Construction Equipment Slovensko

Bezpečné zaistenie vďaka najnovšiemu hydraulickému rýchloupínaču Volvo

Vďaka univerzálnemu kolíkovému drapáku je nový hydraulický rýchloupínač od spoločnosti Volvo dokonalým prostriedkom na maximalizáciu produktivity pre kompaktné rýpadlo EC35D a kompaktné rýpadlá so zmenšeným polomerom ECR35D a ECR40D.

Bezpečné zaistenie vďaka najnovšiemu hydraulickému rýchloupínaču Volvo

Hydraulický rýchloupínač Volvo s univerzálnym kolíkovým drapákom je skonštruovaný na použitie s kompaktným rýpadlom EC35D a kompaktnými rýpadlami so zmenšeným polomerom ECR35D a ECR40D od spoločnosti Volvo, pričom z týchto strojov vytvára univerzálnejšie a efektívnejšie stroje – také, ktoré sú v súlade s najnovšími bezpečnostnými nariadeniami CE a smernicami ISO.

Rýchloupínač umožňuje operátorovi rýchlo a ľahko pripojiť kompletný sortiment kompatibilných prídavných zariadení Volvo bez potreby opustenia kabíny, ako aj zmenu medzi bežnou polohou a polohou pri prednom nakladaní. Červená kontrolka zaistenia operátorovi poskytuje jasné vizuálne znamenie zablokovania prídavného zariadenia. Bezpečné upevnenie je zabezpečené pomocou predného a zadného blokovacieho kolíka a hydraulického bezpečnostného ventilu na zachovanie tlaku.

Hydraulický rýchloupínač Volvo zachováva konkurencieschopnú vylamovaciu silu, pričom pomáha dosiahnuť vyššiu úroveň produktivity. Upínač je skonštruovaný so zreteľom na malú konštrukčnú výšku a so závesným okom a tým zaisťuje využitie celého potenciálu kompaktného rýpadla.

volvo-hydraulic-quick-coupler-hosesVýber kompatibilných lopát zahŕňa rýpacie lopaty, pevné priekopové lopaty, vyklápacie priekopové lopaty, zbíjačky a hydraulický palec značky Volvo.

Hlavné špecifikácie:
quick-coupler-specs-sk
Koniec.

Ďalšie informácie nájdete na stránke: www.volvoce.com/press Alebo kontaktujte:

Thorsten Poszwa  
riaditeľ oddelenia externej komunikácie  
Volvo Construction Equipment  
Medzinár. tel. č.: +32 490 65 96 68  
Email: thorsten.poszwa@volvo.com  
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
Londýn
Medzinár. tel. č.: +44 77 333 50307
Email: osullivan@se10.com
Save