Volvo Maszyny Budowlane Polska
innowacja volvo

Wyznaczamy nowe standardy w branży

tak to robimy

Wykorzystujemy najlepsze rozwiązania technologiczne, aby opracowywać części i osprzęt wymykające się dotychczasowym standardom.

Nowe technologie

Nasza strategia innowacji

Innowacje stanowią podstawę działalności firmy Volvo CE. To polityka naszej firmy, która definiuje charakter naszej pracy. Dzięki ponad 180-letniej wiedzy w dziedzinie konstrukcji i innowacji Volvo CE wiedzie prym w rozwoju technologicznym. Najnowsze technologie traktujemy nie jako ciekawostkę, ale jako wyznacznik konkurencyjności i długoterminowego rozwoju.

Plan

W tym filmie Volvo Construction Equipment przedstawia swoje podejście do posiadania i eksploatacji przyszłych produktów: bezemisyjne, autonomiczne maszyny, zbudowane z myślą o niskim zużyciu energii i bezpieczeństwie, które zawsze w Volvo jest na pierwszym miejscu. Ten film przedstawia przyszłość — niektórzy nazywają to wizją. My to nazywamy „Plan”.

rozwiązania Volvo do zastosowań specjalnych

Rozwiązania do zastosowań specjalnych

Decyduj o wszystkim

Jeżeli „produkty standardowe” nie są odpowiednie do wyznaczonego zadania, porozmawiaj z najbliższym dealerem Volvo, który wskaże maszynę spełniającą Twoje oczekiwania.

Rozwiązania do zastosowań specjalnych
Volvo — wyszukiwarka dealerów — strona główna
Potrzebujesz więcej informacji?

Napisz do nas, a z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.

Kontakt do nas