Construction Equipment Slovensko

Určujeme nové priemyselné štandardy

Tu je spôsob, akým to robíme

V technologickom pokroku nachádzame to najlepšie pre vývin moderných dielov a zariadení.

NÁŠ PRÍSTUP K INOVÁCII

Inovácia je jadrom činnosti spoločnosti Volvo CE. Je to stav mysle našej spoločnosti a náš spôsob práce. S viac ako 180 rokmi odborných znalostí v konštrukcii a inovácii je spoločnosť Volvo CE v popredí technologického vývoja. Pre nás najnovšia technológia neznamená, že je skvelé, keď ju máte, je podstatná na zachovanie konkurencieschopnosti a zaistenie dlhodobého rastu spojeného so ziskom.

Volvo Concept Lab

Volvo Concept Lab je spoločná vizionárska komunikačná platforma pre skupinu Volvo Group a produktovú značku Volvo Product Brand. Prostredníctvom platformy Volvo Concept Lab predvádzame najmodernejšie nápady a inovatívne koncepcie, ktoré spĺňajú budúce potreby našich zákazníkov a urýchľujú prechod k udržateľnejšej budúcnosti.

HX1

Samostatné elektrické nákladné vozidlo HX1 s prevádzkou na batériu je prototypom prvej generácie, ktorý slúži ako dôkaz konceptu vynoveného prototypu HX2 druhej generácie.

HX2

Prototyp samostatného elektrického nákladného vozidla HX2 s prevádzkou na batériu v sebe začleňuje spoločné technológie a komponenty skupiny Volvo Group. Vozidlo HX2 má takisto kompletne nové hnacie ústrojenstvo a vizualizačný systém, ktorý deteguje ľudí alebo prekážky v blízkosti stroja.

EX2

Prototyp kompletne elektrického kompaktného rýpadla EX2 neprodukuje žiadne emisie, je 10-krát efektívnejší, má 10-krát nižšie úrovne hluku a znížené celkové náklady spojené s vlastníctvom v porovnaní s konvenčnými náprotivkami.

LX1

Elektrický hybridný kolesový nakladač LX1 dokáže znížiť spotrebu paliva až o 50 %. V porovnaní s konvenčnými náprotivkami tento stroj takisto poskytuje výrazné zníženie emisií a zamorenie prostredia hlukom.

EX1

EX1 je 70-tonový prototyp rýpadla s dvojitým pohonom a káblovým pripojením. 
Aj keď funguje presne rovnako ako klasické rýpadlo Volvo, je oveľa šetrnejšie k životnému prostrediu – po pripojení k sieti neprodukuje žiadne oxidy uhlíka.

volvo-group-innovation-summit-01-2324x1200
Udalosti zamerané na inovácie

Zaujímajú vás naše udalosti zamerané na inovácie? Pozrite sa na našu globálnu stránku.

Vezmite ma tam
Vyhľadávač predajcov Volvo – domovská stránka
Chcete vedieť viac?

Pošlite nám správu a my vám radi pomôžeme.

Kontaktujte nás