Construction Equipment Slovensko
Volvo – Informácie o VCE

Globálna skupina

O spoločnosti Volvo CE

Naše výrobky a služby ponúkame vo viac ako 125 krajinách.

Skúsenosť, odbornosť, riešenia

Vďaka kompletnému sortimentu výrobkov, ktoré sa vyrábajú a pre ktoré je zabezpečená údržba a podpora na celom svete, máme ten správny stroj a správne riešenie pre všetky vaše úlohy.

Zvýšenie hodnoty vášho podnikania

Kompletné riešenia

Spoločnosť Volvo má pre vás vždy to správne riešenie. Prečo teda nezveriť všetky vaše potreby v rámci celej životnosti stroja do našich rúk? Porozumením vašim požiadavkám dokážeme znížiť celkové náklady na vlastníctvo a zvýšiť váš čistý príjem.

Byť zákazníkom spoločnosti Volvo znamená mať na dosah ruky kompletnú sadu služieb. Spoločnosť Volvo vám môže ponúknuť dlhodobé partnerstvo, chrániť vaše príjmy a poskytnúť celý rad zákazníckych riešení využívajúcich vysoko kvalitné diely od zanietených ľudí. Spoločnosť Volvo je oddaná pozitívnemu návratu vašej investície.

Inovácia

Určujeme nové priemyselné štandardy

Inovácia je jadrom činnosti spoločnosti Volvo Construction Equipment. Je to stav mysle našej spoločnosti a náš spôsob práce. S viac ako 180 rokmi odborných znalostí v konštrukcii a inovácii je spoločnosť Volvo CE v popredí technologického vývoja. Pre nás najnovšia technológia neznamená, že je skvelé, keď ju máte, je podstatná na zachovanie konkurencieschopnosti a zaistenie dlhodobého rastu spojeného so ziskom.

Kľúčové hodnoty

Kvalita, bezpečnosť, ochrana životného prostredia

Kvalita, bezpečnosť a ochrana životného prostredia sú kľúčovými hodnotami, ktoré prenikajú do našej organizácie, výrobkov a spôsobu práce.

Zistite viac o našich kľúčových hodnotách

naša história

Partner, na ktorého sa možno spoľahnúť

Od svojho počiatku v roku 1927 sa spoločnosť Volvo CE rozrástla z miestneho priemyslu na jedného z najväčších výrobcov stavebných zariadení na svete.

Zistite viac o našej histórii

Stavebný majster

Historický film od spoločnosti Volvo Construction Equipment, video o slávnej histórii spoločnosti Volvo CE. Víťaz ceny strieborného delfína pri udeľovaní cien Corporate Media & TV Awards v Cannes.

Výrobné závody spoločnosti Volvo CE

Naozaj globálne

S hlavným ústredím v Bruseli má spoločnosť Volvo Construction Equipment výrobné závody po celom svete – vo Švédsku, Francúzsku, Nemecku, Poľsku, USA, Mexiku, Brazílii, Indii, Číne a Kórei. Naše mnohé závody po celom svete vyrábajú komplexný sortiment kolesových nakladačov, rýpadiel, kĺbových nákladných áut, zhutňovačov pôdy a valcov, asfaltovacích strojov, kompaktných zariadení a zariadení na manipuláciu s materiálom.

Sieť našich predajcov

Podporovaný na celý život

Predajcovia spoločnosti Volvo Construction Equipment sú hlavnou oporou nášho podnikania a dôležitým mostom medzi touto spoločnosťou a zákazníkmi, ktorí kupujú a používajú naše stroje. Bez ohľadu na veľkosť sú predajcovia Volvo CE tu, aby našim zákazníkom poskytli komplexnú radu a podporu, a to od procesu výberu a zakúpenia správneho stroja pre svoje potreby až po zaistenie servisu a starostlivosti, ktoré sa vyžadujú na trvanie prevádzkovej životnosti.