„Volvo P4820D“: iš miesto į užmiestį

Naujasis kompaktinis modelis P4820D ABG turi funkcijų, kurios paprastai diegiamos į stambesnius Volvo asfalto klotuvus, todėl jis gali susidoroti tiek su smulkiomis užduotimis mieste, tiek ir stambesniais darbais užmiestyje. Tai – kompaktinė mašina, pasižyminti dideliu potencialu: jos asfaltavimo plotis siekia 2–6,5 m.

„Volvo P4820D“: iš miesto į užmiestį

Naujasis modelis P4820D ABG, kurį jums siūlo Volvo Construction Equipment, puikiai tinka asfaltuoti pėsčiųjų takus, stovėjimo aikšteles, privačias įvažas, vietinius ir regioninius kelius, žvyrkelius, valstybinės reikšmės kelius ir netgi automagistrales. Manevringas P4820D ABG pilnas naujausių pažangiųjų asfaltavimo technologijų – štai kodėl jis puikiai tinka įvairiems darbams.

Kompaktiška P4820D ABG konstrukcija leidžia kartu ant tos pačios platformos vežti ir kitą įrangą. Siekiant sumažinti transportavimo aukštį, stogas ir išmetamasis vamzdis lengvai pakeliami ir nuleidžiami: taip išvengiama problemų keliaujant į objektą po viadukais ar tuneliais.

Didelės talpos bunkeris užtikrina nepertraukiamą medžiagos tiekimą, kad asfalto klotuvas galėtų judėti pastoviu greičiu, sumažėtų jo stabdymų ir paleidimų skaičius, o paklota danga būtų lygesnė. Hidraulinis priekinis bortas padeda ištuštinti bunkerio priekinę dalį, kad medžiaga nebūtų barstoma, o bunkerio nereikėtų valyti rankiniu būdu.

Padidintas ilgaamžės ilgavikšrės Volvo P4820D ABG važiuoklės su automatinio vikšrų įtempimo sistema patikimumas. Naujos konstrukcijos prisukamosios guminės vikšrų trinkelės su visam eksploatacijos laikui sutepta vikšrų grandine užtikrina geresnį sąlytį su pagrindu, nei konkurentų mašinos.

Paprastas valdymas
Pažangi Elektroninė Klotuvo Valdymo (EPM) sistema padeda parengti klotuvą konkrečioms užduotims ir pagerinti bendrąjį mašinos valdymą, tad operatoriai gali sutelkti savo dėmesį į darbą. P4820D ABG nuostatų valdymo funkcija leidžia operatoriams įrašyti bei išsaugoti atskirų projektų nuostatas, ir išlaikyti vienodą darbų kokybę. Pradėjęs vykdyti naują panašų projektą, operatorius gali iškviesti EPM 3 jau įrašytus parametrus, supaprastindamas mašinos paruošimą, ir greitai pradėti kloti asfaltą. Klojimo metu nustatymus galima patikslinti, siekiant optimizuoti našumą ir efektyvumą.

Operatorius puikiai mato darbo zoną aplink klotuvą, bunkerį, sraigto kanalą ir plokštę – tai padeda padidinti našumą ir pagerinti asfaltavimo kokybę. Dirbdamas patogioje valdymo zonoje, operatorius ilgiau nepavargsta ir gali susitelkti į vykdomus darbus, be to, ant lygios platformos mažiau pavojaus už ko nors užkliūti. Neslidi platformos danga ir turėklai užtikrina stabilumą vaikščiojant aplink mašiną.
Klok kelią degalų naudojimo efektyvumui padidinti

„Volvo“ naudojamos technologijos leidžia sumažinti degalų sąnaudas ir padidinti mašinos efektyvumą. Galingi ir efektyvūs Volvo Stage IV ir Stage IIIA varikliai suprojektuoti mažinti degalų sąnaudas ir didinti našumą. Naujoji elektroninė Volvo išmanioji sistema turi numatytąjį ekorežimą, kuris asfaltavimo metu parenka tinkamą variklio galią, o tai ilgina variklio ir komponentų tarnavimo laiką. Ekorežimas padeda iki 30 % sumažinti degalų sąnaudas, klojimo darbų efektyvumas padidėja, o EPM 3 seka vidutines degalų sąnaudas, rodo degalų dienos sąnaudas ir darbo laiką su degalų likučiu.

Visi „Volvo“ asfalto klotuvai suprojektuoti veikti itin tyliai. Ekorežimas parenka variklio galią pagal realius poreikius, o tai dar labiau sumažina triukšmą. Ši funkcija ypač naudinga miestuose ir gyvenamosiose zonose, kur galioja triukšmo apribojimai. Elelktronikos valdomas aušinimo ventiliatorius su hidrauline pavara sukasi tik tuomet ir tik tiek, kiek būtina: taip taupomi degalai ir dar labiau mažėja triukšmas.

