volvo padargas ratiniam ekskavatoriui

Ratinių ekskavatorių padargai

Atskira klasė

Keiskite savo padargus

Didelis lengvai montuojamų padargų asortimentas gali taupyti jūsų laiką, mažinti sąnaudas ir išplėsti mašinos funkcijas. Volvo ratiniai ekskavatoriai su Steelwrist® kreipiamaisiais-sukamaisiais įtaisais, lengvais padargų užraktais, patvariais kaušais ir plaktais gali kasti, krauti, trupinti ir pervežti medžiagas pačiu efektyviausiu ir našiausiu būdu.

Atminkite: padargų pasiūlymas atskiriems mašinų modeliams atitinkamose rinkose gali būti skirtingas.

Greitaveikos užraktai

Greito jungimo užraktų asortimentas leidžia operatoriams greitai ir lengvai keisti Volvo padargus.

Padargų apžvalga

Kaušai

Iš originalaus Volvo asortimento pasirinkite kaušą, tinkantį jūsų Volvo ekskavatoriui. Kaušai gali būti tvirtinami tiesiogiai arba per Volvogreitos jungties sąsają. GPX, TGX ir CAX kaušai specialiai pagaminti darbui su kreipiamuoju-sukamuoju įtaisu.

Padargų apžvalga

Hidrauliniai plaktai

Kai reikės suardyti įvairias kietas medžiagas, išnaudokite savo „Volvo“ hidraulinio plakto nuolatinę galią, patvarumą ir plėšimo jėgą. Kai kalbam apie lengvesnes kaip dešimties tonų mašinas, mūsų Volvo plaktai puikiai derės su jūsų miniekskavatoriumi, ekskavatoriniu krautuvu ir minikrautuvu.

Padargų apžvalga

Kreipimo-sukimo įtaisai

Volvo ekskavatorius ir kaušas kartu su gamykloje įrengtu greito jungimo užraktu bei Steelwrist® kreipiamuoju-sukamuoju įtaisu – tai neprilygstamas didelio našumo, saugos, tikslaus valdymo ir degalų ekonomijos derinys. Išbandykite naują darbo būdą ir atlikite užduotis su Volvo mašinomis.

Padargų apžvalga

Kita

Kiti padargai, suteikiantys jūsų „Volvo“ ekskavatoriui dar daugiau universalumo.

Padargų apžvalga
„Volvo“ įgaliotųjų atstovų ieškiklis: padargai
Susisiekite

Norite užsakyti arba sužinoti išsamiau? Atsiųskite mums žinutę.

Susisiekite