volvo remonto dalys

Originalios Volvo remonto dalys

Grįžkite atgal į darbą

Volvo remonto dalys – tai rentabilus sprendimas, sunkiai dirbančiai mašinai suteikiantis naują impulsą.

Originalios Volvo remonto dalys

„Volvo“ remonto dalys – tai rentabilus sprendimas, sunkiai dirbančiai mašinai suteikiantis naują impulsą. „Volvo“ siūlo jūsų mašinai puikiai tinkančią programą „Volvo Reman“ – restauruotus komponentus – ir keitimo paslaugas, kad galėtumėte padidinti naudingojo darbo trukmę ir našumą dirbdami su ta pačia mašina.

„Volvo“ turi jūsų mašinai tinkamų remonto dalių ir sprendimų. Mūsų pasaulinis įgaliotųjų atstovų tinklas užtikrina, kad originalios „Volvo“ dalys bus pasiekiamos bet kada ir bet kur: taip maksimaliai sutrumpinsite savo prastovas ir jūsų mašina bus parengta darbui, kai jums to reikės labiausiai.

Volvo atsrginių dalių patikimumas

Ilgesnė atsarginių dalių garantija

“Volvo originalio dalys” apima visą Volvo CE atsarginių originalių dalių asortimentą, išskyrus, techninės priežiūros ir besidėvinčias dalis. Garantinis laikotarpis pratęsiamas nuo 1 iki 2 metų ir/arba 6000 valandų, priklausomai kas baigiasi anksčiau. Originaliems Volvo akumuliatoriams garantinis laikotarpis pratęsiams iki 3 metų.

Daugiau informacijos

Kiekviena dalis yra gyvybiškai svarbi!

Kuo geresnė komponentų kokybė, tuo geriau galite išnaudoti savo Volvo mašiną. Kiekviena dalis yra gyvybiškai svarbi naudingojo darbo trukmei ilginti ir našumui didinti. Taigi, kam rizikuoti?

„Volvo Reman“

Restauravimo paslaugos

„Volvo Reman“ – tai restauravimo paslaugų asortimentas, siūlantis tą pačią aukštą kokybę ir ilgalaikę eksploataciją kaip naujų „Volvo“ komponentų, tik žemesne kaina.

„Volvo Reman“ sritys:

Gamykloje restauruoti komponentai
Tarp tokių – varikliai, turbokompresoriai, galutinės pavaros, radiatoriai ir hidrauliniai siurbliai. Jūsų senasis komponentas siunčiamas į mūsų restauravimo centrą, kuriame jam įpučiama naujos gyvybės.

Komponentai klasikinėms mašinoms
Dešimties metų ir senesnėms mašinoms „Volvo CE“ siūlo išsamiai restauruotus komponentus, kurie buvo kruopščiai išvalyti ir išbandyti atliekant kokybės ir patikimumo testus.

Keitimo paslaugos
Dyzelino dalelių filtrai (DPF) – tai pirmieji komponentai, įtraukti į mūsų keitimo paslaugos programą. Užsikimšusius filtrus galima pakeisti į „Volvo Reman“ filtrus, kurie buvo nuodugniai išbandyti ir užtikrintas bent 95 % naujo filtro pajėgumo siekiantis rodiklis, tačiau už gerokai mažesnę kainą. Išlaikykite savo „Volvo“ identitetą ir tausokite gamtą, suteikdami seniems komponentams antrąjį gyvenimą. 

Volvo Reman

Suteikite savo mašinai antrąjį gyvenimą! Atraskite restauravimo paslaugų Volvo Reman pranašumus.

Volvo įgaliotųjų atstovų ieškiklis: pradžia
Žinote, ko jums reikia?

Norite užsakyti dalių? Mes su malonumu padėsime.

Pateikite užklausą