Construction Equipment Polska

Volvo Services: gdy inteligentna inżynieria łączy się z rozwiązaniami biznesowymi

Firma Volvo Construction Equipment ujawnia nowe podejście do swojego kompleksowego portfela usług i rozwiązań.

Przedstawiamy Volvo Services: kompleksową gamę produktów i usług przeznaczonych dla nowych oraz dotychczasowych klientów Volvo. Volvo Services to lepsza prezentacja zarówno dostępnego asortymentu, jak i rzeczywistej wartości oferowanych produktów i usług w kontekście działalności prowadzonej przez klientów. Oferta Volvo Services to nie tylko uzupełnienie oferty pojazdów Volvo, lecz również odpowiedź na potrzeby nabywców — niezależnie od tego, czy chodzi o zakup nowych pojazdów, czy kompletne pakiety rozwiązań, które pomagają w rozwoju ich przedsiębiorstw.

Wszyscy klienci firmy Volvo mogą korzystać z unikatowej wiedzy eksperckiej dostępnej dzięki globalnej sieci dealerskiej, całodobowej obsłudze posprzedażowej, spełniającemu najwyższe światowe standardy systemowi dostaw części oraz kompleksowym gwarancjom. Nabywcy większych maszyn mogą również korzystać z CareTrack — oferowanego przez Volvo systemu telemetrycznego, który przekazuje do naszych systemów najważniejsze informacje o pojazdach, takie jak liczba maszynogodzin czy aktualna lokalizacja. Na kompleksową opiekę w ramach Volvo Services mogą jednak liczyć nabywcy wszystkich maszyn Volvo.

Nowy portfel produktów i usług

Aby ułatwić klientom zrozumienie kompletnej oferty Volvo Services, podzielono ją na dziewięć kategorii:

  • Dyspozycyjność
  • Efektywność wykorzystania paliwa
  • Wydajność
  • Bezpieczeństwo
  • Nowe życie
  • Oryginalne części zamienne Volvo
  • Osprzęt Volvo
  • Finanse
  • Wynajem

Nowy portfel usług ułatwia klientom dokonanie wyboru tych, które zapewnią ich firmom największą wartość. Mogą one zostać połączone w pakiet w ramach pojedynczej, dopasowanej do indywidualnych potrzeb umowy zwanej Umową Serwisową Volvo.

Inteligentne rozwiązania

Pakiet usług „Dyspozycyjność” sprawdza się doskonale, jeśli chodzi o ograniczanie kosztów napraw i skracanie niezaplanowanych przestojów, pomagając klientom w utrzymaniu ciągłości działania maszyn tam, gdzie jest ona warunkiem funkcjonowania firmy. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii dealerzy Volvo zdalnie monitorują pojazdy klientów. Wszelkie problemy mogą być diagnozowane na wczesnym etapie, co umożliwia podejmowanie działań naprawczych zmierzających do wdrożenia akceptowalnego rozwiązania. Najnowsze oprogramowanie pomaga klientom utrzymać ciągłość działania dzięki dobremu rozplanowaniu napraw serwisowych oraz elastycznym rozwiązaniom z zakresu konserwacji i napraw mającym na celu maksymalizację dyspozycyjności i ograniczenie kosztów.

W ramach pakietu usług „Efektywność wykorzystania paliwa” firma Volvo oferuje szereg usług doradczych i raportów dotyczących zużycia paliwa, które przyczyniają się do obniżenia kosztów eksploatacji zarówno nowych, jak i dotychczasowych pojazdów Volvo. Dzięki łatwej dostępności informacji o pojeździe klienci mogą wdrażać działania naprawcze, takie jak szkolenia dla operatorów dotyczące dobrych praktyk roboczych oraz zwiększania długoterminowej ekonomiczności zużycia paliwa.

