Construction Equipment Polska
Volvo Services Uptime Services

Usługi eliminujące przestoje

Zawsze na szybkiej ścieżce

Usługi eliminujące przestoje

Maszyna wyłączona z eksploatacji to przyczyna trudności, przestojów i nieplanowanych kosztów, które mogą niekorzystnie wpływać na osiągane zyski.Wyznaczone cele produkcyjne wciąż trzeba spełniać, a operatorom wypłacać należne wynagrodzenie. Usługi eliminujące przestoje niwelują ryzyko nieplanowanych przerw w pracy i wydatków na naprawy. 

Rozwiązanie ActiveCare łączy w sobie usługi całodobowego monitorowania maszyn i raportowania stanu floty, pomagając utrzymać park maszynowy w optymalnym stanie technicznym.

Korzystając z tego interfejsu, można uzyskać dostęp do informacji telematycznych floty mieszanej w takim samym formacie i łatwo przenieść je do istniejących systemów.

Harmonogram obsługi technicznej można dostosowywać do realizowanych prac, tak aby minimalizować czas przestojów.

Wszystkie przewidziane przez umowę naprawy są oferowane z gwarancją uzgodnionej ceny, co umożliwia unikanie nieoczekiwanych kosztów i ułatwia planowanie wydatków.

Analiza olejów pozwala uzyskać szczegółowe informacje na temat stanu maszyny, umożliwiając uniknięcie kosztownych napraw i nieoczekiwanych przestojów.

Regularne, zaplanowane przeglądy zapobiegawcze pozwalają zyskać pewność, że maszyna zawsze jest w doskonałym stanie.

Nieodpowiednia konserwacja podwozia zmniejsza bezpieczeństwo i produktywność maszyny. Może też doprowadzić do awarii innych kluczowych komponentów.

Eksperci serwisu z wirtualną wizytą u Twojej maszyny.

Prosimy pamiętać, że nie cała nasza oferta jest dostępna we wszystkich krajach. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy skontaktować się z lokalnym dealerem.

Volvo — wyszukiwarka dealerów — strona główna
Udoskonal swoją firmę

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc.

Kontakt do nas