ABG plokštės

Ko reikia, kad tinkamai atliktumėte darbą

Praktikoje visame pasaulyje patvirtintas universalumas ir efektyvumas

Savo asfalto klojimo mašinoms Volvo siūlo įvairias plokštes, geriausiai atitinkančias specifinius klientų poreikius. Su pažangiaja Duo Tamp dvigubo sutankinimo plokšte pasiekiamas itin aukštas sutankinimo lygis, sumažinant arba netgi visiškai pašalinant volavimo poreikį. Rezultatas - tolygus pakloto asfalto sutankinimas ir optimalus lygumas.

Plokščių vadovas

„Volvo“ fiksuoto pločio plokštės, skirtos ABG asfalto klotuvams – tai plūkimo ir vibracinių plokščių derinys. Bazinis jų plotis siekia 2,50 arba 3,00 m. Jas galima komplektuoti su viengubo arba dvigubo plūktuvo sistema. Amplitudės pasirinkimo galimybė leidžia operatoriui iš anksto nurodyti plūkimo amplitudę pagal klojimui naudojamą medžiagą ir objekto sąlygas. Vibracijos sistema ne tik papildomai sutankina, bet ir pagerina paviršiaus tekstūrą, ypač – klojant besidėvinčius sluoksnius.

Padargų apžvalga

„Variomatic“ plokštės

Savo asfalto klojimo mašinoms Volvo siūlo įvairias plokštes, geriausiai atitinkančias specifinius klientų poreikius. Su pažangiaja DuoTamp padidinto sutankinimo plokšte pasiekiamas itin aukštas sutankinimo lygis, sumažinant arba netgi visiškai pašalinant volavimo poreikį. Rezultatas - tolygus pakloto asfalto sutankinimas ir optimalus lygumas. Variomatic plokščių plotį nesunkiai galima padidinti daugiau kaip du kartus, taip padidinant jų lanksumą.

Padargų apžvalga
„Volvo“ įgaliotųjų atstovų ieškiklis: padargai
Susisiekite

Norite užsakyti arba sužinoti išsamiau? Atsiųskite mums žinutę.

Susisiekite