Construction Equipment Slovensko

Spoločnosť Volvo CE uviedla film „Building Tomorrow“

Vyvrcholenie najnovšej kampane značky spoločnosti Volvo Construction Equipment, film „Building Tomorrow“, dokumentuje snahu o dosiahnutie udržateľnejšej budúcnosti.

Spoločnosť Volvo Construction Equipment (Volvo CE) uviedla film „Building Tomorrow“ v ktorom prezentuje úspechy zákazníkov z celého sveta. Film uvedený 14. októbra predstavuje, ako stroje Volvo prostredníctvom rôznych projektov zákazníkov pracujú na vytváraní lepšej budúcnosti pre nasledujúce generácie a budovaní sveta, v ktorom chceme žiť.

„V spoločnosti Volvo Construction Equipment nás poháňa myšlienka, že predstavivosťou, tvrdou prácou a technologickými inováciami sa staneme lídrami v budovaní sveta, ktorý je čistejší, inteligentnejší a lepšie prepojený,“ hovorí Martin Weissburg, prezident spoločnosti Volvo CE a člen výkonnej rady skupiny Volvo Group. „Veríme v udržateľnú budúcnosť a formou globálneho stavebného priemyslu budeme pokračovať v spolupráci s našimi zákazníkmi na tom, aby sa táto myšlienka stala realitou pre ľudí na celom svete,“ dodal Weissburg.

Globálna zodpovednosť

Kampaň, ktorá sa premiérovo predstaví v decembri 2016, podporuje séria krátkych filmov. Prvá epizóda predstavuje stroje Volvo vzdorujúce zamrznutej krajine severného Švédska, kde ikonický stroj ICEHOTEL 365 beží nepretržite cely rok. Je chladený solárnou energiou s cieľom dosiahnuť negatívne emisie CO2. Vyprahnutá púšť na sever od katarskej Dohy je druhou destináciou kampane. Vyše 240 strojov Volvo nepretržite pracovalo na výstavbe nového udržateľného mesta Lusail pri teplotách dosahujúcich až 50 °C. Veterná farma Kouga v Juhoafrickej republike tvorí ústredný motív tretieho videa. Predstavuje sa v ňom sektor obnoviteľnej energie, ktorého cieľom je poskytovať do roku 2030 42 % energetickej spotreby krajiny a zároveň posilniť miestne komunity.

Film „Building Tomorrow“ demonštruje, ako stroje Volvo prispievajú k udržateľnosti aj k úspechu zákazníkov a posilňujú význam misie skupiny Volvo Group – posilňovať prosperitu dopravnými riešeniami.

„Ako člen skupiny WWF Climate Savers máme záväzok viesť zmenu v priemysle. Táto kampaň predstavuje výnimočné príklady od našich zákazníkov v širšej perspektíve a my dúfame, že bude motivovať ostatných, aby sa aj oni podieľali na udržateľnej budúcnosti,“ hovorí Niklas Nillroth, viceprezident oddelenia životného prostredia a udržateľnosti spoločnosti Volvo CE.

Premena zajtrajškov

Film je od 14 októbra dostupný na digitálnych kanáloch spoločnosti Volvo CE a v premiére sa predstaví aj na naživo vysielanom koncerte v španielskom Alicante týždeň pred začiatkom pretekov Volvo Ocean Race. Tieto pobrežné preteky s dlhou tradíciou sa stávajú platformou na zvyšovanie povedomia o udržateľnosti a je dobrým spojením s filmom „Building Tomorrow“ od spoločnosti Volvo CE.

„Svet prebieha transformáciou, požiadavky zákazníkov sa menia, a týmto prístupom zameraným na človeka chceme ukázať, ako bude spoločnosť Volvo robiť pre ľudí kdekoľvek, teraz i v budúcnosti, vždy niečo navyše,“ hovorí Bill Law, hlavný viceprezident podnikovej komunikácie spoločnosti Volvo CE.

Ďalšie informácie nájdete na adrese www.volvoce.com/buildingtomorrow.

The River je oficiálny soundtrack kampane „Building Tomorrow“ spoločnosti Volvo CE a hrá ho mladá švédska kapela Moment. Singel je k dispozícii v službe Spotify od 13. októbra.

#VolvoCE #BuildingTomorrow #sustainability #construction #VolvoOceanRace #WarnerMusic #MomentTheRiver