Construction Equipment Polska
części zamienne volvo

Oryginalne części zamienne Volvo

Wracaj do pracy

Części zamienne Volvo to opłacalne rozwiązanie, dzięki któremu maszyna wykonująca ciężkie prace zyskuje nowe życie.

Oryginalne części zamienne Volvo

Części zamienne Volvo to opłacalne rozwiązanie, dzięki któremu maszyna wykonująca ciężkie prace zyskuje nowe życie. Volvo oferuje usługę Volvo Reman, która obejmuje zregenerowane podzespoły i usługi wymiany idealnie dopasowane do maszyny, tak aby zwiększyć jej dyspozycyjność i wydajność — bez konieczności kupowania nowej.

Volvo oferuje części zamienne i rozwiązania odpowiednie dla Twojej maszyny. Nasza globalna sieć dealerów zapewnia dostępność oryginalnych części zamiennych Volvo w dowolnym miejscu i o każdej porze, co znacznie skraca czas przestoju i sprawia, że Twoja maszyna jest gotowa do pracy zawsze, kiedy najbardziej jej potrzebujesz.

Każda część jest ważna!

Im lepsza jakość używanych przez Ciebie zespołów, tym więcej możesz uzyskać ze swojej maszyny Volvo. Każda część jest ważna dla dyspozycyjności i wydajności maszyny. Po co więc ryzykować?

Ogólne warunki sprzedaży usług i towarów (PDF, 275,8KB) Warunki gwarancji dla usług, części zamiennych i zespołów regenerowanych (PDF, 226,7KB)
Używane części zamienne Volvo

Pewna alternatywa!

Dowiedz się więcej.

Volvo Reman

Usługi regeneracji zespołów

Volvo Reman to szeroka gama usług regeneracji zespołów, dzięki którym możesz uzyskać tę samą wysoką jakość działania i żywotność maszyny co przy nowych częściach Volvo, tyle że za niższą cenę.

Volvo Reman obejmuje:

Produkty fabrycznie zregenerowane
Silniki, turbosprężarki, przekładnie główne, chłodnice i pompy hydrauliczne. Stara część trafia do zakładów zajmujących się regeneracją, gdzie zyskuje drugie życie.

Części do maszyn klasycznych
W przypadku maszyn 10-letnich lub starszych Volvo CE oferuje starannie zregenerowane części, które zostały dokładnie oczyszczone i przetestowane pod kątem jakości i niezawodności.

Usługi wymiany
Filtry cząstek stałych (DPF) montowane w silnikach wysokoprężnych to pierwsze elementy objęte systemem usług wymiany. Zapchane filtry cząstek stałych można zamienić na filtr Volvo Reman, który przeszedł surowe testy i oferuje co najmniej 95% wydajności fabrycznie nowego filtra — ale za ułamek jego ceny. Wybierz maszyny Volvo i zadbaj o środowisko, oferując starym częściom drugie życie. 

Volvo Reman

Odśwież swoje maszyny! Odkryj korzyści oferowane przez Volvo Reman — usługi regeneracji zespołów.

Volvo — wyszukiwarka dealerów — strona główna
Szukasz czegoś konkretnego?

Chcesz zamówić części? Chętnie pomożemy.

Złóż zlecenie