Swecon UAB Lietuva
volvo padargas lygintuvas abg vari

ABG ratiniai asfalto klotuvai

Variomatic plokštės

Volvo Variomatic plokštė – asfalto klotuvo širdis

Variomatic plokščių plotį nesunkiai galima padidinti daugiau kaip du kartus, taip padidinant jų lanksumą.

VB40 ETC lyginimo plokštė

Dešimtmečiais kaupta „Volvo“ patirtis kelių statybos srityje nulėmė VB40 lyginimo plokštės, priklausančios „Volvo“ „Variomatic“ plokščių asortimentui, sukūrimą. Gautas rezultatas – didelio našumo, aukštos kokybės lyginimo plokštė, pasižyminti sėkmingam asfaltavimo darbų atlikimui būtinu patvarumu ir darbinės charakteristikomis. Viena pažangiausių šioje pramonės srityje technologijų užtikrina geriausius savo klasėje asfaltavimo rezultatus.

Tiekiama: P2820D ABG, P2870D ABG

Išsamiai

VB78 ETC lyginimo plokštė

Pakelkite asfalto klotuvo našumą į naują lygmenį su VB78 lyginimo plokšte iš „Volvo“ „Variomatic“ lyginimo plokščių asortimento. Sukurta remiantis didele „Volvo“ patirtimi kelių statybos sektoriuje, VB78 pasižymi pažangia technologija bei aukščiausios kokybės medžiagomis ir gamybos būdais, kad padėtų jums sėkmingai atlikti bet kokius asfaltavimo darbus.

Tiekiama: P4820D ABG, P6820D ABG, P6870D ABG, P7820D ABG

Išsamiai

VB88 ETC lyginimo plokštė

Užtikrinkite aukštą paviršių kokybę naudodami VB88 lyginimo plokštę iš „Volvo“ „Variomatic“ asortimento. Kadangi gaminama naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir gamybos būdus, galite drąsiai pasikliauti šios lyginimo plokštės patvarumu, o pasinaudodami plokštės valdymo bloku lengvai ją valdyti.

Tiekiama: P4820D ABG, P6820D ABG, P6870D ABG, P7820D ABG

Išsamiai
„Volvo“ įgaliotųjų atstovų ieškiklis: padargai
Susisiekite

Norite užsakyti arba sužinoti išsamiau? Atsiųskite mums žinutę.

Susisiekite