Volvo Maszyny Budowlane Polska
innowacje volvo — pojazdy

Trafny pomysł

Pojazdy koncepcyjne Volvo CE

W Volvo Construction Equipment stawiamy na opracowywanie trafnych pomysłów.

Lepsze jutro

W Volvo CE omawialiśmy współczesne problemy, aby lepiej zrozumieć, co musimy zrobić dla przyszłych klientów oraz dla całego społeczeństwa.

Plan

W tym filmie Volvo Construction Equipment przedstawia swoje podejście do posiadania i eksploatacji przyszłych produktów: bezemisyjne, autonomiczne maszyny, zbudowane z myślą o niskim zużyciu energii i bezpieczeństwie, które zawsze w Volvo jest na pierwszym miejscu. Ten film przedstawia przyszłość — niektórzy nazywają to wizją. My to nazywamy „Plan”.

Wozidło przegubowe

Maszyna koncepcyjna Centaur

Dwuczęściowa konstrukcja, hybrydowy układ napędowy i mnóstwo elektronicznych funkcji wizualizacji. Centaur ponownie wyznacza standardy dotyczące wozideł przegubowych.

Dowiedz się więcej na temat wozidła Centaur

Rozściełacz/walec do asfaltu

Maszyna koncepcyjna Fenix

Ta maszyna, będąca jednocześnie rozściełaczem i walcem do asfaltu, zbudowana jest na bazie pomysłowego systemu POD. Wierzymy, że właśnie takie maszyny są przyszłością branży drogowej.

Dowiedz się więcej o maszynie Fenix

Ładowarka kołowa

Maszyna koncepcyjna Gryphin

Niemal zero spalin, hałasu i wibracji. Innowacyjny system zawieszenia. Gryphin to nasza wizja ładowarki kołowej przyszłości.

Dowiedz się więcej na temat ładowarki Gryphin

Koparka

Maszyna koncepcyjna SfinX

Lekka, ale mocna. Koparka SfinX to bezkompromisowa konstrukcja zasilana wodorowymi ogniwami paliwowymi i napędzana elektrycznie.

Dowiedz się więcej na temat maszyny SfinX

Minikoparka

Maszyna koncepcyjna GaiaX

Zeroemisyjna konstrukcja w pełni ukierunkowana na użytkownika. Można nią nawet kierować zdalnie z tabletu. GaiaX to minikoparka, jakiej jeszcze nie było. 

Dowiedz się więcej na temat maszyny GaiaX

Volvo Gaiax Concept — nowe perspektywy

Elektryczna minikoparka Gaiax została zaprezentowana na targach ConExpo w marcu 2014 r. W tym materiale wideo zaprezentowano sposób, w jaki dzięki zastosowaniu nowej technologii prace związane z tworzeniem wykopów można wykonać szybciej, bezpieczniej i bardziej ekologicznie.