Construction Equipment Polska

Nowy numer magazynu Spirit od Volvo CE poświęcony jest serii dotyczącej monumentalnych projektów, które zmieniają życie ludzi na lepsze

Magazyn Spirit przedstawia nową serię — „Megaprojekty”. Prezentowane na jej łamach projekty to więcej niż zwykłe inwestycje budowlane. To przedsięwzięcia kształtujące ludzkie życia. Polepszają kontakt między społecznościami, usprawniają transport i biznes, a ponadto stanowią nieodzowną część inteligentnych i zrównoważonych miast, które wytrzymają próbę czasu.

W nowej serii „Megaprojekty” Volvo CE przygląda się największym, najśmielszym i najodważniejszym projektom budowlanym na całym świecie — od remontu generalnego autostrady międzystanowej nr 4 na Florydzie po przeniesienie całego miasteczka Kiruna w Szwecji.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani rozpoczęciem naszej nowej kampanii. Te monumentalne projekty wyrażają główny postulat Volvo CE — budowy świata, w którym chce się żyć. W odświeżonym magazynie Spirit inspirujemy czytelników i przedstawiamy im najbardziej imponujące współczesne przedsięwzięcia budowlane”, wyjaśnia Tiffany Cheng, generalna dyrektor ds. komunikacji zewnętrznej w Volvo CE.

Volvo CE działa w myśl idei, że wyobraźnia, ciężka praca i innowacje techniczne pozwolą jej wyznaczyć kierunek dążeń na rzecz budowy czystszego, inteligentniejszego i lepiej skomunikowanego świata. Wizję tę odzwierciedlają monumentalne projekty prezentowane w ramach nowej serii Volvo CE.

Volvo CE wzmacnia swoją pozycję i zasięg w sieci, rozpoczynając serię „Megaprojekty” i publikując nowy numer magazynu Spirit w wersji elektronicznej 17 października. Jednocześnie uspokaja zwolenników papierowej wersji pisma — nadal będą otrzymywać kopię wznowionego magazynu dwa razy do roku.

„Magazyn Spirit to cenne źródło branżowych informacji, a dzięki wznowieniu pozostanie takim również w nadchodzących latach. Mamy nadzieję, że stali czytelnicy będą razem z nami odkrywać tajniki innowacyjnych, monumentalnych projektów na całym świecie, a po drodze dołączą do nas kolejni pasjonaci budownictwa, zarówno z branży, jak i spoza niej”, mówi Tiffany Cheng.

Pierwszy odcinek „Megaprojektów” przenosi widzów na Florydę i prezentuje remont generalny autostrady stanowej nr 4. To dzięki niemu jedna z najniebezpieczniejszych tras w całych Stanach Zjednoczonych przekształci się w nowoczesny korytarz transportowy. 

Pierwsza część serii „Megaprojekty” jest już dostępna na stronie www.volvoce.com/spirit