Construction Equipment Slovensko

Najväčšie kĺbové nákladné auto Volvo: čistá bezporuchová prevádzka s modelom A60H

Vždy pripravené na prácu, väčšie, odolnejšie a dokonalejšie – to je 60-tonové kĺbové nákladné auto triedy A60H od spoločnosti Volvo Construction Equipment. Toto auto poskytuje nepretržitú produkciu a výnimočnú spoľahlivosť vďaka svojej robustnej konštrukcii, jednoduchému servisnému prístupu a vynikajúcej sieti predajcov Volvo.

Najväčšie kĺbové nákladné auto Volvo: čistá bezporuchová prevádzka s modelom A60H

Nový model A60H s nosnosťou 55 metrických ton (60 dlhých ton) je doteraz najväčším kĺbovým autom spoločnosti Volvo CE – a je vždy pripravený na prácu. Model A60H je určený na ťažkú nákladnú prepravu v náročných terénnych podmienkach, vrátane kameňolomov, povrchových baní a veľkých presunov zeminy, a jeho dlhá životnosť, kvalita, spoľahlivosť a odolnosť spĺňajú všetko, čo očakávate od značky Volvo, a vďaka čomu je nákladná preprava jednoduchšia a efektívnejšia.

Model A60H je skonštruovaný na zvýšenie doby bezporuchovej prevádzky vďaka prednému a zadnému rámu pre ťažkú prevádzku, ťažnému zariadeniu a mokrým kotúčovým brzdám. A to ani zďaleka nie je všetko. Osvedčená odolnosť vozidiel značky Volvo a podpora širokého poľa záručných možností znamená, že sa nikdy nemusíte obávať o dokončenie príslušnej pracovnej úlohy. Charakteristickými znakmi kĺbového nákladného auta A60H sú sila a odolnosť.

Spoločnosť Volvo CE prešla kus cesty od svojho pôvodného 10-tonového kĺbového nákladného auta z roku 1966 – s familiárnym názvom Gravel Charlie. O päťdesiat rokov a 50 ton neskôr je Volvo naďalej lídrom medzi výrobcami kĺbových nákladných áut. Táto spoločnosť vynašla tento koncept a tieto stroje vyvíja viac ako pol storočia.

Prepravte viac za menej
Model A60H pomáha zvýšiť rentabilitu vášho podnikania tým, že prepraví viac za menej. Špičková efektivita vo využití paliva – v čom je Volvo lídrom v rámci tohto odvetvia – inovatívne technológie a užitočné prevádzkové dátové nástroje vám pomáhajú optimalizovať produkciu, kontrolovať údržbové náklady, a tak vyťažiť z vašej investície maximum.

Vďaka špičkovej úžitkovej hmotnosti 55 metrických ton (60 dlhých ton) pomáha model A60H znižovať náklady na jednu tonu. Moderný dizajn zvyšuje kapacitu a súčasne zlepšuje efektivitu vo využití paliva, vďaka čomu je možné prepraviť viac za menej.

Model A60H je poháňaný 16-litrovým motorom Volvo, ktorý poskytuje nielen maximálny výkon 495 kW a krútiaci moment 3 200 Nm, ale aj vynikajúcu efektivitu vo využití paliva. A vďaka zaručenej efektivite vo využití paliva model A60H zvyšuje rentabilitu a zlepšuje návratnosť investície.

Sieť predajcov
Pre pokoj a istotu je tu vždy k dispozícii sieť exkluzívnych predajcov spoločnosti Volvo, ktorí zákazníkom v prípade potreby kedykoľvek poskytnú príslušnú podporu. Spoločnosť Volvo ponúka viacero služieb, miestne poznatky a globálne skúsenosti, vrátanie telematického monitorovania strojov a vynikajúcu dostupnosť náhradných dielov. Toto všetko optimalizuje produktivitu a súčasne minimalizuje prevádzkové náklady.

Vďaka špičkovému servisnému prístupu je servis modelu A60H rýchly a jednoduchý. Prednú masku je možné sklopiť a vytvoriť z nej servisnú plošinu s protišmykovými stúpadlami. Elektrická kapota sa otvára na 90 stupňov, čo v kombinácii s elektrickou podlahou vozidla umožňuje úplný a bezpečný prístup do motorového priestoru.

