Construction Equipment Polska

Szkolenia operatorów w czasie COVID-19

Standardem przy zakupie nowej maszyny budowlanej Volvo jest profesjonalne szkolenie, które operatorzy nowej maszyny otrzymują w ramach Szkoły Mistrzów Volvo od profesjonalnych demo operatorów Volvo.

Szkolenie operatorów

Jak jednak przeprowadzić takie szkolenie w dobie wirusa COVID-19? Dla Volvo Construction Equipment bezpieczeństwo stanowiło i stanowi priorytet. Środki ochrony osobistej jak maseczki i rękawiczki to stały element wyposażenia pracowników firmy. W trosce o zdrowie klientów i pracowników, a jednocześnie aby zapewnić najwyższą jakość procesu szkolenia operatorów - firma wprowadziła dodatkowe, proste, acz skuteczne rozwiązanie.

Przekazanie operatorowi niezbędnych informacji wiążę się ze wspólnym przebywaniem w kabinie, której rozmiary nie pozwalają na zachowanie bezpiecznej odległości. Z pomocą przyszła technologia. Demo operator – siedząc w kabinie - używa telefonu, który nadaje obraz i dźwięk do tabletu, na którym szkolony operator (znajdujący w bezpiecznej odległości obok maszyny) wszystko obserwuje. Rozwiązanie to umożliwia oczywiście dwustronną komunikację, aby żadne pytania dodatkowe nie pozostały bez odpowiedzi.

Przy okazji w przekazywanej maszynie, tuż przed szkoleniem, demo operator Volvo dezynfekuje poręcze, klamki, przyciski i wszystkie elementy których dotykają operatorzy.

Również w tym przypadku - na Volvo można liczyć.

Szkolenie operatorów

Szkolenie operatora

Bezpieczne przekazanie

Bezpieczne przekazanie