Volvo Maskin AS Norge
Volvo Maskin AS

Volvo Maskin AS

Om oss

Volvo Maskin AS er Norges ledende leverandør av anleggsmaskiner og utstyr og har landets best utbygde serviceapparat.

Kontakt oss
Volvo Maskin i norsk natur

Med våre 21 serviceverksteder er vi

Norges største aktør

innenfor ettermarked av anleggsmaskiner!

Gå her for kontaktinformasjon til serviceverksteder

volvo maskin as, norges ledende leverandør av anleggsmaskiner

Volvo Maskin AS er Norges ledende leverandør av anleggsmaskiner, med et komplett sortiment av maskiner og utstyr: Gravemaskiner, hjullastere, dumpere, minigravere, kompaktlastere, redskapsbærere, riviningsmaskiner, materialhandterere, tiltrotatorer, feieutstyr, snøryddingsutstyr, skuffer, hydrauliske hammere. Reservedeler, slitedeler, tilbehør og service.
Volvo Maskin AS har 19 distriktssjefer over hele landet som kan bistå med informasjon og råd om nye og brukte anleggsmaskiner og utstyr.

Hovedkontor

Volvo Maskin AS

Postboks 603
1411 Kolbotn

Besøksadr.:
Mellomåsveien 1
1411 Kolbotn
Tlf. 66 81 86 86

Kontakt oss

Østfold

Volvo Maskin AS

Distriktssjef Espen Wold
Mobiltelefon: 901 10 086
E-mail: espen.wold@volvo.com

Kontakt oss

Akershus

Volvo Maskin AS

Distriktssjef Dag Bjørnar Dønnum Jensen
Mobiltelefon: 913 25 024
E-mail: dag.bjornar.donnum@volvo.com

Kontakt oss

Oslo, Asker og Bærum

Volvo Maskin AS

Distriktssjef Kim Nymo
Mobiltelefon: 900 20 284
E-mail: kim.nymo@volvo.com

Kontakt oss

Oppland

Volvo Maskin AS

Distriktssjef Morten Kristiansen
Mobiltelefon: 915 76 356
E-mail: morten.kristiansen@volvo.com

Kontakt oss

Hedmark

Volvo Maskin AS

Distriktssjef Ronny Hagen
Mobiltelefon: 913 25 015
E-mail: ronny.hagen.2@volvo.com

Kontakt oss

Buskerud

Volvo Maskin AS

Distriktssjef Jon Ølstad
Mobiltelefon 905 20 018
E-mail: jon.olstad@volvo.com

Kontakt oss

Vestfold

Volvo Maskin AS

Distriktssjef Nils Kristian Hjelmtvedt
Mobiltelefon: 909 47 157
E-mail: nils.hjelmtvedt@volvo.com

Kontakt oss

Telemark

Volvo Maskin AS

Distriktssjef Stian Haukenes

Mobiltelefon: 475 07 193

E-post: stian.haukenes@volvo.com

Kontakt oss

Aust- og Vest Agder

Volvo Maskin AS

Distriktssjef Kjell Arvid Løyning
Mobiltelefon: 908 69 979
E-post: kjell.arvid.loyning@volvo.com

Kontakt oss

Sør-Rogaland

Volvo Maskin AS

Distriktssjef Tor Anders Skjæveland
Mobiltelefon: 901 39 889
E-post: tor.anders.skjaeveland@volvo.com

Kontakt oss

Nord-Rogaland, Sunnhordland

Volvo Maskin AS

Distriktssjef Kjetil Stople
Mobiltelefon: 993 00 033
E-mail: kjetil.stople@volvo.com

Kontakt oss
volvo maskin as

Demo fører Lars Dahle
Mobiltelefon: 905 74 454
E-mail: lars.dahle@volvo.com

Kontakt oss

Hordaland

Volvo Maskin AS

Distriktssjef Trygve Aalhus
Mobiltelefon: 913 77 206
E-mail: trygve.aalhus@volvo.com

Kontakt oss

Sogn og Fjordane

Volvo Maskin AS

Distriktssjef Stein Rune Veum
Mobiltelefon: 913 77 204
E-mail: stein-rune.veum@volvo.com

Kontakt oss

Møre og Romsdal

Volvo Maskin AS

Distriktssjef Leif Hegstad
Mobiltelefon: 913 77 207
E-mail: leif.hegstad@volvo.com

Kontakt oss

Sør-Trøndelag

Volvo Maskin AS

Distriktssjef Torgeir Ø. Glørstad
Mobiltelefon: 913 77 203
E-mail: torgeir.glorstad@volvo.com

Kontakt oss

Nord-Trøndelag / Nordland sør

Volvo Maskin AS

Distriktssjef Roger A. Eilertsen
Mobiltelefon: 913 77 202
E-mail: roger.eilertsen@volvo.com

Kontakt oss

Nordland / Troms sør

Volvo Maskin AS

Distriktssjef Jørgen Gulstad
Mobiltelefon: 913 77 201
E-mail: jorgen.gulstad@volvo.com

Kontakt oss

Troms/Finnmark/Svalbard

Volvo Maskin AS

Distriktssjef Fredrik Zahl Karlsen
Mobiltelefon: 913 77 209
E-mail: fredrik.zahl.karlsen@volvo.com

Kontakt oss

SALGSDIREKTØR

VOLVO MASKIN AS

David Kristianslund
Mobiltelefon: 913 25 014
E-mail: david.kristianslund@volvo.com

Kontakt oss

Riksentreprenører

Volvo Maskin AS

Salgsssjef Kenneth Hansen
Mobiltelefon: 472 41 494
E-post: kenneth.hansen@volvo.com


Kontakt oss

DIREKTØR SALGSSUPPORT

volvo maskin as

Tom Engebretsen
Mobiltelefon: 476 39 938
E-post: tom.engebretsen@volvo.com

Kontakt oss

Volvo forhandleroversikt hjem
Vil du vite mer?

Send oss en melding, så hjelper vi deg med glede.

Kontakt oss