Volvo Maszyny Budowlane Polska

Volvo Maszyny Budowlane Polska to część Grupy Volvo - światowego koncernu tworzącego produkty i usługi związane z branżą budowlaną

W Polsce Volvo obecne jest od lat 70-tych ubiegłego stulecia, kiedy to firma rozpoczęła wprowadzać na rynek pierwsze maszyny budowlane. 

Wraz z początkiem XXI wieku marka Volvo była już doskonale ugruntowana, rozpoznawalna i stanowiła jedną z najnowoczesniejszych marek sprzętu budowlanego. 

Dzisiaj Volvo Maszyny Budowlane Polska jest w grupie liderów na rynku sprzedaży i wynajmu maszyn budowlanych i drogowych, serwisu oraz części zamiennych, a także rozwiązań finansowych dopasowanych do potrzeb firm budowlanych, zarówno mikroprzedsiębiorstw jak i największych światowych koncernów.

Volvo zatrudnia około 75 tysięcy pracowników na całym świecie. W Polsce pracuje dla Volvo już ponad 1000 osób, głównie we Wrocławiu, przy produkcji autobusów i maszyn budowlanych oraz tworzeniu oprogramowania komputerowego.

Jesteśmy częścią Grupy Volvo, która oferuje szeroki zakres produktów transportowych oraz pakiet serwisowy.

Naszym wspólnym celem jest stać się światowym liderem w rozwiązaniach transportowych i wszyscy odgrywamy ważną rolę, aby ten cel osiągnąć.

Pracujemy z energią, pasją oraz poszanowaniem dla indywidualności.

Aktualne Oferty Pracy

Volvo — wyszukiwarka dealerów — strona główna
Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas, a z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Kontakt do nas