Construction Equipment Polska
osprzęt stołu volvo abg

Rozściełacze gąsienicowe ABG

Stoły Variomatic

Stół Volvo Variomatic — najważniejszy element rozściełacza

Volvo oferuje szeroki wybór stołów do rozściełania asfaltu, które spełnią oczekiwania każdego klienta. Zaawansowane stoły DuoTamp do intensywnego zagęszczania nawierzchni pozwalają uzyskać maksymalnie równą nawierzchnię, ograniczając, a nawet eliminując konieczność walcowania. Rezultat pracy to jednolita, optymalnie równa położona nawierzchnia. Stoły ruchome można łatwo regulować, nawet dwukrotnie zwiększając ich wyjściową szerokość, dzięki czemu są niezwykle funkcjonalne.

Volvo screed VB 30 ETC

Stół ruchomy VB 30 ETC

Stół VB30, choć najmniejszy z oferowanej przez Volvo gamy Variomatic, zapewnia świetną wydajność. Wysokiej klasy rozwiązania konstrukcyjne w połączeniu z intuicyjną w obsłudze jednostką sterującą stołu przekładają się na wygodę pracy, znakomitą efektywność i pierwszorzędne rezultaty.

Dostępne do: P2820D ABG

Volvo screed VB40 ETC

Stół ruchomy VB 40 ETC

Wieloletnie doświadczenie Volvo w dziedzinie robót drogowych stanowi fundament, na którym zbudowano model VB40 wchodzący w skład gamy rozwiązań Volvo Variomatic. To wyróżniający się wysoką efektywnością działania i jakością stół, który cechują trwałość i wydajność niezbędne do skutecznej realizacji projektów nawierzchniowych. Znakomitą jakość rozściełania gwarantują wiodące na rynku technologie.

Dostępne do: P2820D ABG

Volvo screed VB 78 ETC

Stół hydrauliczny VB 78 ETC

Stół VB78 — należący do gamy rozwiązań Volvo Variomatic — radykalnie zwiększa efektywność działania rozściełacza. Model VB78 — czerpiący z bogatego doświadczenia Volvo w sektorze robót drogowych — wyposażono w zaawansowane rozwiązania techniczne. Zbudowano go z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i procesów produkcyjnych, tak by realizację każdego projektu nawierzchniowego wieńczył sukces.

Dostępne do: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG, P4820D ABG

Volvo screed VB 79 ETC

Stół hydrauliczny VB 79 ETC

Stół VB79 ma dwie dodatkowe sekcje przegubowe, których pochylenie można regulować w górę lub w dół o 10% (5,7°), a także oferuje możliwość regulacji nachylenia korony pośrodku. Dzięki temu świetnie sprawdza się podczas rozściełania niestandardowych profili korony drogi. VB79, jeden ze stołów z gamy Volvo Variomatic, zapewnia całkowitą swobodę, jeśli chodzi o kształt profilu. Dzięki temu rozściełacz jest znacznie bardziej wszechstronny i pozwala uzyskiwać dokładniejszy profil, co z kolei ogranicza straty materiałowe i zwiększa wydajność pracy.

Dostępne do: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG, P4820D ABG

Volvo screed VB 88 ETC

Stół ruchomy VB 88 ETC

Stół VB88 z gamy Volvo Variomatic pozwala osiągnąć wysoką jakość rozściełania nawierzchni. Zbudowano go z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i procesów produkcyjnych. Wyróżnia się niezawodną trwałością, a jego jednostka sterująca jest wyjątkowo łatwa w obsłudze.

Dostępne do: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG, P4820D ABG

Volvo screed VB 89 ETC

Stół ruchomy VB 89 ETC

Stół VB89 doskonale nadaje się do rozściełania niestandardowych profili korony drogi. Wyposażono go w trzy sekcje przegubowe: regulację korony pośrodku i dwie dodatkowe sekcje po lewej i prawej stronie, które można regulować w górę lub w dół o 10% (5,7°). Dzięki temu rozściełacz jest bardziej wszechstronny i działa wydajniej, a operator ma większą kontrolę nad uzyskiwanym profilem. Wszystko to ogranicza straty materiałowe i zwiększa efektywność pracy.

Dostępne do: P8820D ABG, P7820D ABG

Volvo screed VDT-V 78 ETC

Stół hydrauliczny VDT-V 78 ETC

Stół VDT-V78 — jedno z rozwiązań w gamie Volvo Variomatic — pozwala wykorzystywać pełnię możliwości rozściełacza. Zbudowano go w oparciu o wieloletnie doświadczenie Volvo w sektorze robót drogowych. Stół jest wyposażony w podwójny ubijak i intuicyjną w obsłudze jednostkę sterującą, a ponadto wyróżnia się bezkonkurencyjnym poziomem niezawodności. Dzięki temu pomaga w pomyślnej realizacji każdego projektu nawierzchniowego.

Dostępne do: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG

Volvo screed VDT-V 79 ETC

Stół hydrauliczny VDT-V 79 ETC

Stół VDT-V79, jedno z rozwiązań w gamie Volvo Variomatic, jest wyposażony w centralną regulację korony oraz dwie dodatkowe sekcje przegubowe po lewej i prawej stronie, które można regulować w górę lub w dół o 10% (5,7°). Zbudowano go z myślą o uzyskiwaniu niestandardowych profili korony drogi. Optymalizuje wydajność pracy i ogranicza straty materiałowe, rozściełając profile z większą dokładnością.

Dostępne do: P8820D ABG, P7820D ABG

Volvo screed VDT-V 88 ETC

Stół ruchomy VDT-V 88 ETC

Stół VDT-V88 to jedno z rozwiązań dostępnych w gamie Volvo Variomatic. Wyposażone w podwójny ubijak stoły Volvo wyróżniają się najwyższym poziomem zagęszczenia rozściełanej nawierzchni. Stół — zbudowany z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i procesów produkcyjnych — charakteryzuje się bezkonkurencyjną niezawodnością, a intuicyjna w obsłudze jednostka sterująca zapewnia wygodę pracy.

Dostępne do: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG

Volvo screed VDT-V 89 ETC

Stół ruchomy VDT-V 89 ETC

Stół VDT-V89 zapewnia podczas robót drogowych całkowitą swobodę, jeśli chodzi o kształt rozściełanych niestandardowych profili. Dwie dodatkowe sekcje przegubowe, regulowane w górę lub w dół o 10% (5,7°), oraz możliwość dostosowywania korony pośrodku pozwalają z łatwością uzyskiwać niestandardowe profile korony drogi. Rozściełanie profilu drogi z lepszą dokładnością umożliwia ograniczanie strat materiałowych i zwiększanie wydajności pracy.

Dostępne do: P8820D ABG, P7820D ABG

Volvo — wyszukiwarka dealerów — osprzęt
Bądźmy w kontakcie

Chcesz złożyć zamówienie lub uzyskać dodatkowe informacje? Wyślij do nas wiadomość.

Bądźmy w kontakcie