Asfalto klotuvo hidraulinė sistema suderinta su „Volvo“ varikliu, kad būtų pasiekiamas didžiausias našumas, mažiausios degalų sąnaudos, tarša bei triukšmo lygis. Dėl išmanaus variklio apsukų valdymo, turime ne tik efektyviai veikiančią mašiną, bet ir daug rezervinės galios, padedančios lengvai susitvarkyti su sunkiausiomis užduotimis. Hidraulinės sistemos sprendimai leidžia dirbti be galios nuostolių ir nedidinant degalų sąnaudų.

Šeši standartiniai LED darbiniai žibintai padeda esant nepakankamam apšviestumui. Du žibintai nukreipti į priekį, du apšviečia zoną už mašinos, o papildomai sumontuoti du šoniniai žibintai dar labiau pagerina matomumą ir didina našumą. Apšvietimo sąranką galima pasirinktinai patobulinti, naudojant iki 10 LED žibintų arba prožektorių.

Geriausios rinkoje plokštės
Volvo plokščių konstrukcija užtikrina geriausią asfaltavimo kokybę, vientisumą ir lygumą. Šios geriausios rinkoje plokštės yra universalios ir efektyvios, tinkamos kloti iki 6,5 metrų pločio dangas ir dirbti su įvairiomis medžiagomis. Maksimalaus pradinis sutankinimo laipsnis leidžia gerokai sumažinti volų poreikį.

Du ant plokštės montuojami valdymo blokai skirti supaprastinti jos nustatymų valdymą. Plokštės valdymo blokas (SCU) leidžia operatoriui lengvai valdyti plokštės funkcijas ir reguliuoti medžiagos srautą. Naujos konstrukcijos SCU padėtis gali būti keičiama, jį galima pasukti bet kuria kryptimi, pakelti arba nuleisti, kad operatoriui būtų patogu naudotis.

Kad asfaltavimo komanda galėtų prisitaikyti prie objekto sąlygų, per kelias minutes, nenaudojant jokių specialių įrankių galima uždėti (arba nuimti) plokštės išplatinimo sekcijas. Tai atliekama Volvo greito jungimo movų sistemos dėka. Kiekvienoje Volvo plokštės hidraulinio išplatinimo sekcijoje sumontuoti keturi kreipiamieji vamzdžiai. Standūs vamzdžiai skirti apsaugoti plokštės išplatinimo sekcijas nuo deformacijos, kuomet jas veikia didelės apkrovos. Taip gaunamas vientisas, tolygiai sutankintas ir lygus paviršius.

Plokštės plūktuvai, jų darbinėms savybėms pagerinti ir lygesniam paviršiui gauti, gali būti šildomi elektra. Plūktuvai yra pilnai grūdinti, todėl pasižymi gerokai ilgesniu eksploatacijos laiku. Plūktuvus galima lengvai pakeisti: taip ilgėja naudingojo darbo laiko trukmė ir išlaikomas pradinio tankinimo efektyvumas.

Moderni priežiūra
Siekdama užtikrinti mašinų efektyvumą ir ilgaamžiškumą, Volvo siūlo įvairių komponentų eksploataciją ilginančių funkcijų, o reguliariosios priežiūros darbai atliekami lengvai ir greitai. EPM 3 gali vaizduoti automatizuotą valdymo sistemą, kuri praneš operatoriui apie būtinus arba planinius techninės priežiūros darbus. Ji perspėja operatorių apie rutininės priežiūros poreikius, kasdienes patikras, ilgesnių intervalų priežiūros reikalavimus ir vėluojančius techninės priežiūros darbus. Sistemoje saugoma informacija ir priežiūros istorijos įrašai. Be to, bortinė mašinos informacinė sistema MATRIS padeda optimizuoti veiklą sekdama veiklos charakteristikas ir identifikuodama tobulinimo galimybes: taip pasiekiami geresni ekonominiai rodikliai, o įranga dėvisi mažiau. Naudodamiesi šia sistema, Volvo įgaliotieji atstovai gali pateikti išsamią mašinos darbinės veiklos analizę.

Dėl patobulintos priežiūros prieigos (nuo platformos) užtikrinama paprasta techninė priežiūra, mažesnės prastovos ir eksploatacijos sąnaudos. Visus kasdienius rutininės techninės priežiūros darbus (įskaitant degalų atsargų papildymą) galima greitai atlikti nuo platformos: taip taupomas operatorių laikas ir reikia mažiau pastangų.

Pagrindinės specifikacijos:
Pagrindinės specifikacijos

2016 m. balandis
 
Pabaiga.

Daugiau informacijos rasite čia: www.volvoce.com/press

Taip pat galite susisiekti:

Thorsten Poszwa 
Išorės ryšių direktorius 
 „Volvo Construction Equipment“ 
Tel.: +32 490 65 96 68 
El. paštas: thorsten.poszwa@volvo.com 
 „Twitter“: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
Londonas
Tel.: +44 77 333 50307
El. paštas: osullivan@se10.com