Construction Equipment Polska

Nowe środki smarne od Volvo Construction Equipment

Volvo Construction Equipment rozszerzyło swoją ofertę o nowe smary Resistant Grease 97720 GR102 (GR102) i Extreme Grease 97765 GR103 (GR103) w ramach swojego zaangażowania w oferowanie klientom smarów spełniających ich wymagania.

Smar Volvo

Volvo Construction Equipment rozszerzyło swoją ofertę o nowe smary Resistant Grease 97720 GR102 (GR102) i Extreme Grease 97765 GR103 (GR103) w ramach swojego zaangażowania w oferowanie klientom smarów spełniających ich wymagania.

Regularne stosowanie smarów to jeden z najprostszych, a zarazem najskuteczniejszych sposobów na utrzymywanie sprzętu budowlanego w doskonałym stanie. Dlatego Volvo Construction Equipment oferuje klientom szeroką gamę wysokiej jakości środków smarnych, które poddano gruntownym testom i opracowano z myślą o unikatowych potrzebach i domyślnych zastosowaniach maszyn Volvo.

Nowe smary GR102 i GR103 dodatkowo wzmacniają ofertę smarów Volvo Construction Equipment, dołączając do istniejącego portfolio smaru uniwersalnego 97718 GR101, smaru do wysokich temperatur i pasty Breaker.

Właściwy smar do każdej pracy.

Ważne jest, aby dobrać odpowiedni smar do aktualnych warunków pracy. Wprowadzając na rynek nowe smary GR102 i GR103, Volvo zapewnia, że niezależnie od wymagań swoich klientów, mają one właściwości spełniające ich potrzeby.

GR102 to kompleksowy smar litowy, który jest odporny na wymywanie wodą i zapewnia doskonałą ochronę przed korozją w warunkach ekstremalnego ciśnienia. Jest najlepszym wyborem podczas pracy w mokrym środowisku pracy, przy obciążeniach udarowych i oferuje wydłużone okresy między smarowaniami.

GR103 to wysokiej jakości kompleksowy smar litowo-molibdenowy, idealny do pracy przy dużych obciążeniach, takich jak praca w kamieniołomie. Gwarantuje znakomitą odporność na ekstremalne ciśnienie, ochronę komponentów przed zużyciem i wyjątkowo długą żywotność. To idealne rozwiązanie dla najcięższych maszyn przeznaczonych do pracy w terenie i kopalniach, które mają konstrukcję przegubową i których komponenty nadwozia są mocno obciążane. Można go także stosować w układach automatycznego smarowania.

Jakość gwarantowana

Bez względu na wybrany smar Volvo klient może mieć pewność, że produkt spełnia najwyższe standardy jakości. Firma Volvo opracowała własny zestaw rygorystycznych standardów, z którymi muszą być zgodne wszystkie jej środki smarne, tak by zapewniać maksymalny poziom ochrony ruchomym komponentom maszyn klientów. 

Oferowane środki smarne przygotowano i sprawdzono pod kątem maszyn Volvo, dzięki czemu zapewniają optymalną wydajność, skracają czas przestojów do minimum i wydłużają żywotność maszyny.

Więcej informacji o ofercie środków smarnych, w tym nowych produktach GR102 i GR103, można uzyskać od lokalnego dealera firmy Volvo.

WIĘCEJ INFORMACJI

Anne Bast

Dyrektorka ds. marki, marketingu i komunikacji
Volvo Construction Equipment
Region sprzedaży: Europa / pozostałe kraje
E-mail: anne.bast@volvo.com
Tel.: +46735585906