Construction Equipment Polska
zestawy serwisowe volvo
Zestawy serwisowe do rozściełaczy Volvo

Droga do sukcesu

Projektując rozściełacze Volvo, skupiamy się na niezawodności, wydajności, efektywności, bezpieczeństwie i komforcie. Stosowanie wyłącznie oryginalnych części Volvo daje pewność, że rozściełacz zachowa wysoką jakość typową dla marki Volvo, zapewniając najwyższej klasy rezultaty układania nawierzchni. Tu z pomocą przychodzą zestawy serwisowe Volvo do rozściełaczy i stołów.

Jeden zestaw — wiele zalet

Wymiana tylko głównych lub widocznie zużytych części z pominięciem pozostałych może spowodować dodatkowe obciążenie wymienianych części — co może znacznie skrócić ich okres eksploatacji. Stosowanie zestawów serwisowych Volvo do wymiany części zużywających się zapewnia ich optymalne działanie i okres eksploatacji.

Pełny korzyści

Oryginalne części Volvo są dopracowane do perfekcji. Praca z tolerancją rozściełania 2 mm sama w sobie jest wystarczająco trudna — dlatego warto zadbać o utrzymanie jakości Volvo rozściełacza i postawić na najnowsze rozwiązania konstrukcyjne oraz tolerancje w zakresie stołów.

Zestawy serwisowe do rozściełaczy i stołów Volvo przynoszą wiele korzyści podczas konserwacji, napraw lub remontów.

Oszczędność czasu

Każdy zestaw zawiera wszystkie niezbędne oryginalne części Volvo, które będą idealnie pasowały — oznacza to mniej czasu w warsztacie i więcej na placu budowy.

Maksymalizacja trwałości i okresu eksploatacji podzespołów

Produkujemy części z najwyższej jakości stali, zapewniając wyjątkową odporność na ścieranie.

Jakość rozściełania

Zoptymalizuj rozkład ciepła i zużycie stołu, stosując oryginalne części Volvo. Przekłada się to na uzyskanie milimetrowej dokładności wykończenia powierzchni i idealnie spójne rozprowadzanie ciepła przez segmenty grzejne.

Oryginalny ubijak

Odpowiednio hartowane segmenty ubijające zapewniają najwyższą jakość zagęszczania, trwałość i wydajność rozściełania.

Dostępność

Poniższe rodzaje zestawów serwisowych są dostępne praktycznie do każdego modelu rozściełaczy Volvo i Ingersoll Rand — zarówno kołowych, jak i gąsienicowych (zależnie od zastosowania).

Napęd podajnika ślimakoweg
Spirala napędu podajnika ślimakowego
Stół rozściełacza
Filtr rozściełacza
Napęd przenośnika zgrzebłowego
Przenośnik zgrzebłowy
Płyta gąsienicy rozściełacza
Szukasz czegoś konkretnego?

Chcesz zamówić części? Chętnie pomożemy.

Złóż zlecenie