Construction Equipment Slovensko

Volvo „Buduje zajtrajšok“ na veľtrhu Intermat 2018 v Paríži

V rámci témy „Building Tomorrow“ (Budovanie zajtrajška) predstaví spoločnosť Volvo Construction Equipment svoj pokrok, ako sa jej sústredením sa na služby, využívaním schopností predajcov a nových technológií podarilo dosiahnuť veľký úspech u zákazníkov.

Náročné megaprojekty ako „Grand Paris“ znamenajú, že dnešní zákazníci sa nezameriavajú len na samotné kupovanie len strojov. Ide im najmä o kompletné riešenia, ktoré im dokážu pomôcť zvýšiť výkon a zisk pri súčasnom znížení emisií. Na veľtrhu Intermat 2018 v Paríži sa bude spoločnosť Volvo Construction Equipment (Volvo CE) zameriavať na predvedenie práve takýchto riešení s dôrazom na svoje silné stránky ako výrobcu, tak aj poskytovateľa služieb.

Na kombinovanej výstavnej ploche spoločnosti s rozlohou 4800 m2, o ktorú sa delia sesterské spoločnosti Volvo Trucks, Volvo Penta a Volvo Financial Services, sa bude konať ukážka vysoko produktívnych a univerzálnych strojov – pričom mnohé z nich majú prvotriednu úsporu paliva.

Medzi ne budú patriť kolesové rýpadlo s krátkym polomerom otáčania EWR170E, kolesové rýpadlo EW220E, pásové rýpadlo s krátkym polomerom otáčania ECR355E, zhutňovač pôdy SD160B a asfaltovacie stroje P6820D a P7820D ABG vybavené novým centrálnym riadiacim systémom EPM3.

Návštevníci vnútornej a vonkajšej expozície budú mať možnosť dozvedieť sa, ako sa dajú ešte viac využiť tieto stroje vďaka systému Volvo Co-Pilot a celému radu asistenčných funkcií Volvo Assist – Load Assist, Compact Assist, Dig Assist a Haul Assist. Displej s vysokým rozlíšením na palube poskytuje operátorom všetky údaje v reálnom čase na vykonávanie úloh s maximálnou presnosťou a účinnosťou. V rámci vonkajšej expozície návštevníci uvidia aj nový materiálový manipulátor Volvo EW240E vo vyhradenej búracej zóne. 

Vonkajšia expozícia spoločnosti Volvo na veľtrhu Intermat 2018 v Paríži

Skvelá podpora zákazníkov a predajcov

Návštevníci budú mať navyše možnosť bližšie sa oboznámiť s novým konceptom služieb Volvo Services. V rámci služieb Volvo Services si zákazníci môžu vybrať z ponuky úspory paliva, produktivity, bezpečnosti, financovania a poistenia, prenájmu, služieb New Life a zaistenia bezporuchovej prevádzky spolu s prídavnými zariadeniami Volvo a originálnymi dielmi značky Volvo s cieľom zostaviť si ten správny balík na podporu svojich potrieb.

Služby financovania a poistenia ponúka tím expertov na finančné služby spoločnosti Volvo zameraný na to, aby pomohol zákazníkom nájsť prispôsobené riešenia, ktoré podporia ich rast a ochránia ich podnikanie.

Všetky tieto služby vyžadujú sieť maximálne kompetentných predajcov, ktorí ich dokážu poskytnúť, čo je dôvod, prečo sa bude spoločnosť Volvo CE zameriavať aj na schopnosti a odbornú spôsobilosť svojich autorizovaných predajcov. Predajcovia Volvo sa budú usilovať o také jednanie, ktoré ich predstaví ako skutočných obchodných partnerov pre svojich zákazníkov s cieľom pomôcť im dosiahnuť svoje podnikateľské ciele, nech sú už akékoľvek.  

Budúcnosť spoločnosti Volvo CE

S pohľadom do budúcnosti spoločnosť Volvo CE predstaví prototyp svojho plne elektrického kompaktného rýpadla EX2, ako aj ďalšie výskumné projekty týkajúce sa elektromobility, konektivity a celkových riešení na stavenisku. Medzitým pán Melker Jernberg, nový prezident spoločnosti Volvo CE, bude mať svoje prvé veľké vystúpenie na verejnosti od prevzatia tejto úlohy 1. januára.

Na veľtrhu Intermat 2018 v Paríži sa spoločnosť Volvo CE celkovo zameria na vyslanie dôrazného posolstva pre trh – predovšetkým to, že sa vyvíja ako poskytovateľ celkových riešení v rámci strojov, služieb a predajcov, ktoré stanovujú štandard pre toto odvetvie, pričom v tomto kurze plánuje pokračovať aj v nadchádzajúcich rokoch.

Počas veľtrhu Intermat spoločnosť Volvo Penta predstaví celú škálu svojich riešení Stage V pre EÚ vrátane D5, D8, D11, D13 a D16. Riešenie Stage V od tejto spoločnosti je optimalizované pre zajtrajšok, pričom sa aj naďalej dôrazne zameriava na dosiahnutie maximálnej doby bezporuchovej prevádzky a úspory paliva spolu s uľahčením inštalácie, obsluhy a údržby.