Swecon UAB Lietuva
volvo padargas minikrautuvui

Minikrautuvų padargai

Jūsų Volvo mašinai tinka tik tai, kas geriausia

Tegu jūsų Volvo mašina išlieka visiškai originalia

Volvo minikrautuvai visame pasaulyje gerai žinomi kaip aukštos kokybės mašinos, o Volvo padargų kokybė – nė kiek ne žemesnė. Taigi, ar verta leistis į kompromisus? Išlaikydami visiškai originalų minikrautuvą, galėsite ramiai dirbti, nesukdami galvos dėl ekonomijos.

Krautuvų kaušai

Volvo siūlo platų kaušų asortimentą, kad jūsų mašina kuo geriau tiktų užduočiai atlikti.

Padargų apžvalga

Kaušai su griebtuvais

Savo padargų asortimente Volvo turi metalo laužo, krūmynų ir mėšlo griebtuvus, skirtus minikrautuvams. Jie užtikrina maksimalų universalumą, kai reikia kelti šias medžiagas.

Padargų apžvalga

Šakės

Krovimo šakės idealiai tinka padėklams ir medžiagoms tvarkyti. Sustiprintos konstrukcijos šakės leidžia kelti tiek, kiek pajėgia mašina. Lengvai ir greitai keiskite šakių plotį, kad padidintumėte lankstumą.

Padargų apžvalga

Hidrauliniai plaktai

Volvo hidrauliniai plaktai paasižymi puikiais darbiniais duomenimis bei žemu triukšmo ir vibracijos lygiu. Jis patikimas, be to, jį paprasta prižiūrėti. Hidrauliniai plaktai komplektuojami su vienu kūginiu antgaliu ir hidraulinėmis žarnomis.

Padargų apžvalga

Verstuvai

Tinka žemės stumdymo ir lyginimo darbams. Verstuvą galima hidrauliniu būdu sukioti ir vartyti. Jį galima pasukti 30° dešinėn arba kairėn nuo centro arba paversti 10° nuo horizontalios padėties (abiem kryptimis).

Padargų apžvalga

Šluotuvai

Pasukamas šluotuvas idealiai tinka objekto švarinimo ir viešųjų erdvių priežiūros darbams: dėl didesnių šepečių valant pakanka vienos praginos. Surenkamieji šluotuvai tinka lengviesiems ir sunkiesiems valymo darbams bet kokioje srityje, kur reikia surinkti šiukšles, pvz., metalo laužynuose

Padargų apžvalga

Sniego pūstuvai

Hidrau;iniu būdu pasukamas sniego verstuvas leidžia efektyviai šalinti sniegą iš stovėjimo aikštelių, pravažiavimų, šaligatvių ir pan. Dėl reguliuojamųjų slydimo trinkelių, verstuvo formos ir atjungimo funkcijos, kuri maksimaliai sumažina žalą atsitrenkus į kliūtį, užtikrinamas optimalus našumas.

Padargų apžvalga

Siloso skutikliai

Siloso paviršiaus nuėmiklis skirtas sutankintam silosui gramdyti, o reguliuojami kreiptuvai leidžia keisti pjovimo gylį. Ilgaamžis įrankis pagamintas iš padidinto abrazyvinio atsparumo medžiagos. Konstrukcija leidžia šiuo nuėmikliu pjauti greta sienų ir tiesiog pro bunkerio galinę dalį.

Padargų apžvalga

Medžių kastuvai

Medžių kastuvas šaknų vainikui iškasti naudojamas medžiams persodinti arba pašalinti kartu su visomis šaknimis. Trumpa ir siaura bokšto konstrukcija su plačiai atsidarančia anga leidžia lengvai apimti medį.

Padargų apžvalga

Kelmų drožtuvai

Kelmų drožtuvas idealiai tinka drožimo darbams ir kelmams šalinti. Jame sumontuoti patvarūs dantys, o 60 laipsnių judesio diapazonas padidina našumą.

Padargų apžvalga

Akmens pjūklai

Akmens pjūklas naudojamas prireikus perpjauti itin kietas medžiagas, pvz., vykdant kelių techninę priežiūrą arba pjaunant angas betone.

Padargų apžvalga

Asfalto frezos

Asfalto freza idealiai tinka kelių techninei priežiūrai ir objektams įruošti. Ji koreguoja įšalo pakilimus, apeina šulinius keliuose ir susitvarko su viso gylio išpjovomis. Be to, ją tinka naudoti neslystančioms tekstūroms šaligatviuose įrengti.

Padargų apžvalga

Grėbliai

Landšafto grėblys gali vykdyti galutinio lyginimo, dirvos smulkinimo, šiukšlių šalinimo, dirvos užpildo paskleidimo ir dengimo šiaudais operacijas. Dvikryptis būgnas gruntą apdoroja abiem kryptimis: pirmyn ir atgal, jį galima pakreipti 20 laipsnių kampu kairėn arba dešinėn.

Padargų apžvalga

Sijotuvai

Landšafto sijotuvas efektyviai valo, šalina akmenis ir ruošia gruntą. Jis surenka 1–20 colių (25–500 mm) skersmens akmenis, o smėlis/dirvožemis ir smulkios šiukšlės išbyra iš perforuoto kaušo.

Padargų apžvalga

Kultivatoriai

Landšafto kultivatoriai idealiai tinka dirvai paruošti, kompostui maišyti ir landšaftui formuoti. Įrenginys veikia dviem kryptimis, todėl, judėdami pirmyn ir atgal, galėsite nukirsti ir viršutinę, ir apatinę dalį.

Padargų apžvalga

Krūmapjovės

Krūmapjovė – idealus įrankis krūmams, aukštai žolei ir ploniems medžiams šalinti. Ji naudojama įvairiausiose srityse: nuo didelių laukų, viešųjų parkų iki pakelių. Peilių indikatorius perspėja operatorių ir pašalinius asmenis apie besisukančius peilius.

Padargų apžvalga

Vibrovolai

Vibrovolai gali efektyviai tankinti įvairų gruntą, įskaitant žvyrą, smėlį, žemes ir asfaltą. Jie idealiai tinka važiuojamajai kelio daliai, šaligatviams, dviračių takams, golfo aikštynams, tiltams, stovėjimo aikštelėms ir kitiems panašiems paviršiams tankinti. Galima įsigyti dantytuosius ir glotniuosius būgnus.

Padargų apžvalga

Tranšėjų kasimo padargai

Tranšėjų kasimo padargas skirtas greitai ir tiksliai iškasti tranšėjas kabeliams bei ploniems vamzdžiams pakloti. Jis turi dviejų padėčių šoninio poslinkio funkciją, kad būtų galima tranšėją iškasti greta sienos. Taip pat jame sumontuotas didelio sukimo momento hidraulinis variklis ir sustiprinta grandinės pavaros reduktoriaus sistema.

Padargų apžvalga

Grąžtai

Grąžtas naudojamas duobėms žemėje gręžti. Grąžtų antgaliai būna standartiniai, padidinto atsparumo ir skirti medžių / krūmų sodinimui. Padargą nuo apgadinimo saugo hidraulinis apsauginis vožtuvas, jei kartais grąžtas atsitrenktų į stambų nejudantį objektą.

Padargų apžvalga
„Volvo“ įgaliotųjų atstovų ieškiklis: padargai
Susisiekite

Norite užsakyti arba sužinoti išsamiau? Atsiųskite mums žinutę.

Susisiekite