Construction Equipment Polska
osprzęt stołu volvo abg

Rozściełacze gąsienicowe ABG

Stoły hydrauliczne

Doskonała wszechstronność

Wszechstronne i wydajne stoły Volvo Variomatic zapewniają szerokość rozściełania do 10 metrów i są dostępne z wieloma systemami zagęszczania dostosowanymi do wszystkich potrzeb. Mogą obsługiwać szereg projektów i zastosowań — zarówno z mieszankami zimnymi, jak i gorącymi, a także z profilami specjalnymi. Stoły hydrauliczne można łatwo regulować, nawet dwukrotnie zwiększając ich wyjściową szerokość, dzięki czemu są niezwykle funkcjonalne. Dodatkowo praktyczne ogrzewanie elektryczne pozwala szybciej rozpocząć pracę.

Volvo screed VB 30 ETC

Stół hydrauliczny VB 30 ETC

Stół Variomatic z pojedynczym ubijakiem o szerokości rozściełania 1,5–4 m.

Dostępne do: P2820D ABG

Volvo screed VB40 ETC

Stół hydrauliczny VB 40 ETC

Stół Variomatic z pojedynczym ubijakiem o szerokości rozściełania 1,8–4,5 m.

Dostępne do: P2820D ABG

Volvo screed VB 78 ETC

Stół hydrauliczny VB 78 ETC

Stół Variomatic z pojedynczym ubijakiem o szerokości rozściełania 2,5–9 m.

Dostępne do: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG, P4820D ABG

Volvo screed VB 79 ETC

Stół hydrauliczny VB 79 ETC

Stół Variomatic z pojedynczym ubijakiem do specjalnych profili korony o szerokości rozściełania 2,5–9 m. Stoły Volvo do specjalnych profili korony są doskonałym wyborem w przypadku tworzenia specjalnych profili nawierzchni drogi. Dwie dodatkowe sekcje przegubowe regulowane w górę lub w dół o 10% (5,7°) umożliwiają rozściełanie nieregularnych profili z większą łatwością, zapewniając mniejsze zużycie materiałów i niższe koszty.

Dostępne do: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG, P4820D ABG

Volvo screed VB 88 ETC

Stół ruchomy VB 88 ETC

Stół Variomatic z pojedynczym ubijakiem o szerokości rozściełania 3,0–10,0 m.

Dostępne do: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG, P4820D ABG

Volvo screed VB 89 ETC

Stół hydrauliczny VB 89 ETC

Stół Variomatic z pojedynczym ubijakiem do specjalnych profili korony o szerokości rozściełania 3,0–9,0 m. Stoły Volvo do specjalnych profili korony są doskonałym wyborem w przypadku tworzenia specjalnych profili nawierzchni drogi. Dwie dodatkowe sekcje przegubowe regulowane w górę lub w dół o 10% (5,7°) umożliwiają rozściełanie nieregularnych profili z większą łatwością, zapewniając mniejsze zużycie materiałów i niższe koszty.

Dostępne do: P8820D ABG, P7820D ABG

Volvo screed VDT-V 78 ETC

Stół hydrauliczny VDT-V 78 ETC

Stół Variomatic z podwójnym ubijakiem o szerokości rozściełania 2,5–9,0 m. Stoły Volvo Variomatic z podwójnymi ubijakami są najlepszymi partnerami do rozściełania grubych warstw, zapewniając wysoki stopień wstępnego zagęszczenia oraz optymalizację kosztów projektów. Technologia podwójnych ubijaków gwarantuje o 5–7% większy stopień zagęszczenia i pozwala uzyskać wskaźnik gęstości Marshalla nawet 98%. Zapewnia także idealnie równą powierzchnię za sprawą efektu pierwszego ubijaka.

