Swecon Volvo Construction Equipment Lietuva
volvo remonto dalys

Originalios Volvo remonto dalys

Grįžkite atgal į darbą

Volvo remonto dalys – tai rentabilus sprendimas, sunkiai dirbančiai mašinai suteikiantis naują impulsą.

Originalios Volvo remonto dalys

„Volvo“ remonto dalys – tai rentabilus sprendimas, sunkiai dirbančiai mašinai suteikiantis naują impulsą. „Volvo“ siūlo jūsų mašinai puikiai tinkančią programą „Volvo Reman“ – restauruotus komponentus – ir keitimo paslaugas, kad galėtumėte padidinti naudingojo darbo trukmę ir našumą dirbdami su ta pačia mašina.

„Volvo“ turi jūsų mašinai tinkamų remonto dalių ir sprendimų. Mūsų pasaulinis įgaliotųjų atstovų tinklas užtikrina, kad originalios „Volvo“ dalys bus pasiekiamos bet kada ir bet kur: taip maksimaliai sutrumpinsite savo prastovas ir jūsų mašina bus parengta darbui, kai jums to reikės labiausiai.

„Volvo Reman“

Restauravimo paslaugos

„Volvo Reman“ – tai restauravimo paslaugų asortimentas, siūlantis tą pačią aukštą kokybę ir ilgalaikę eksploataciją kaip naujų „Volvo“ komponentų, tik žemesne kaina.

„Volvo Reman“ sritys:

Gamykloje restauruoti komponentai
Tarp tokių – varikliai, turbokompresoriai, galutinės pavaros, radiatoriai ir hidrauliniai siurbliai. Jūsų senasis komponentas siunčiamas į mūsų restauravimo centrą, kuriame jam įpučiama naujos gyvybės.

Komponentai klasikinėms mašinoms
Dešimties metų ir senesnėms mašinoms „Volvo CE“ siūlo išsamiai restauruotus komponentus, kurie buvo kruopščiai išvalyti ir išbandyti atliekant kokybės ir patikimumo testus.

Keitimo paslaugos
Dyzelino dalelių filtrai (DPF) – tai pirmieji komponentai, įtraukti į mūsų keitimo paslaugos programą. Užsikimšusius filtrus galima pakeisti į „Volvo Reman“ filtrus, kurie buvo nuodugniai išbandyti ir užtikrintas bent 95 % naujo filtro pajėgumo siekiantis rodiklis, tačiau už gerokai mažesnę kainą. Išlaikykite savo „Volvo“ identitetą ir tausokite gamtą, suteikdami seniems komponentams antrąjį gyvenimą. 

Volvo įgaliotųjų atstovų ieškiklis: pradžia
Žinote, ko jums reikia?

Norite užsakyti dalių? Mes su malonumu padėsime.

Pateikite užklausą