Kas geriausia jūsų verslui

Tvirta partnerystė
Klientų techninės pagalbos sutartys sustiprina ryšį tarp įgaliotojo atstovo ir kliento. Reguliarios priežiūros patikros skatina abi puses daugiau bendrauti, suformuojant unikalią partnerystę.


Sąnaudų kontrolė
Pasirašius kliento techninės pagalbos sutartį, sutartinis valandinis įkainis leis lengviau planuoti operacijas, sumažinti riziką ir teikti konkurencingesnius kainos siūlymus konkursuose.

Susitelkite į savo pagrindinį verslą
Klientų techninės pagalbos sutartys leidžia susitelkti į svarbiausius jūsų verslo aspektus. Pasirinkite verslo sritis, kurias reikia tobulinti, kad objektuose darbai vyktų tinkamai ir sklandžiai.


Maksimaliai padidinkite naudingojo darbo trukmės potencialą
Parengti „Volvo“ priežiūros technikai ir „Volvo“ analizės priemonės naudoja naujausias technologijas, kad būtų galima tinkamai stebėti mašinos veikimą ir charakteristikas bei užtikrinti maksimalią naudingojo darbo trukmę. 

Mėgaukitės geresniu ryšiu su savo „Volvo“ mašina!

„Volvo“ mašinoje jauskitės patogiau! Patarimai, kaip maksimaliai išnaudoti savo investiciją. Paslaptis – klientų techninės pagalbos sutartis.

Keturios sutartys

Mes siūlome keturias skirtingas klientų techninės pagalbos sutartis. Pasirinkite savo poreikius geriausiai atitinkantį paketą.
Jūsų pasirinkimui auksinė, sidabrinė, mėlynoji ir baltoji sutartys.

Auksinė klientų techninės pagalbos sutartis

Auksinė klientų techninės pagalbos sutartis – mūsų išsamiausias pasiūlymas. Šioje sutartyje numatyta prevencinė techninė priežiūra, patikros ir būtinasis remontas, o visa tai atlieka „Volvo“ priežiūros technikai. Jūsų atstovas atliks tuos pačius veiksmus kaip ir mėlynosios sutarties atveju, įskaitant visų dalių remontą, siekiant patenkinti didelius našumo ir naudingosios darbo trukmės lūkesčius.

Sidabrinė klientų techninės pagalbos sutartis

Sidabrinė klientų techninės pagalbos sutartis siūlo tuos pačius veiksmus kaip ir mėlynoji, tik papildomai atliekami atitinkamų komponentų remonto darbai. 

Mėlynoji klientų techninės pagalbos sutartis

Mėlynojoje klientų techninės pagalbos sutartyje siūloma prevencinė techninė priežiūra ir patikros. Siekiant stebėti jūsų mašinos eksploataciją, galima įtraukti tokias analizės priemones ir paslaugas kaip „CareTrack“, „Volvo“ alyvos analizė ir MATRIS. 

Baltoji klientų techninės pagalbos sutartis

Baltoji klientų techninės pagalbos sutartis – tai įprastų mašinos gyvybiškai svarbių dalių bei funkcijų patikrų, kurias atliks parengti „Volvo“ priežiūros technikai, pasiūlymas. 

Volvo įgaliotųjų atstovų ieškiklis: pradžia
Patobulinkite savo verslą

Aptarkime, kaip galėtumėme jums padėti.

Susisiekite su mumis