volvo padargas lygintuvas abg vari

ABG vikšriniai asfalto klotuvai

Variomatic plokštės

Volvo Variomatic plokštė – asfalto klotuvo širdis

Savo asfalto klojimo mašinoms Volvo siūlo įvairias plokštes, geriausiai atitinkančias specifinius klientų poreikius. Su pažangiaja DuoTamp padidinto sutankinimo plokšte pasiekiamas itin aukštas sutankinimo lygis, sumažinant arba netgi visiškai pašalinant volavimo poreikį.Rezultatas - tolygus pakloto asfalto sutankinimas ir optimalus lygumas. Variomatic plokščių plotį nesunkiai galima padidinti daugiau kaip du kartus, taip padidinant jų lanksumą.

VB 30 ETC lyginimo plokštė

Nors ir būdama mažiausia „Volvo“ „Variomatic“ lyginimo plokščių asortimente, VB30 vis tiek pasižymi dideliu darbo našumu. Greta aukštų gamybos kokybės standartų yra ir intuityvumu pasižymintis lyginimo plokštės valdymo blokas, skirtas palengvinti plokštės naudojimą, pagerinti darbo našumą bei atliekamų darbų kokybę.

Tiekiama: P2820D ABG

Išsamiai

VB40 ETC lyginimo plokštė

Dešimtmečiais kaupta „Volvo“ patirtis kelių statybos srityje nulėmė VB40 lyginimo plokštės, priklausančios „Volvo“ „Variomatic“ plokščių asortimentui, sukūrimą. Gautas rezultatas – didelio našumo, aukštos kokybės lyginimo plokštė, pasižyminti sėkmingam asfaltavimo darbų atlikimui būtinu patvarumu ir darbinės charakteristikomis. Viena pažangiausių šioje pramonės srityje technologijų užtikrina geriausius savo klasėje asfaltavimo rezultatus.

Tiekiama: P2820D ABG

Išsamiai

VB78 ETC lyginimo plokštė

Pakelkite asfalto klotuvo našumą į naują lygmenį su VB78 lyginimo plokšte iš „Volvo“ „Variomatic“ lyginimo plokščių asortimento. Sukurta remiantis didele „Volvo“ patirtimi kelių statybos sektoriuje, VB78 pasižymi pažangia technologija bei aukščiausios kokybės medžiagomis ir gamybos būdais, kad padėtų jums sėkmingai atlikti bet kokius asfaltavimo darbus.

Tiekiama: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG, P4820D ABG

Išsamiai

VB79 ETC lyginimo plokštė

Prireikus ant kelio paviršiaus sudaryti ypatingus profilius, VB79, greta sulenkiamo išgaubos reguliavimo per vidurį, turi dvi papildomas lankstines sekcijas, kurias galima iki 10% (5,7°) pakreipti aukštyn arba žemyn. Kadangi priklauso „Volvo“ „Variomatic“ lyginimo plokščių grupei, VB79 užtikrina jums visišką universalumą kalbant apie jūsų kuriamos dangos profilio formą. Todėl pats asfalto klotuvas tampa universalesnis ir geriau prisitaiko prie kelio profilio, sumažėja atliekų kiekis ir padidėja visos darbų vietos efektyvumas.

Tiekiama: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG, P4820D ABG

Išsamiai

VB88 ETC lyginimo plokštė

Užtikrinkite aukštą paviršių kokybę naudodami VB88 lyginimo plokštę iš „Volvo“ „Variomatic“ asortimento. Kadangi gaminama naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir gamybos būdus, galite drąsiai pasikliauti šios lyginimo plokštės patvarumu, o pasinaudodami plokštės valdymo bloku lengvai ją valdyti.

Tiekiama: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG, P4820D ABG

Išsamiai

VB89 ETC lyginimo plokštė

VB89 yra idealus pasirinkimas kai ant kelio paviršiaus reikia sudaryti ypatingus asfalto dangos profilius. Iš viso yra trys lankstinės sekcijos: reguliuojama išgauba per vidurį ir dvi papildomos lankstinės sekcijos kairėje ir dešinėje, reguliuojamos iki 10% (5,7°) pokrypiu aukštyn arba žemyn. Tokiu būdu asfalto klotuvas tampa universalesnis, užtikrinamas didesnis darbo atlikimo efektyvumas ir geresnė jūsų klojamos profilio formos kontrolė, taip sumažinant atliekų kiekį ir padidinant visos darbų vietos efektyvumą.

Tiekiama: P8820D ABG, P7820D ABG

Išsamiai

VDT-V78 ETC lyginimo plokštė

Užtikrinkite maksimalų savo asfalto klotuvo darbo našumą su VDT-V78 lyginimo plokšte iš „Volvo“ „Variomatic“ lyginimo plokščių asortimento. Sukurta remiantis didele „Volvo“ patirtimi kelių statybos sektoriuje, ši lyginimo plokštė pasižymi dvigubo plūkimo technologija, intuityviu valdymo bloku ir išskirtiniu patvarumu, kad padėtų jums sėkmingai atlikti bet kokius asfaltavimo darbus.

Tiekiama: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG

Išsamiai

VDT-V79 ETC lyginimo plokštė

VDT-V79 priklauso „Volvo“ „Variomatic“ lyginimo plokščių asortimentui ir turi centrinį išgaubos reguliavimą bei dvi papildomas lankstines sekcijas kairėje ir dešinėje, reguliuojamas iki 10% (5,7°) pokrypiu aukštyn arba žemyn. Tai idealus pasirinkimas, kai ant kelio paviršiaus reikia sudaryti ypatingus asfalto dangos profilius. Kadangi galėsite tiksliau prisitaikyti prie paties kelio profilio, užtikrinsite optimalų darbų vietos efektyvumą ir sumažinsite atliekų kiekį.

Tiekiama: P8820D ABG, P7820D ABG

Išsamiai

VDT-V88 ETC lyginimo plokštė

VDT-V88 lyginimo plokštė priklauso „Volvo“ „Variomatic“ lyginimo plokščių asortimentui. Pasižymėdamos unikaliu dvigubu plūktuvu, šios „Volvo“ plokštės užtikrina didžiausią klojamos dangos sutankinimo lygį už plokštės. Tai leidžia unikali juose naudojama dvigubo plūkimo technologija. Aukščiausios kokybės medžiagos ir gamybos būdai padeda užtikrinti nepaprastą šios plokštės patvarumą, o intuityvus lyginimo plokštės valdymo blokas palengvina visą darbą.

Tiekiama: P8820D ABG, P7820D ABG, P6820D ABG

Išsamiai

VDT-V89 ETC lyginimo plokštė

Kai ant kelio paviršiaus reikia sudaryti ypatingus profilius, VDT-V89 užtikrina jums visišką universalumą kalbant apie jūsų kuriamos asfalto dangos profilio formą. Dvi papildomos lankstinės sekcijos, reguliuojamos iki 10% (5,7°) pokrypio aukštyn arba žemyn, kartu su išgaubos reguliavimu per vidurį, suteikia jums galimybę ant kelio paviršiaus sudaryti ypatingos formos profilius. Tai sumažina asfalto atliekų kiekį, o geriau atitinkant kelio profilį didėja ir visos darbų vietos efektyvumas.

Tiekiama: P8820D ABG, P7820D ABG

Išsamiai
„Volvo“ įgaliotųjų atstovų ieškiklis: padargai
Susisiekite

Norite užsakyti arba sužinoti išsamiau? Atsiųskite mums žinutę.

Susisiekite