Construction Equipment Polska

Najważniejsze 3 powody, by kupić używaną maszynę Volvo

Zakup używanej maszyny to świetny sposób na uzupełnienie parku maszyn. Możesz mieć pewność, że Twoja decyzja jest słuszna dzięki trzem ważnym gwarancjom Volvo.

1. Maszyny Volvo są niezawodne

Jednym z głównych priorytetów dla specjalistów tworzących maszyny Volvo jest niezawodność produktu. Region EMEA dąży do tego, aby osiągnąć pozycję numer jeden pod względem dyspozycyjności, bezpieczeństwa i całkowitego kosztu posiadania – niezawodność maszyn jest ważnym czynnikiem na drodze do realizacji tego celu. Dzięki nowym wytycznym dotyczącym gwarancji Volvo oraz w pełni certyfikowanym przeglądom zakup używanej maszyny nie oznacza rezygnacji z niezawodności. Zanim używane maszyny wrócą na rynek, są poddawane testom i przechodzą remont z wykorzystaniem oryginalnych części Volvo. Na targach Bauma 2019 ogłoszono, że każda używana maszyna Volvo w regionie EMEA zostanie po pozytywnym przejściu kontroli opatrzona naklejką „Approved Used Equipment” (Zatwierdzona maszyna używana), dzięki czemu klient będzie mieć pewność, że stan maszyny jest zadowalający.

2. Volvo oferuje gwarancję na używane maszyny

Volvo oferuje gwarancję na wszystkie używane maszyny, dzięki czemu klienci mogą być spokojni, kupując używany sprzęt. Zespół do spraw globalnych gwarancji Volvo poświęcił około dwa i pół roku na takie udoskonalenie oferty, by spełniała ona oczekiwania klientów. Pakiet gwarancyjny każdej używanej maszyny jest uzależniony od liczby przepracowanych motogodzin. Na przykład będąca dealerem Volvo firma Swecon Sweden sprzedała ostatnio trzy używane wozidła A40G klientowi, który zdecydował się na ten pakiet, ponieważ sprzedawca był w stanie zaoferować mu pełną gwarancję na wszystkie trzy maszyny.

3. Maszyny Volvo zachowują wartość

Oprócz gwarancji, klientom kupującym używaną maszynę Volvo dealerzy Volvo oferują kontrakty serwisowe, które pozwalają zabezpieczyć wysoką wartość sprzętu. Volvo nieustannie stara się projektować maszyny, które dzięki swojej jakości będą mieć dużą wartość przy odsprzedaży. Na przykład działająca w Ameryce firma Equipment Watch, która zajmuje się oceną sprzętu, przyznała tytuł „Highest Retained Value” (Najwyższa zachowana wartość) koparkom serii EC35 w kategorii minikoparek i koparkom serii EC350 w kategorii koparek gąsienicowych średniej wielkości.

Informacje o najnowszym sprzęcie używanym Volvo Approved Used Equipment można znaleźć w aplikacji Volvo Used Equipment dostępnej w sklepach App Store i Google Play.