Construction Equipment Slovensko

Spoločnosť Volvo Construction Equipment spúšťa kompletne prebudovanú webovú lokalitu v regiónoch EMEA

Prehľadná navigácia, schopnosť reagovať na mobilné zariadenia a modernizovaný dizajn novej webovej lokality spoločnosti Volvo Construction Equipment pre zákazníkov v Európe, na Strednom Východe a v Afrike, sú zárukou používateľsky príjemného a informatívneho zážitku na akomkoľvek zariadení.

Spoločnosť Volvo Construction Equipment spúšťa kompletne prebudovanú webovú lokalitu v regiónoch EMEA

Spoločnosť Volvo Construction Equipment (Volvo CE) pozýva návštevníkov na prvý prieskum našej prebudovanej webovej lokality volvoce.sk. Nová webová lokalita obsahuje všetky tie cenné informácie, ktoré sa pre pravidelných návštevníkov stali spoľahlivým zdrojom, preorganizované do používateľsky príjemnejšieho a intuitívnejšieho formátu.

„Pre našich zákazníkov a obchodných partnerov je kľúčový prístup ku všetkým správnym informáciám – kedykoľvek a kdekoľvek ich potrebujú,“ hovorí Tom O´Brien, manažér oddelenia marketingových systémov a analytiky Volvo CE pre regióny EMEA. „Bez ohľadu na to, aké zariadenie návštevníci stránky používajú – či už ide o laptop, tablet alebo smartfón – teraz budú mať k dispozícii robustnejšiu a mediálne bohatšiu platformu navrhnutú tak, aby im pomohla rýchlo a jednoducho nájsť to, čo hľadajú.“

Rýchle porovnanie
Okrem plne responzívneho a prehľadného dizajnu táto prebudovaná stránka ponúka zjednodušené vyhľadávanie a porovnávanie zariadení – jedno vedľa druhého. Vďaka funkcii selektora výrobkov môžu návštevníci na jednej stránke zobraziť niekoľko modelov a ich špecifikácie a niekoľkými kliknutiami sa dostať k podrobnejším informáciám vrátane videí a brožúr. Prehľad príslušenstva navyše návštevníkom umožňuje rýchle zobrazenie všetkého dostupného príslušenstva pre príslušný model Volvo – od univerzálnych rozhraní po širokú škálu lopát, drapákov, lámačov a vysoko špecializovaných riešení.

Spojte sa s Volvo
Táto nová webová lokalita je len jedným z mnohých efektívnych spôsobov, ako sa spojiť so spoločnosťou Volvo online. Medzi ďalšie spôsoby patria platformy Facebook, Twitter, YouTube a Instagram.

Koniec.

September 2016

Ďalšie informácie nájdete na: www.volvoce.com/press
Alebo kontaktujte:

Anne Bast
VP Corporate Communication
Volvo Construction Equipment
Región predaja EMEA
(Európa – Blízky východ – Afrika)
Tel: + 016-541 59 06
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener
SE10
Londýn
Tel: +44 207 923 5863
hannah.kitchener@se10.com

Na stránke http://www.thenewsmarket.com/volvogroup si môžete pozrieť video skupiny Volvo Group v televíznej kvalite. Video materiál si môžete pozrieť a vyžiadať vo forme súborov MPEG2 alebo na kazetách Beta SP. Registrácia a video materiál sú pre médiá zdarma.