Construction Equipment Polska
zestawy serwisowe volvo

Zestawy serwisowe do rozściełaczy Volvo

Droga do sukcesu

Projektując rozściełacze Volvo, skupiamy się na niezawodności, wydajności, efektywności, bezpieczeństwie i komforcie. Stosowanie wyłącznie oryginalnych części Volvo daje pewność, że rozściełacz zachowa wysoką jakość typową dla marki Volvo, zapewniając najwyższej klasy rezultaty układania nawierzchni. Tu z pomocą przychodzą zestawy serwisowe Volvo do rozściełaczy i stołów.

Jeden zestaw — wiele zalet

Wymiana tylko głównych lub widocznie zużytych części z pominięciem pozostałych może spowodować dodatkowe obciążenie wymienianych części — co może znacznie skrócić ich okres eksploatacji. Stosowanie zestawów serwisowych Volvo do wymiany części zużywających się zapewnia ich optymalne działanie i okres eksploatacji.

Pełny korzyści

Oryginalne części Volvo są dopracowane do perfekcji. Praca z tolerancją rozściełania 2 mm sama w sobie jest wystarczająco trudna — dlatego warto zadbać o utrzymanie jakości Volvo rozściełacza i postawić na najnowsze rozwiązania konstrukcyjne oraz tolerancje w zakresie stołów.

Zestawy serwisowe do rozściełaczy i stołów Volvo przynoszą wiele korzyści podczas konserwacji, napraw lub remontów.

Oszczędność czasu

Każdy zestaw zawiera wszystkie niezbędne oryginalne części Volvo, które będą idealnie pasowały — oznacza to mniej czasu w warsztacie i więcej na placu budowy.

Maksymalizacja trwałości i okresu eksploatacji podzespołów

Produkujemy części z najwyższej jakości stali, zapewniając wyjątkową odporność na ścieranie.

Jakość rozściełania

Zoptymalizuj rozkład ciepła i zużycie stołu, stosując oryginalne części Volvo. Przekłada się to na uzyskanie milimetrowej dokładności wykończenia powierzchni i idealnie spójne rozprowadzanie ciepła przez segmenty grzejne.

Oryginalny ubijak

Odpowiednio hartowane segmenty ubijające zapewniają najwyższą jakość zagęszczania, trwałość i wydajność rozściełania.

Dostępność

Poniższe rodzaje zestawów serwisowych są dostępne praktycznie do każdego modelu rozściełaczy Volvo i Ingersoll Rand — zarówno kołowych, jak i gąsienicowych (zależnie od zastosowania).

Napęd podajnika ślimakoweg
Spirala napędu podajnika ślimakowego
Stół rozściełacza
Filtr rozściełacza
Napęd przenośnika zgrzebłowego
Przenośnik zgrzebłowy
Płyta gąsienicy rozściełacza