Swecon UAB Lietuva

„Volvo“ paslaugos: čia sumani inžinerija derinama su verslo sprendimais

„Volvo Construction Equipment“ pristato naują požiūrį į visapusišką paslaugų ir sprendimų portfelį.

Pristatome „Volvo“ paslaugas – visapusišką gaminių ir paslaugų sprendimų portfelį, skirtą naujiems ir esamiems „Volvo“ klientams. Šis portfelis leidžia aiškiau suvokti tiek pasiūlymų asortimentą, tiek ir vertę, kurią jie teikia klientų veiklai. „Volvo“ paslaugos - tai ne tik papildas „Volvo“ mašinoms, bet ir atsakas į klientų poreikius - ar tai būtų naujo gaminio įsigijimas, ar visapusiškas sprendimų paketas verslui plėtoti.

Visi „Volvo“ klientai turi prieigą prie jungtinės pasaulinio įgaliotųjų atstovų tinklo patirties, visą parą teikiamų priežiūros paslaugų ir aukščiausios kokybės dalių bei naudotis visapusiškomis garantijomis. Be to, kartu su didžiosiomis mašinomis klientams siūloma „Volvo“ telematinė sistema „CareTrack“, teikianti gyvybiškai svarbią informaciją, pvz., apie mašinos veikimo valandas arba jos buvimo vietą. Tai – „Volvo“ paslaugų pagrindas, siūlomas su visomis „Volvo“ mašinomis.

Peržiūrėtas portfelis

Kad būtų lengviau suprasti paslaugų pasiūlymus, „Volvo“ suskirstė juos į devynias kategorijas:

  • Naudingasis darbo laikas
  • Degalų naudojimo efektyvumas;
  • Našumas;
  • Sauga
  • Atnaujinimas;
  • Originalios „Volvo“ dalys
  • „Volvo“ padargai;
  • Finansinės paslaugos;
  • Nuoma

Naujasis portfelis padės klientams lengviau pasirinkti tokį paslaugų derinį, kuris atneš didžiausią naudą. Atskiras paslaugas galima sujungti į vieną suasmenintą sutartį, vadinamą „Volvo“ paslaugų sutartimi.

Sumanūs sprendimai

Naudingojo darbo paslaugos padeda sumažinti remonto sąnaudas ir apriboti neplanuotas mašinų prastovas: siekiama, kad klientų mašinos ir verslas nesustotų. Išnaudodami inovatyvias technologijas, „Volvo“ įgaliotieji atstovai nuotoliniu būdu stebi klientų mašinas. Bet kokias problemas galima diagnozuoti ankstyvojoje fazėje ir laiku imtis koregavimo veiksmų, galiausiai įgyvendinant tvarų problemos sprendimą. Naudodamiesi naujausia programine įranga, klientai gali planuoti savo darbą ir priežiūrą: lankstūs techninės priežiūros ir remonto pasiūlymai skirti maksimaliai padidinti naudingojo darbo trukmę ir sumažinti remonto sąnaudas.

Degalų ekonomijos paslaugos susideda iš įvairių konsultacijų ir degalų ataskaitų, padedančių sumažinti naujų ir jau eksploatuojamų „Volvo“ mašinų eksploatacijos sąnaudas. Turėdami informaciją apie mašiną, klientai gali įgyvendinti koregavimo veiksmus, pvz., nusiųsti operatorius į mokymus, kad jie patobulintų savo įgūdžius ir pagerintų ilgalaikį degalų naudojimo efektyvumą.

Produktyvumo paslaugos susideda iš įvairių pažangių sprendimų palaikyti ir didinti produktyvumą objektuose. Operatorių elgsena, darbo vietos paruošimas ir mašinų konfigūracija – tai tik keli iš daugelio veiksnių, kuriuos Našumo paslaugos gali optimizuoti ir padidinti produktyvumą. Klientai gali užsisakyti įvairių pasirinktinių mašinos komponentų, pagalbinių sprendimų ir mokymo paketų, siekdami padidinti turimo „Volvo“ mašinų parko našumą, kad nuveiktų ir uždirbtų daugiau.

Sauga – neatsiejama kiekvieno „Volvo“ mašinų komponento dalis. Saugos paslaugos – tai įvairios funkcijos, padedančios sumažinti nelaimingų atsitikimų pavojų, darbo pertrūkių ir netikėtų sąnaudų riziką. Nulio nelaimingų atsitikimų vizija demonstruoja mūsų pasiryžimą užtikrinti visų specialistų ir įrangos saugą, siekiant, kad darbuotojai užduotis atliktų ir namo grįžtų saugiai.

Pagaminta „Volvo“, skirta „Volvo“

"Volvo" supranta, kad naujos mašinos įsigijimas ne visada optimaliai tenkina klientų poreikius. Naudodamiesi teikiamomis atnaujinimo paslaugomis, „Volvo“ klientai gali rinktis iš įvairių sprendimų – nuo gamyklinių komponentų iki mašinos kapitalinio remonto ir lanksčių paketų, specialiai pritaikytų prikelti „Volvo“ mašinas antrajam gyvenimui. Atnaujinant ilgai eksploatuotas „Volvo“ mašinas, optimizuojama ilgalaikių investicijų vertė ir bendrosios nuosavybės sąnaudos.

Originalios „Volvo“ dalys buvo visapusiškai bandomos, siekiant užtikrinti atitiktį griežčiausiems produktyvumo ir mašinų naudingojo darbo trukmės standartams. Platus dalių - turinčių "Volvo" garantiją - asortimentas padės klientams apsaugoti savo investiciją, pailginti mašinų eksploataciją ir garantuoja ilgalaikį našumą.

„Volvo“ klientai gali rinktis iš plataus „Volvo“ padargų asortimento ir naudoti tinkamiausius padargus, kad maksimaliai išnaudotų savo mašinas. Kadangi geriems rezultatams siekti svarbios visos dalys, naudojant plataus „Volvo“ padargų asortimento modelius, specialiai skirtus „Volvo“ mašinoms, suformuojamas saugus ir patikimas vienetas, pasižymintis trumpesniais ciklais, didesniu degalų naudojimo efektyvumu ir mažesnėmis nuosavybės sąnaudomis.

Finansinis lankstumas

„Volvo“ išmano verslo finansus: mūsų ekspertų komanda pasiruošusi padėti jums siekti sėkmės. Finansinės paslaugos – tai lankstūs finansiniai ir draudimo sprendimai, skirti apsaugoti ir auginti klientų verslą. Finansų paslaugos – tai specialiai pritaikytos mokėjimo schemos, atitinkančios individualius poreikius, taikomos tiek perkant vieną mašiną, tiek ir visą jų parką.

Lankstumas – nuomos paslaugų pagrindas. Siūlydami šias galimybes, siekiame, kad klientai galėtų rasti jiems konkrečiu atveju tinkamiausią laikiną sprendimą. Nesvarbu, ar kalbama apie atskirą mašiną, ar apie visą mašinų parką: „Volvo“ gali parinkti nuomos paslaugų paketą ir užtikrinti, kad kiekviena užduotis būtų atlikta laiku ir neviršijant biudžeto. Kartu siūlomos standartinės paslaugos – kokybės užtikrinimas ir techninės priežiūros pagalba. Pasinaudodami patyrusių „Volvo“ įgaliotųjų atstovų patarimais, klientai galės būti ramūs, kad gaus tiksliai tai, ko pageidauja ir tada, kai jiems to reikia.