Construction Equipment Slovensko
Building Tomorrow - Volvo brand movie

Globálna skupina

O spoločnosti Volvo CE

Naše výrobky a služby ponúkame vo viac ako 140 krajinách.

Building Tomorrow

Skúsenosť, odbornosť, riešenia

Sme popredným medzinárodným výrobcom prémiovej stavebnej techniky a s viac ako 14 000 zamestnancami predstavujeme jednu z najväčších spoločností v danom odvetví. Vďaka kompletnému sortimentu výrobkov, ktoré sa vyrábajú a pre ktoré je zabezpečená údržba a podpora na celom svete, máme ten správny stroj a správne riešenie pre všetky vaše úlohy.

To, čomu veríme

Udržateľnosť

Veríme v udržateľnú budúcnosť. A keďže je našou oblasťou pôsobenia globálny stavebný priemysel, spolupracujeme s našimi zákazníkmi na tom, aby sme toto presvedčenie premenili na realitu, nech sme kdekoľvek.

Zistite viac o udržateľnosti (v angličtine)
Inovácia

Inovácia je jadrom činnosti spoločnosti Volvo Construction Equipment. Je to stav mysle našej spoločnosti a náš spôsob práce. S viac ako 180 rokmi odborných znalostí v konštrukcii a inovácii je spoločnosť Volvo CE v popredí technologického vývoja. Pre nás najnovšia technológia neznamená, že je skvelé, keď ju máte, je podstatná na zachovanie konkurencieschopnosti a zaistenie dlhodobého rastu spojeného so ziskom. 

Zistite viac o inováciách (v angličtine)
Sila ľudí

Záujem o ľudí a rešpekt voči nim boli pre spoločnosť Volvo vždy kľúčové. To každý deň ovplyvňuje spôsob, akým sa správame k našim zákazníkom, zamestnancom, dodávateľom a všetkým ostatným ľuďom na tejto planéte. Kultúra našej spoločnosti je postavená na základoch, akými sú dôvera, vášeň a otvorená myseľ. Sme presvedčení, že čím viac počúvame a rozumieme rôznym perspektívam, tým silnejšími sa stávame. Pretože nakoniec dokáže zo sveta spraviť lepšie miesto skutočne iba jediná vec. Ľudia.

Kariérne príležitosti so spoločnosťou Volvo (v angličtine)

ZVÝŠENIE HODNOTY VÁŠHO PODNIKANIA

Kompletné riešenia

Spoločnosť Volvo má pre vás vždy to správne riešenie. Prečo teda nezveriť všetky vaše potreby v rámci celej životnosti stroja do našich rúk? Porozumením vašim požiadavkám dokážeme znížiť celkové náklady na vlastníctvo a zvýšiť váš čistý príjem.

Byť zákazníkom spoločnosti Volvo znamená mať na dosah ruky kompletnú sadu služieb. Spoločnosť Volvo vám môže ponúknuť dlhodobé partnerstvo, chrániť vaše príjmy a poskytnúť celý rad zákazníckych riešení využívajúcich vysoko kvalitné diely od zanietených ľudí. Spoločnosť Volvo je oddaná pozitívnemu návratu vašej investície.

Prečítajte si o našich službách

Sieť našich predajcov

Podporovaný na celý život

Predajcovia spoločnosti Volvo Construction Equipment sú hlavnou oporou nášho podnikania a dôležitým mostom medzi touto spoločnosťou a zákazníkmi, ktorí kupujú a používajú naše stroje. Bez ohľadu na veľkosť sú predajcovia Volvo CE tu, aby našim zákazníkom poskytli komplexnú radu a podporu, a to od procesu výberu a zakúpenia správneho stroja pre svoje potreby až po zaistenie servisu a starostlivosti, ktoré sa vyžadujú na trvanie prevádzkovej životnosti.

Vyhľadávanie predajcu

Výrobné závody spoločnosti Volvo CE

Naozaj globálne

S hlavným ústredím v Gothenburgu má spoločnosť Volvo Construction Equipment výrobné závody po celom svete – vo Švédsku, Francúzsku, Belgicku, Nemecku, Spojenom kráľovstve, USA, Brazílii, Indii, Číne a Kórei. Naše mnohé závody po celom svete vyrábajú komplexný sortiment kolesových nakladačov, rýpadiel, kĺbových nákladných áut, zhutňovačov pôdy a valcov, asfaltovacích strojov, kompaktných zariadení a zariadení na manipuláciu s materiálom.

Preskúmajte naše pobočky

Naša história

Partner, na ktorého sa možno spoľahnúť

Od svojho počiatku v roku 1832 sa spoločnosť Volvo CE rozrástla z miestneho malého závodu na jedného z najväčších výrobcov stavebných strojov na svete.

Zistite viac o našej histórii (v angličtine)

Stavebný majster

Historický film od spoločnosti Volvo Construction Equipment, video o slávnej histórii spoločnosti Volvo CE. Víťaz ceny strieborného delfína pri udeľovaní cien Corporate Media & TV Awards v Cannes.