Swecon UAB Lietuva

Originalios Volvo besidėvinčiosios dalys

„Volvo“ siūlo išsamų originalių susidėvinčiųjų dalių asortimentą, suprojektuotą ir išbandytą siekiant užtikrinti, kad jos tenkintų jūsų didžiausius lūkesčius bet kokioje darbo srityje.Siekiant užtikrinti, kad jūsų mašina būtų puikios būklės, „Volvo“ siūlo dalis, kurios leis jai sklandžiai veikti maksimaliai ilgai.

Rinkitės susidėvinčiąsias dalis: važiuoklės dalis, „Volvo“ žarnas arba „Volvo“ dantų sistemą, kad jūsų mašina veiktų kaip nauja. Šios dalys buvo nuodugniai išbandytos siekiant įsitikinti, kad jos atlaiko ekstremalias apkrovas. Mūsų konstrukcija ir parinktos medžiagos garantuoja geresnes charakteristikas.

Sprendimai klientams

Mūsų siūlomų gaminių ir paslaugų, skirtų jūsų verslui vystyti nuosavybės keliu, apžvalga: kaip mes padedame jums išlikti pelningais metai iš metų.

„Volvo“ dantų sistema

tegu tarnauja ilgai

„Volvo“ dantų sistema užtikrina optimizuotus ilgus keitimo intervalus, didelį našumą ir pelningumą.

„Volvo“ siūlo specializuotus ir patentuotus dantis bei dantų laikiklius, tinkančius visoms naudojimo sritims. Tai – aukštos kokybės dalys, leidžiančios sumažinti bendrąsias nuosavybės sąnaudas ir maksimaliai padidinti jūsų mašinos našumą.

Paprasta sumontuoti
Vertikalaus fiksavimo kaištis leidžia lengvai bei greitai sumontuoti ir nuimti. Jis yra visiškai integruotas į adapterio korpusą, kad būtų užtikrinta tinkama apsauga ir ilgesnė eksploatacija.

„Volvo“ dantys atlaiko didelius įtempius
Dantis puikiai atitinka adapterį, be to, stabilizavimo paviršiaus plotas itin didelis, todėl blokas labai tvirtas ir atlaiko dideles jėgas bei įtempius.

Automatinis galandinimas
Automatiniu galandimu pasižyminti konstrukcija ir strategiškai išdėstyti besidėvintys paviršiai užtikrina maksimalią eksploatacijos trukmę, palaikant aukštą našumo lygį.

Atsparumas jėgoms
Adapterių ir dantų kraštas nustatytas smailiu kampu, kas užtikrina puikų atsparumą priešinėms jėgoms ir mažina danties atsiskyrimo riziką.

Originalios „Volvo“ važiuoklės dalys

Patenkins jūsų aukščiausius lūkesčius

„Volvo“ išsamus važiuoklės dalių asortimentas suprojektuotas ir išbandytas siekiant užtikrinti aukščiausio lygio kokybės ir našumo standartus.

Išspaustas maksimumas
Važiuoklės dalys yra nuodugniai bandomos, siekiant įsitikinti, kad jos atlaikys ekstremalias ilgalaikes apkrovas.

Suprojektuota specialiai „Volvo Construction Equipment“ mašinoms
„Volvo“ važiuoklės dalys užtikrina saugią, efektyvią ir ilgą eksploataciją bei žemas eksploatacijos sąnaudas.

„Volvo“ guminiai vikšrai

  • Suprojektuota „Volvo“ statybinei technikai
  • Atitinka griežčiausius saugos ir kokybės standartus

„Volvo“ važiuoklės dalys

Sužinokite „Volvo“ vikšrų grandinių ir apatinių volelių ekstremaliojo testavimo rezultatus! „Volvo“ važiuoklės dalys pasižymi kokybe ir patvarumu, kuriais galite pasikliauti.

„Volvo“ prisukamieji guminiai padai

Padidinkite savo universalumą

„Volvo“ prisukamųjų guminių padų sistema, skirta vikšriniams ekskavatoriams – puikus sprendimas, leidžiantis padidinti mašinos universalumą. Rentabili konstrukcija leidžia lengvai persijungti tarp kelio ir bekelės nepakenkiant kelio dangai.

Universalumas
Tiesiog pervažiuokite iš bekelės objekto ant kelio dangos ir turėkite dvi mašinas vienoje. Guminės trinkelės saugo visą kelio dangą, o prireikus maksimalios traukos jas lengva nuimti.

Didelis patvarumas
Siekiant lėtinti dėvėjimąsi, padai pagaminti iš patvaraus gumos mišinio. Jie susideda iš plieninės plokštės, patvaraus guminio apvalkalo ir guminės pagalvės, padedančios sumažinti vibraciją ir triukšmą.

Pasiekiamumas
Guminių padų sistema gali būti įrengiama gamykloje ir papildomai, įsigijus per „Volvo“ atstovų tinklą. Atskirai pardavinėjamas komplektas susideda iš trinkelės ir vikšrų pavažėlės.

Rentabilumas
Galimybė prireikus pakeisti atskirus guminius padus – tai rentabilus ir paprastas būdas prižiūrėti ekskavatoriaus vikšrų sistemą.

„Volvo“ išsiplečiantys varžtai

Sprendimas susidėvėjimui

Tai – puikus sprendimas, kai dėl jūsų statybinės įrangos dėvėjimosi tvirtinimo taškuose ir angose atsiranda laisvumo.

Nuolatinis sprendimas ekonomiškai ir ilgalaikei eksploatacijai
Kai jūsų mašina pradeda rodyti nusidėvėjimo požymius, į kovą stoja „Volvo“ išsiplečiantys varžtai.

Galima įrengti greitai ir lengvai (dažnai – objekte)
„Volvo“ išsiplečiantys varžtai turi dvi išsiplečiančias įvores, užpildančias tarpą ir sujungiančias tvirtinimo ąseles.

Naudojant „Volvo“ išsiplečiančius varžtus, nereikia mašinos restauruoti ar atnaujinti.

Siūloma įvairiems gaminiams.

Kiekviena dalis yra gyvybiškai svarbi!

Kuo geresnė komponentų kokybė, tuo geriau galite išnaudoti savo Volvo mašiną. Kiekviena dalis yra gyvybiškai svarbi naudingojo darbo trukmei ilginti ir našumui didinti. Taigi, kam rizikuoti?

Volvo įgaliotųjų atstovų ieškiklis: pradžia
Žinote, ko jums reikia?

Norite užsakyti dalių? Mes su malonumu padėsime.

Pateikite užklausą