Volvo Maszyny Budowlane Polska
Usługi Volvo

Usługi Volvo

Dostawca całościowych rozwiązań

Dokładamy wszelkich starań, by dostarczane przez nas części i świadczone usługi były najwyższej jakości, a klienci zawsze mogli u nas liczyć na kompleksowe rozwiązania.

Usługi najwyższej jakości

Volvo Construction Equipment stawia na najwyższą jakość usług i gwarantuje optymalne wyniki. Nasze całościowe rozwiązania serwisowe pozwalają zwiększyć dyspozycyjność maszyn i uzyskać dodatni zwrot z inwestycji. Oferujemy szeroką gamę rozwiązań konserwacyjnych i serwisowych, w tym oryginalne części Volvo, nasz zaawansowany system telematyczny CareTrack i idealnie dopasowany osprzęt. Nasze kontrakty Customer Support Agreement zapewniają opiekę serwisową, która utrzymuje maszynę w doskonałej kondycji.

relacja miedzy dealerem a klientem w firmie volvo
WSPARCIE KLIENTÓW

Wybierz pakiet serwisowy najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. 

Przeczytaj więcej

Usługi finansowe i ubezpieczeniowe Volvo dla nabywców i posiadaczy maszyn budowlanych

ISTOTNY ELEMENT TWOJEGO BIZNESU

ROZWIĄZANIA FINANSOWE

Chcesz, aby Twoje maszyny budowlane były wydajne, niezawodne i proste w obsłudze. Dlaczego w przypadku finansowania miałoby być inaczej?

Finanse

ZYSKAJ ZABEZPIECZENIE VOLVO

ROZWIĄZANIA UBEZPIECZENIOWE

Znamy branżę. Rozumiemy Twój biznes. Zabezpieczamy go, oferując dostosowane ubezpieczenia. Opracowane przez specjalistów ds. ubezpieczeń.

Ubezpieczenia
KLUB OPERATORÓW
KLUB OPERATORÓW
Więcej informacji
Artykuły prasowe

Najnowsze artykuły na temat naszych usług

Porady eksperta

Za pośrednictwem Facebooka otrzymujemy pytania od użytkowników maszyn jak je utrzymywać w optymalnej sprawności. "Porady eksperta" będą starały się odpowiadać na ich pytania.

Najlepszy produkt wymaga najlepszych narzędzi!

Moim gospodarzem w Wytwórni Podłoża Zastępczego w Kołodziejowym Grądzie był Pan Daniel Gdowik – Specjalista ds. utrzymania ruchu i inwestycji sprzętowych zakładu.

Zmiana pokoleniowa na północy

Wymiana floty wysłużonych maszyn na nowe to dla ich dilerów swoisty test. "Czy zrobiliśmy wszystko co trzeba? Czy obsługiwaliśmy klienta na odpowiednim poziomie? Wreszcie, czy maszyny się obroniły?"

Wideo poświęcone bezawaryjnemu czasowi pracy

Bezawaryjny czas pracy to klucz do produktywności i większych zysków. Dzięki Volvo, partnerowi oferującemu kompleksowe rozwiązania, możesz zmaksymalizować bezawaryjny czas pracy. Zapoznaj się z opiniami klientów z całego świata dotyczącym ich relacji z Volvo.

Volvo — wyszukiwarka dealerów — strona główna
Udoskonal swoją firmę

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc.

Kontakt do nas