Prevádzkové údaje
V prípade modelu A60H sú k dispozícii cenné údaje, vďaka ktorým je možné zlepšiť efektivitu na pracovisku a znížiť náklady. Vďaka inteligentným systémom od spoločnosti Volvo, ako sú napríklad systémy MATRIS™, CareTrack™ a systém váženia ložnej plochy automobilov, je možné optimalizovať produkciu a znižovať prevádzkové náklady. Spoločnosť Volvo využíva najmodernejšiu technológiu na monitorovanie prevádzky a stavu strojných zariadení, ktorá vám umožňuje zvoliť najlepšie spôsoby, ako zvýšiť rentabilitu vášho podnikania. Systém váženia ložnej plochy zaručuje optimálne zaťaženie pre každý cyklus. Toto maximalizuje produkciu, podporuje efektivitu vo využití paliva a znižuje opotrebovanie stroja vo všetkých pracovných podmienkach a aplikáciách. Okrem toho je k dispozícii široké pole zmlúv o zákazníckej podpore ponúkajúcich preventívnu údržbu, celkové opravy a viacero služieb pre bezporuchovú prevádzku, vďaka čomu máte úplnú kontrolu nad údržbovými nákladmi.
volvo-articulated-hauler-a60hPrerazte cieľové hodnoty produktivity
Model A60H vám umožňuje rýchlejšie dosiahnuť cieľové hodnoty produkcie. Vďaka vyššej úžitkovej hmotnosti a väčšej produktivite môžete dosahovať vyššie výnosy pri nižších nákladoch na jednu tonu. Máte k dispozícii neprekonateľné nákladné auto so 100 % terénnym výkonom, osvedčenou technológiou Volvo a ohromujúcou úžitkovou hmotnosťou, ktoré vám poskytuje udržateľnú prevádzku rok za rokom.

Model A60H dokáže prepraviť viac ton za hodinu a poskytuje 100 % výkon vo všetkých podmienkach. Je to najväčšie kĺbové nákladné auto na trhu, má vyššiu úžitkovú hmotnosť pre náročné aplikácie a poskytuje až o 40 % vyššiu produktivitu ako predchádzajúce najväčšie nákladné auto značky Volvo. Toto auto tiež stelesňuje celkový koncept kĺbového nákladného auta – teda poskytovanie absolútnej všestrannosti – vďaka ktorej môžu mať zákazníci prístup v rámci celého pracoviska a zdolávať strmšie stúpania a klesania. Pracujte vo všetkých ročných obdobiach, terénoch a aplikáciách vďaka na mieru ušitým konfiguráciám strojov a pneumatík – všetko optimalizované pre toto 60-tonové zariadenie.

Priekopnícky model A60H disponuje najnovšími inováciami spoločnosti Volvo. S prispôsobeným hnacím ústrojenstvom, automatickými jazdnými kombináciami vrátane 100 % uzávierok diferenciálu, otočným podvozkom do všetkých terénov, hydromechanickým riadením a aktívnym odpružením je tento stroj neporaziteľný. Model A60H je vybavený aktívnym hydraulickým predným odpružením pre vyššie prepravné rýchlosti v náročných podmienkach. Tým optimalizuje pohodlie a stabilitu obsluhy počas jazdy a umožňuje prepraviť viac materiálu za kratšiu dobu, vďaka čomu je jeho produktivita bezkonkurenčná.

Voľba operátora
Ak sa na pracovisku nachádza viacero strojov, väčšina pracovníkov obsluhy preferuje Volvo. Centrálne umiestnenie sedadla, špičkové riadenie, vynikajúce odpruženie, nízke hladiny hluku, klimatizácia, priestor a viditeľnosť znižujú únavu pracovníka obsluhy a zvyšujú efektivitu práce. Pre pracovníkov obsluhy je atraktívna aj mimoriadna úroveň komfortu, riadenia, jednoduchosti ovládania a bezpečnosti, ktorá im umožňuje zachovávať produktivitu počas každého jedného dňa.

Systém podpory vyklápania modelu A60H, podpora rozjazdu do kopca a brzda nakladania a vyklápania rovnako pomáhajú pracovníkom obsluhy mať vždy všetko pod kontrolou, čím sa tiež zvyšuje produktivita a bezpečnosť.

Množstvo bezpečnostných charakteristík, ako je vynikajúci výhľad a efektívne osvetlenie, pomáha chrániť pracovníka obsluhy a ľudí pracujúcich v okolí tohto stroja aj v tých najnáročnejších pracovných podmienkach – či už ide o samotného vodiča, školiteľov, mechanikov alebo robotníkov na pracovisku.

Kľúčové špecifikácie:
A60H-specs-SK
Koniec.

Ďalšie informácie nájdete na: www.volvoce.com/press
Alebo kontaktujte:

Thorsten Poszwa  
riaditeľ oddelenia externej komunikácie
Volvo Construction Equipment  
Medzinár. tel. č.: +32 490 65 96 68  
E-mail: thorsten.poszwa@volvo.com  
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
Londýn
Medzinár. tel. č.: +44 77 333 50307
E-mail: osullivan@se10.com