„Volvo“ modeliai L45H ir L50H – tikri universalai

Naujieji „Volvo Construction Equipment“ ratiniai krautuvai L45H ir L50H yra gerai subalansuoti ir pagaminti pagal puikius projektus, užtikrinančius didelį našumą net ir ten, kur itin ankšta

„Volvo“ modeliai L45H ir L50H – tikri universalai
Naujieji „Volvo Construction Equipment“ ratiniai krautuvai L45H ir L50H yra gerai subalansuoti ir pagaminti pagal puikius projektus, užtikrinančius didelį našumą net ir ten, kur itin ankšta.

„Volvo Construction Equipment“ („Volvo CE“) H serijos modeliai galingai pasirodys bet kokiame objekte, atlikdami bet kokius darbus. Šios mašinos turi „Volvo“ unikaliąją jungčių sistemą „Torque Parallel“ (TP). Jos suprojektuotos taip, kad sukurtų didelį prasilaužimo momentą ir pasižymėtų puikiu lygiagrečiuoju judesiu visame kėlimo diapazone. 

Ilga ratų bazė, žemas svorio centras ir geras svorio pasiskirstymas užtikrina gerą mašinos stabilumą ant nelygaus grunto. Patvari ir kompaktiška konstrukcija su tvirtais centriniais šarnyrais ir nuolydį turinčiu atsvaru užtikrina stabilų ir našų darbą bet kokiame objekte. Galingas „Volvo“ variklis įrengiamas skersai, kad būtų didesnis vairavimo stabilumas. 

L45H ir L50H modeliai turi „Volvo“ išmaniąją apkrovos jautros sistemą, kuri pagal poreikį tiekia galią hidraulinėms funkcijoms, siekiant sparčios reakcijos, trumpesnių ciklų ir mažesnių degalų sąnaudų. Pasirinktinė strėlės pakabos sistema (BSS) padidina našumą iki 20 %, absorbuodama smūgius ir ribodama šokčiojimą bei medžiagos barstymą.

Ant bet kokio grunto
L45H ir L50H modeliai pasižymi išskirtiniu našumu ant bet kokio pagrindo: nuo nelygaus grunto iki glotnaus betono. Optimizuotas pavaros agregatas sujungia galingą variklį su puikia transmisija ir ašimis. Komponentai veikia tobuloje harmonijoje su hidrauline ir vairo sistema, kad mašina būtų išskirtinai patvari ir patikima.

Šios mašinos su patvariais „Tier 4 Final“ standartus atitinkančiais „Volvo“ varikliais pasiekia didelį sukimo momentą esant žemoms variklio apsukoms. Variklis turi išmetamųjų dujų recirkuliacijos (EGR) funkciją, kuri dera su integruotuoju dyzelino dalelių filtru (DPF) ir atrankinės katalizinės redukcijos (SCR) sistema. 

Itin patvarios planetinės ašys užtikrina ilgaamžiškumą reikliausiomis sąlygomis, o priekinis ir galinis 100 % blokuojami diferencialai turi kumštelinę movą, kuri pagerina sukibimą ir palaiko maksimalią trauką ant bet kokio grunto.

Šiuose ratiniuose krautuvuose montuojama efektyviai degalus vartojanti hidrostatinė transmisija, pritaikanti galią pagal operatoriaus diktuojamą poreikį. Taip užtikrinama puiki kontrolė vykdant delikačias operacijas ir maksimali galia atliekant reiklesnes užduotis. Hidraulikos varomas ir elektroniniu būdu valdomas aušinimo ventiliatorius reguliuoja visų kritinių komponentų temperatūrą. Jo sukimąsi galima apgręžti, kad oras būtų pučiamas priešinga kryptimi ir išsivalytų aušinimo blokai.

