Construction Equipment Polska
real-time tech-support w serwisie volvo

REAL-TIME TECH SUPPORT: POMOC EKSPERTÓW ZAWSZE W ZASIĘGU RĘKI

Łatwy dostęp do wsparcia ekspertów ma kluczowe znaczenie dla utrzymania ciągłości pracy maszyn. Temu właśnie służy rozwiązanie Real-time Tech Support, które na żywo przekazuje obraz wideo, umożliwiając terenowym serwisantom dealera zdalne korzystanie z pomocy ekspertów — w czasie rzeczywistym. Efekt? Szybsza diagnostyka, mniej dojazdów i krótszy przestój dzięki współpracy całego zespołu.

Jak to działa?

Inteligentne rozwiązanie techniczne łączy terenowego serwisanta Volvo z ekspertami dealera, zapewniając komunikację na żywo za pośrednictwem telefonu komórkowego. Serwisant może wówczas interaktywnie zaprezentować problem, informacje i wyniki diagnostyki, aby określić przyczynę i znaleźć rozwiązanie.

W efekcie poszukiwanie usterek trwa krócej, ograniczona jest konieczność dojazdów, a czas przestoju maszyny skraca się do minimum.

Współpraca rozwiązuje problemy

Real-time Tech Support umożliwia także kontakt z ekspertami w centralnym ośrodku Volvo Uptime i włączenie ich do wspólnej rozmowy.

Sprzyja to szybkiej i wygodnej wymianie wiedzy oraz doświadczeń w całej firmie i sieci serwisowej Volvo — gdzie wszyscy działają na rzecz wspólnego celu, jakim jest jak najszybsze przywracanie maszynom klientów pełnej sprawności.

Real-time Tech Support to sposób na szybkie, interaktywne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w środowisku wirtualnym, który do minimum ogranicza przestoje.

real-time tech-support w serwisie volvo
Udoskonal swoją firmę

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc.

Kontakt do nas