Swecon Volvo Construction Equipment Lietuva

Alyvos analizė

„Volvo“ analizė siūlo daugiau

Alyvos analizė

Reguliariai vykdydami „Volvo“ alyvos analizę, galėsite išsamiai diagnozuoti mašinos būklę. Analizė pateikia įvairios informacijos, pvz., apie vandens / aušinimo skysčio kiekį, klampą, nešvarumus ir metalo dalelių kiekį. Gavus ankstyvuosius alyvos analizės įspėjimus, galėsite planuoti komponentų keitimus dar prieš atsirandant problemoms: taip išvengsite brangių gedimų ir prastovų.

„Volvo“ ne tik pateikia analizės rezultatus: kartu gaunate išsamią diagnostinę informaciją bei vertingų analizės paaiškinimų. Tai – svarbi priemonė. Net ir pačios geriausios analizės bei diagnostikos proceso rezultatai turi būti pateikti aiškiai ir naudotojui patogiu būdu. Štai, kodėl „Volvo“ sukūrė ataskaitų rengimo metodą, teikiantį jums tikslią ir naudingą informaciją.

Pasikliaukite „Volvo“ alyvos analize ir padidinkite pelną

Naudingojo darbo trukmė – svarbus pelningumo didinimo veiksnys. „Volvo“ alyvos analizė – tai neprilygstama priemonė, leidžianti planuoti techninę priežiūrą ir sumažinti neplanuotų prastovų bei brangaus remonto riziką.

 Kalbant paprastai, alyvos analizė – tai nuodugni mašinos svarbiausių sistemų būklės patikra, išanalizuojant variklio, transmisijos, hidraulinės sistemos, ašių ir stabdžių alyvą. Taip pat gali būti analizuojamas aušinimo skystis arba degalai. Alyvos analizė teikia ankstyvus įspėjimus, kad spėtumėte laiku pakeisti komponentus, kol jie nesukėlė problemų ir nepadarė pažeidimų.

 Tik „Volvo“ laboratorijų specialistai turi reikiamų žinių apie „Volvo“ mašinas ir gali geriau nei kitos laboratorijos interpretuoti analizės rezultatus bei teikti rekomendacijas, kaip pritaikyti gautus rezultatus. Rekomenduojame vykdyti analizę reguliariai, kad gautumėte išsamią alyvos analizės rezultatų retrospektyvą. Tokiu būdu matysite tendencijas. 

Paprastai, greitai ir aiškiai

Mėginiai

Paimti reikiami mėginiai išsiunčiami į vieną iš „Volvo“ laboratorijų.

Analizė

„Volvo“ laboratorijose naudojama moderni bei pažangi diagnostinė įranga ir dirba patyrę bei kvalifikuoti specialistai. Jie analizuoja mėginius ir surenka daug informacijos apie vandens / aušinimo skysčio kiekį, klampą, degalus, priemaišas, metalo dalelių kiekį ir pan.

Diagnostika

Nuodugnios diagnostikos duomenys pasiekiami interneto svetainėje. Diagnostikos duomenyse – rekomendacijos, ką daryti, kad išvengtumėte kritinių situacijų.

Taupykite laiką ir pinigus

„Volvo“ alyvos analizė ne tik padeda planuoti techninę priežiūrą, bet ir gali suteikti esminių remonto pranašumų. Pagal alyvos analizę nustačius problemos priežastį, galima sutrumpinti remonto trukmę. Minimali trikčių šalinimo trukmė – tai mažiau prastovų. Viena iš alyvos analizės programos funkcijų – analizės rezultatai su rekomenduojamais veiksmais pasiekiami interneto svetainėje. Taip galėsite nedelsdami išspręsti skubias problemas, kol jos netapo brangiai kainuojančiu remontu.

Volvo įgaliotųjų atstovų ieškiklis: pradžia
Patobulinkite savo verslą

Aptarkime, kaip galėtumėme jums padėti.

Susisiekite su mumis