Patogus valdymo centras
L45H ir L50H turi „Volvo“ pirmaujančią rinkoje kabiną, tad savo pamainą dirbsite komfortiškai ir našiai. Šioje sertifikuotoje ROPS/FOPS kabinoje ergonomiškai išdėstyti valdymo elementai, joje geriau valdomas klimatas, puikus matomumas į visas puses ir mažesnis triukšmas. Išlietas kabinos stogas ir sienos sumažina triukšmo lygį ir vibraciją iki minimumo, kartu sumažinant ir operatoriaus nuovargį. 

Komfortiško pavaros valdymo (CDC) funkcija leidžia operatoriui valdyti mašiną svirtimis. Taip padidėja operatoriaus darbo komfortas, mažėja nuovargis ir užtikrinamas didesnis našumas ilgomis darbo valandomis. „Volvo“ klimato kontrolės sistema užtikrina darbo komfortą, o automatinės šilumos kontrolės (AHC) ir oro kondicionavimo (AC) sistemos palaiko kabinoje malonią temperatūrą.

Kabinos oro įleidimo anga įrengta aukštai ant mašinos, kur oras švariausias. Lengvai keičiamas priešfiltris atskiria stambesnes dulkes ir daleles, tada oro srautas nukreipiamas pro pagrindinį filtrą ir galiausiai patenka į kabiną, kad operatorius galėtų mėgautis gaiviausiu oru. Siekiant padidinti saugą, į kabiną patenkama ir iš jos išlipama naudojantis didelėmis, neslystančiomis pakopomis ir turėklais.

Trumpa priežiūra
„Volvo“ L45H ir L50H modeliai sukurti taip, kad juos būtų prižiūrėti lengva, be jokių rūpesčių. Nuo žemės pasiekiami priežiūros elementai ir sugrupuoti tepimo taškai užtikrina, kad techninę priežiūrą atliktumėte paprastai ir greitai. Svyruojančioji galinė ašis atremta į techninės priežiūros nereikalaujančius lopšius. Jos guoliai ir įvorės sutepti visai eksploatacijai ir apsaugoti praktikoje pasitvirtinusiais sandarikliais, kurie žymiai sutrumpins techninę priežiūrą ir leis padidinti naudingojo darbo trukmę. Mašinos savininkai galės maksimaliai pailginti mašinos naudingojo darbo trukmę, naudodami „Volvo“ diagnostinę programinę įrangą. MATRIS analizuoja mašinos darbinius duomenis, o „VCADS Pro“ gali atitinkamai pakoreguoti mašinos funkcijas.

Prijunkite patogiai
Šie ratiniai krautuvai suprojektuoti harmoningai derėti su įvairiais „Volvo“ padargais, kurie puikiai atitinka jungčių sistemos ir alkūnės geometriją, kad būtų optimizuotos prasilaužimo, traukos ir kėlimo jėgos. Šiose mašinose gali būti gamykloje įrengiamos papildomos hidraulinės linijos, valdančios įvairias padargų parinktis.

„Volvo“ standartinė hidraulinė padargo gembė VAB-STD, dar vadinama TPV, yra ISO standartizuota tarptautiniu mastu. Ji leidžia greitai ir saugiai keisti padargus, kad dirbtumėte lanksčiau. Patvari ir atvira gembės konstrukcija leidžia operatoriui iš kabinos aiškiai matyti prijungimo taškus. „Volvo“ padargų gembė VAB-TPZ leis lengvai keisti padargus, naudojant TPZ sąsają. Dėl rafinuotos gembės konstrukcijos padargas būna arčiau mašinos, todėl pasiekiama didesnė naudingoji apkrova.

 

Pagrindinės specifikacijos

Pagrindinės specifikacijos

Pabaiga.

Jan 2016

Daugiau informacijos rasite čia: www.volvoce.com/press

Arba galite susisiekti:

Thorsten Poszwa                                           
Išorės ryšių direktorius                        
„Volvo Construction Equipment“                              
Tel.: + 32 4918 60331                                     
El. paštas: thorsten.poszwa@volvo.com                                
„Twitter“: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O’Sullivan
SE10
Londonas
Tel.: +44 77 333 50307
El. paštas: osullivan@se10.com