zariadení

Zariadenia na vyrovnávanie asfaltu Variomatic

Firma Volvo ponúka rôzne hladidlá pre asfaltovacie stroje, čím uspokojí aj tie najšpecifickejšie potreby zákazníkov. Vďaka pokročilým hladidlám DuoTamp High Density sa pri hladení dosahuje veľmi vysoký stupeň zhutnenia, po ktorom sa redukuje či dokonca úplne odpadá potreba valcovania. Výsledkom je jednotné zhutnenie a optimálna hladkosť položenej vozovky. Hladidlá Variomatic je možné jednoducho rozšíriť na dvojnásobok ich základnej šírky, čo z nich robí extrémne flexibilné hladidlá.

Prehľad prídavných zariadení
Vyhľadávač predajcov Volvo – prídavné zariadenia
Získanie kontaktu

Chcete si niečo objednať alebo sa dozvedieť viac? Pošlite nám správu.

Získanie kontaktu