Dostępne do: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG

Volvo screed VDT-V 79 ETC

Stół hydrauliczny VDT-V 79 ETC

Stół Variomatic z podwójnym ubijakiem do specjalnych profili korony o szerokości rozściełania 2,5–9,0 m. Stoły Volvo Variomatic z podwójnymi ubijakami są najlepszymi partnerami do rozściełania grubych warstw, zapewniając wysoki stopień wstępnego zagęszczenia oraz optymalizację kosztów projektów. Technologia podwójnych ubijaków gwarantuje o 5–7% większy stopień zagęszczenia i pozwala uzyskać wskaźnik gęstości Marshalla nawet 98%. Zapewnia także idealnie równą powierzchnię za sprawą efektu podawania pierwszego ubijaka. Stoły Volvo do specjalnych profili korony są doskonałym wyborem w przypadku tworzenia specjalnych profili nawierzchni drogi. Dwie dodatkowe sekcje przegubowe regulowane w górę lub w dół o 10% (5,7°) umożliwiają rozściełanie nieregularnych profili z większą łatwością, zapewniając mniejsze zużycie materiałów i niższe koszty.

Dostępne do: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG

Volvo screed VDT-V 88 ETC

Stół hydrauliczny VDT-V 88 ETC

Stół Variomatic z podwójnym ubijakiem o szerokości rozściełania 3,0–9,0 m. Stoły Volvo Variomatic z podwójnymi ubijakami są najlepszymi partnerami do rozściełania grubych warstw, zapewniając wysoki stopień wstępnego zagęszczenia oraz optymalizację kosztów projektów. Technologia podwójnych ubijaków gwarantuje o 5–7% większy stopień zagęszczenia i pozwala uzyskać wskaźnik gęstości Marshalla nawet 98%. Zapewnia także idealnie równą powierzchnię za sprawą efektu pierwszego ubijaka.

Dostępne do: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG

Volvo screed VDT-V 89 ETC

Stół hydrauliczny VDT-V 89 ETC

Stół Variomatic z podwójnym ubijakiem do specjalnych profili korony o szerokości rozściełania 3,0–9,0 m. Stoły Volvo Variomatic z podwójnymi ubijakami są najlepszymi partnerami do rozściełania grubych warstw, zapewniając wysoki stopień wstępnego zagęszczenia oraz optymalizację kosztów projektów. Technologia podwójnych ubijaków gwarantuje o 5–7% większy stopień zagęszczenia i pozwala uzyskać wskaźnik gęstości Marshalla nawet 98%. Zapewnia także idealnie równą powierzchnię za sprawą efektu podawania pierwszego ubijaka. Stoły Volvo do specjalnych profili korony są doskonałym wyborem w przypadku tworzenia specjalnych profili nawierzchni drogi. Dwie dodatkowe sekcje przegubowe regulowane w górę lub w dół o 10% (5,7°) umożliwiają rozściełanie nieregularnych profili z większą łatwością, zapewniając mniejsze zużycie materiałów i niższe koszty.

Dostępne do: P8820D ABG, P7820D ABG

Stoły hydrauliczne

Główne cechy
  • System szybkozłączy do szybkiego montażu/demontażu przedłużeń
  • Szybkie rozgrzewanie stołu — trzy niezależne obwody i 2 pręty grzewcze na segment
  • Precyzyjne ogrzewanie elektryczne z automatyczną regulacją temperatury
  • Intuicyjnie działająca jednostka sterująca stołu
  • Bardzo stabilny układ prowadzenia stołu
  • Hydrauliczna regulacja wysokości
  • Łatwe smarowanie
  • Elementy sterujące spadkiem i nachyleniem
  • Wariant z podwójnymi ubijakami zapewniający większy stopień wstępnego zagęszczenia grubych warstw
  • Wariant z profilami specjalnymi
Stoły sztywne
STOŁY SZTYWNE

Poznaj naszą ofertę stołów sztywnych idealnych do dużych projektów wymagających szerokości rozściełania do 13 metrów.

Stoły sztywne
Volvo — wyszukiwarka dealerów — osprzęt
Bądźmy w kontakcie

Chcesz złożyć zamówienie lub uzyskać dodatkowe informacje? Wyślij do nas wiadomość.

Bądźmy w kontakcie