Pakiet usług „Wydajność” obejmuje szereg zaawansowanych rozwiązań mających na celu poprawę i utrzymanie wydajności na placu budowy. Zachowania operatora, organizacja placu budowy oraz konfiguracja maszyny to tylko niektóre z wielu czynników, które mogą zostać zoptymalizowane w ramach pakietu usług „Wydajność” w celu zwiększenia produktywności. Klienci mogą wybierać zróżnicowane warianty maszyn, rozwiązań wspomagających oraz pakietów szkoleniowych, które zwiększają wydajność dotychczasowej floty pojazdów Volvo, umożliwiając szybszą realizację zleceń i zwiększenie zysków.

Każdy element maszyn Volvo został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie. Pakiet usług „Bezpieczeństwo” oferuje szereg rozwiązań, których celem jest ograniczenie ryzyka wypadków, przerw w pracy oraz nieoczekiwanych kosztów. Wizja ograniczenia wypadków do zera dowodzi naszego zaangażowania w zapewnianie pełnego bezpieczeństwa osób i sprzętu, tak by pracownicy mogli bezpiecznie wykonać powierzone zadania oraz wrócić do domu cali i zdrowi.

Stworzone przez Volvo do maszyn Volvo

Firma Volvo rozumie, że zakup nowej maszyny nie zawsze jest najlepszym wyjściem. Dzięki pakietowi usług „Nowe życie” klienci Volvo mogą korzystać z szeregu rozwiązań — od fabrycznie nowych komponentów po remont całego pojazdu — a także z elastycznych pakietów, które dzięki zaspokajaniu indywidualnych potrzeb pomagają w przywróceniu świetności każdej maszyny Volvo. Pakiet usług „Nowe życie” to nie tylko zasłużone remonty ciężko pracujących maszyn Volvo, lecz również optymalizacja długoterminowej wartości oraz łącznego kosztu inwestycji.

Oryginalne części zamienne Volvo poddawane są wymagającym testom, dzięki czemu spełniają najwyższe standardy wydajności oraz dyspozycyjności maszyny. Asortyment dostępnych w każdej chwili, zawsze objętych gwarancją Volvo części pomaga klientom chronić dokonaną inwestycję i przedłużać trwałość maszyn, zapewniając przy tym wyjątkową wydajność.

Bogaty asortyment osprzętu Volvo to z kolei okazja do wybrania akcesoriów, które pozwolą wykorzystać możliwości zakupionej maszyny do maksimum. Ponieważ wszystkie części są jednakowo ważne, bogaty osprzęt Volvo jest dedykowany maszynom Volvo, dzięki czemu udaje się tworzyć bezpieczne i niezawodne pojazdy osiągające krótkie cykle pracy, wysoką ekonomiczność zużycia paliwa oraz niski łączny koszt posiadania.

Elastyczność finansowa

Firma Volvo zna się na finansowaniu działalności biznesowej, a jej zespół specjalistów z tej dziedziny dba o to, by klienci odnieśli sukces. Pakiet usług „Finanse” to elastyczne rozwiązania z zakresu finansowania i ubezpieczeń, które chronią firmy klientów oraz pomagają im się rozwijać. Niezależnie od tego, czy chodzi o pojedynczy pojazd, czy o cały park maszynowy, w ramach pakietu usług „Finanse” klienci mogą liczyć na dopasowane do indywidualnych priorytetów niestandardowe plany płatności.

Motywem przewodnim pakietu usług „Wynajem” jest elastyczność, umożliwiająca klientom znalezienie najbardziej odpowiedniego rozwiązania tymczasowego. Niezależnie od tego, czy klient potrzebuje pojedynczego pojazdu, czy całego parku maszynowego, firma Volvo może dostosować pakiet wynajmu tak, by można było mieć pewność, że każde zlecenie zostanie wykonane terminowo oraz zgodnie z zaplanowanym budżetem. Usługi zapewniania jakości i konserwacji oferowane są w standardzie, a dzięki eksperckiemu doradztwu dealerów Volvo klienci mogą mieć pewność że na czas otrzymają dokładnie to, czego potrzebują.