Construction Equipment Polska
osprzęt koparki volvo

Osprzęt do koparek kołowych

Łyżki

Doskonałe dopasowanie

Do wyboru dostępnych jest wiele oryginalnych łyżek Volvo, które harmonijnie współpracują z koparkami Volvo. Łyżki są dostępne jako osprzęt mocowany bezpośrednio lub za pomocą szybkozłącza Volvo. Łyżki przeznaczone do współpracy z rotatorem przegubowym to łyżki typu GPX, TGX i CAX.

osprzęt koparki volvo

Łyżka ogólnego zastosowania — uniwersalna geometria

Łyżka ogólnego zastosowania  to idealny wybór do kopania i przeładunku miękkich oraz średnio twardych materiałów, takich jak ziemia, glina,  piasek i luźne gleby gliniaste o właściwościach niepowodujących intensywnego zużycia i małej zawartości kamieni. Jest wyposażona w boczne i dolne zabezpieczenia przed zużyciem oraz system zębów ogólnego zastosowania (GPE). Są również dostępne opcjonalne boczne krawędzie tnące.

Dostępne do: EW220E, EW180E, EWR170E, EW160E, EWR130E

osprzęt koparki volvo

Łyżka ogólnego zastosowania GPX — agresywna geometria

Łyżka ta jest przeznaczona do kopania i przenoszenia luźnych materiałów, takich jak piasek, glina, ziemia i żwir. Do jej cech charakterystycznych należy boczne i dolne zabezpieczenie przed zużyciem oraz system zębów Volvo ogólnego zastosowania (GPE) — instalowany jako element standardowy.

Dostępne do: EW220E, EW180E, EWR170E, EW160E

osprzęt koparki volvo

Łyżka do intensywnej eksploatacji — uniwersalna geometria

Przeznaczona do wydajnego kopania w zwartych materiałach, takich jak luźne kamienie, odstrzelone urobki, ubita glina i skały (~2100 kg/m3). Ponadto świetnie sprawdza się w przypadku przenoszenia żwiru, odłamków bazaltu, saletry, granitu strzałowego, piasku kwarcowego, skał (także o ostrych krawędziach) oraz innych gęstych materiałów. Łyżka ta ma kompleksowo wzmocnioną i bardziej wytrzymałą konstrukcję niż wersja do ogólnych zastosowań. Dodatkowe rozwiązania obejmują dolne listwy chroniące przed zużyciem, które zabezpieczają niemal całą dolną płytę, a także opcjonalne osłony i segmenty boczne.

Dostępne do: EW220E, EW180E, EW160E, EWR150E

osprzęt koparki volvo

Łyżka do równania TGX — agresywna geometria

Łyżka do równania została zoptymalizowana pod kątem eksploatacji wraz z rotatorem przegubowym, a jej konstrukcja zapewnia precyzyjne kształtowanie terenu, wykańczanie powierzchni i skarpowanie. Narożniki o odpowiednio dobranym kącie umożliwiają wykonywanie prac łyżką w bezpośrednim sąsiedztwie różnych obiektów. Do charakterystycznych cech tej łyżki należą ścięte narożniki, wydłużona krawędź tnąca oraz boczne i dolne zabezpieczenia przed zużyciem.

Dostępne do: EW220E, EW180E, EWR170E, EW160E, EWR130E

osprzęt koparki volvo

Łyżka do układania kabli CAX — agresywna geometria

Łyżka zaprojektowana do pracy w wąskich rowach. Jej wydłużony kształt umożliwia operowanie blisko rur i kabli. Do charakterystycznych cech tej łyżki należy wydłużona krawędź tnąca, wąski kształt oraz boczne i dolne zabezpieczenie przed zużyciem.

Dostępne do: EW220E, EW180E, EWR170E, EW160E, EWR150E

volvo fixed ditching bucket

Stała łyżka do skarpowania

Stała łyżka do skarpowania została zaprojektowana do prac przy utrzymaniu rowów, kształtowaniu terenu i skarp i zoptymalizowana do zasypywania wykopów, kopania w miękkich gruntach i załadunku materiałów. Nadaje się idealnie do zasypywania wykopów, kopania rowów i przeładunku materiałów. Wyposażona w wymienną krawędź.

Dostępne do: EW220E, EW180E, EWR170E, EW160E

volvo tiltable ditching bucket

Łyżka uchylna do skarpowania

Łyżka uchylna do skarpowania to uniwersalne narzędzie do utrzymania rowów, kształtowania terenu i formowania skarp. Łyżka do skarpowania z funkcją przechylania pod kątem 45° w obie strony zapewnia doskonałą precyzję pracy – doskonały wybór, gdy wymagana jest dokładnie wykonana, gładka skarpa.

Dostępne do: EW220E, EW180E, EWR170E, EW160E, EWR130E

Volvo — wyszukiwarka dealerów — osprzęt
Bądźmy w kontakcie

Chcesz złożyć zamówienie lub uzyskać dodatkowe informacje? Wyślij do nas wiadomość.

Bądźmy w kontakcie