Construction Equipment Slovensko
Koncepčné vozidlá Volvo – Inovácia

Správny koncept

Koncepčné vozidlá spoločnosti Volvo CE

V spoločnosti Volvo Construction Equipment sme oddaní vytváraniu správneho konceptu.

Lepší zajtrajšok

V spoločnosti Volvo CE diskutujeme o ťažkostiach dneška, aby sme lepšie porozumeli tomu, čo musíme urobiť pre zákazníkov zajtrajška a pre spoločnosť ako celok.

Plán

V tomto filme spoločnosť Volvo Construction Equipment uvádza svoje názory na vlastníctvo a prevádzku svojich budúcich výrobkov: Uhlíkovo neutrálne, autonómne strojové zariadenia postavené na úspore energie a bezpečnosti, ktoré sú pre spoločnosť Volvo vždy v popredí. Tento film hovorí o budúcnosti, niekto by to nazval víziou. My to nazývame „Plán“.

Kĺbové nákladné auto

Koncept Centaur

Dvojdielne konštrukčné riešenie, hybridné hnacie ústrojenstvo a množstvo vizionárskych elektronických funkcií. Centaur prepisuje pravidlá kĺbových nákladných áut.

Získajte viac informácií o systéme Centaur

Asfaltovací stroj/valec

Koncept Fenix

Tento kombinovaný asfaltovací stroj a valec je založený na dômyselnom systéme POD, ktorý dláždi cestu do budúcnosti výstavby ciest.

Získajte viac informácií o systéme Fenix

Kolesový nakladač

Koncept Gryphin

Takmer žiadne výfukové plyny, hluk či vibrácie. A s inovačným systémom odpruženia. Gryphin je zobrazením toho, ako si predstavujeme budúci kolesový nakladač.

Získajte viac informácií o systéme Gryphin

Rýpadlo

Koncept SfinX

Ľahký a pritom výkonný. Rýpadlo SfinX je poháňané vodíkovými palivovými článkami, ovládané elektrinou, pričom sa dodáva s radikálnym konštrukčným riešením.

Získajte viac informácií o systéme SfinX

Kompaktné rýpadlo

Koncept GaiaX

Nulové emisie a konštrukčné riešenie skutočne orientované na používateľa. Pomocou tabletu sa dá obsluhovať dokonca aj diaľkovo. GaiaX je kompaktné rýpadlo ako žiadne iné. 

Získajte viac informácií o koncepte GaiaX

Koncept Volvo Gaiax – Nový spôsob napredovania

Kompaktné elektrické rýpadlo Gaiax bolo odhalené na výstave ConExpo v marci 2014. Toto video prezentuje spôsob, akým nová technológia prispeje k tomu, aby bolo hĺbenie rýchlejšie, bezpečnejšie a ekologickejšie.