Construction Equipment Slovensko

Nový magazín Spirit spoločnosti Volvo CE predstavuje megaprojekty, ktoré menia životy ľudí

Stavebné projekty v novej sérií „The Megaproject Listing“ magazínu Spirit neobsahujú len stavby a prestavby. Menia aj životy ľudí. Zlepšujú prepojenia medzi komunitami, zlepšujú dopravu a podnikanie a budujú inteligentné a udržateľné mestá ktoré odolajú skúške času.

Nová séria „The Megaproject Listing“ spoločnosti Volvo CE sa zameriava na niektoré z najväčších, najvýraznejších a najodvážnejších stavebných projektov na svete, od kompletnej prestavby diaľnice Interstate 4 na Floride, až po premiestnenie celého mesta Kiruna vo Švédsku.

„Sme nadšení, že môžeme predstaviť našu novú kampaň. Tieto megaprojekty sú ukážkou toho, o čom je vízia spoločnosti Volvo CE – budovať svet, v ktorom chceme žiť. S úplne novým magazínom Spirit sa snažíme inšpirovať našich čitateľov a priblížiť im niektoré z najpôsobivejších stavebných projektov súčasnosti“, hovorí Tiffany Cheng, globálna riaditeľka externej komunikácie spoločnosti Volvo CE.

Spoločnosť Volvo CE sa riadi myšlienkou, že vďaka predstavivosti, tvrdej práci a technologickým inováciám bude spoločnosť stáť v popredí rozvoja sveta, ktorý je čistejší, inteligentnejší a lepšie prepojený. Megaprojekty v novej sérii spoločnosti Volvo CE sú stelesnením tejto vízie.

Predstavením série „The Megaproject Listing“ a nového digitálneho magazínu Spirit 17. októbra posilní spoločnosť Volvo CE svoju prítomnosť a dosah online. Fanúšikovia tlačenej verzie magazínu však nemusia mať obavy: aj naďalej budú dvakrát ročne dostávať kópiu tejto obnovenej publikácie.

„Magazín Spirit je dôležitým zdrojom informácií v rámci odvetvia a vďaka jeho obnoveniu tomu tak bude aj počas nasledujúcich rokov. Dúfame, že naši verní čitatelia budú s nami pokračovať v objavovaní nových megaprojektov po celom svete a že sa k nim pridajú noví nadšenci v oblasti stavebníctva v rámci odvetvia aj mimo neho“, hovorí Tiffany Cheng.

Prvá časť série „The Megaproject Listing“ čitateľom predstaví dokončenú rekonštrukciu diaľnice Interstate 4 na Floride, ktorá zmení jednu z najnebezpečnejších ciest v Spojených štátoch na najmodernejší cestný koridor. 

Prvá časť série „The Megaproject Listing“ je teraz k dispozícii na adrese www.volvoce.com/spirit