„Volvo EWR150E“ pasižymi mažiausiu sukimosi spinduliu tarp „Stage IV“ mašinų

„Volvo Construction Equipment“ ratinis ekskavatorius EWR150E sujungia pirmaujantį rinkoje sukimosi spindulį ir išskirtinį stabilumą.

„Volvo EWR150E“ pasižymi mažiausiu sukimosi spinduliu tarp „Stage IV“ mašinų

Naujasis ratinis ekskavatorius EWR150E „Volvo Construction Equipment“ pasižymi mažiausiu sukimosi spinduliu tarp visų rinkoje siūlomų „Stage IV“ mašinų. Šis rodiklis siekia 1 720 mm, tad mašinos operatorius gali dirbti ankščiausioje erdvėje išnaudodamas pirmaujančius rinkoje saugos ir efektyvumo parametrus. „Volvo“ su klientais bendradarbiauja visuose mašinos projektavimo ir gamybos etapuose, o ši partnerystė užtikrina optimalų našumą ir pelningumą.

Pirmaujantis klasėje mašinos mažasis sukimosi spindulys leidžia operatoriui saugiai dirbti įvairiomis sąlygomis, įskaitant siaurus vienos eismo juostos kelius. Be to, dėl padidintos keliamosios galios lyginant su tradiciniais šios klasės ekskavatoriais, operatorius gali išnaudoti šį mažą sukimosi spindulį nedarydamas kompromisų siekio, kėlimo ir našumo srityse.

Efektyvus „Stage IV“ standartus tenkinantis „Volvo“ variklis su technologija V-ACT užtikrina didelį sukimo momentą esant mažoms variklio apsukoms, kad degalų sąnaudos būtų mažesnės. Šis efektyvusis variklis turi „Volvo“ išmanųjį režimą ECO, kuris leidžia sumažinti emisijos lygį, neigiamą poveikį aplinkai ir atitikti naujausius reikalavimus emisijos srityje. Siekiant užtikrinti, kad regeneracija netrukdytų dirbti, EWR150E aprūpintas „Volvo“ nauja išmaniąja pasyviosios regeneracijos sistema.

Efektyvi aplinka
Pirmaujanti rinkoje „Volvo“ kabina leidžia puikiai apžvelgti aplinką ir saugiau dirbti. Šioje mašinoje gali būtų pasirinktinai montuojama trijų kamerų sistema „Volvo Smart View“. Kameros taip pritvirtintos prie rėmo ir nukreiptos, kad formuotų mašinos vaizdą iš aukštai. Kameros gali rodyti ir individualius mašinos vaizdus, kad operatorius galėtų matyti visus kampus ir suktųsi saugiai.

Strėlės pakabos sistema su hidrauliniu kontūru ir dujiniais amortizatoriais leidžia operatoriui greičiau važiuoti gruntu. Be to, patobulinta bendroji hidraulinė sistema, kuri dabar reaguoja dar greičiau. Patvarios ekskavatorių ašys su automatiniu būdu arba operatoriaus valdoma priekinės ašies svyravimo funkcija yra itin tvirtos. Tokia yra ir važiuoklė, kurią saugo didelė prošvaisa ir kuri yra pakankamai stipri, kad atlaikytų sudėtingas darbo sąlygas.

Klientai pagal grunto būklę gali rinktis iš 12 skirtingų padangų konfigūracijų (įskaitant viengubas ir dvigubas). Ši mašina gali dalyvauti eisme, joje gali būti įrengtas vilkimo rėmas, kuriuo galima vilkti iki aštuonių (su papildomais stabdžiais) arba trijų (be stabdžių) tonų svorio priekabą. Operatoriai gali pasiimti su savimi visus savo įrankius ir susidėti juos į specialią stalčiaus tipo įrankių dėžę, ištraukiamą iš važiuoklės. Ši nauja funkcija suteikia galimybę gabentis įrankių, kurių bendrasis svoris gali siekti iki 120 kg. Be to, kabinoje įrengta papildomų skyrių daiktams laikyti, taip pat čia apstu vietos kojoms. Visos mašinos sąsajos, įskaitant vairasvirtes, klaviatūrą ir didelį LCD ekraną, yra ergonomiškai išdėstytos ir suprojektuotos, kad valdymas ir efektyvumas būtų optimalūs. Siekiant papildomo patogumo ir naudojimo paprastumo gerokai sumažintas jungiklių skaičius.

Universalus pasirinkimas
EWR150E galima užsakyti su vieno iš dviejų tipų važiuokle, leidžiančia pritaikyti mašinos svorį ir vilkties traukimo jėgą bet kokiam darbui atlikti. Lengviausia įmanoma konfigūracija sveria 15,2 tonos, joje numatyta suvirintoji važiuoklė, radialinis verstuvas ir EW140 klasės pavaros agregatas. Sunkiausia konfigūracija sveria 17,8 tonos. Tokioje mašinoje rasite prisukamąją važiuoklę su lygiagrečiuoju verstuvu, prisukamuosius spyrius ir EW160 klasės pavaros agregatą, pasižymintį 30 % didesne vilkties trauka.

Be to, EWR150E dera su įvairiais padargais. Naudojant „Steelwrist“® kreipiamuosius-sukamuosius įtaisus ir greitaveikos jungiamąsias movas, patvarius kaušus ir trupintuvus, EWR150E gali ne tik dirbti ankštoje erdvėje, bet ir maksimaliai efektyviai bei našiai kasti, krauti, trupinti ir perkelti medžiagas. Pasirinktinės hidraulinės funkcijos „X1 trupintuvas / žirklės“ ir „X3 pakreipimas ir sukimas“ tiekia srautą padargams, kuriems reikia vienkrypčio arba dvikrypčio srauto ir dvikrypčio srauto – atitinkamai – pakreipiamiesiems arba pasukamiesiems padargams. Patogi naudoti padargų valdymo sistema leidžia įrašyti iki 20 skirtingų padargų. Naudodamasis sistema, operatorius gali per kabinos monitorių iš anksto nustatyti hidraulinį srautą ir slėgį bei naudoti įvairius padargus, kas padidina universalumą.

Ši mašina suprojektuota galvojant apie priežiūros paprastumą. Užvedus mašinos variklį, ji automatiškai patikrina visų skysčių lygį, įskaitant variklio alyvą ir hidraulinį skystį. Jei operatorius turi atlikti tam tikrus veiksmus, elektroniniame ekrane pateikiami jam skirti perspėjimai. Kad degalus pilti būtų paprasta, elektrinis degalų bako pildymo siurblys tiekia 50 litrų degalų per minutę. Jis patogiai įrengtas šalia degalų bako, kur jį galima pasiekti stovint ant žemės.

„Volvo CE“ ekskavatorius EWR150E su pirmaujančiu klasėje 1 720 mm sukimosi spindulio rodikliu – tai universali ir efektyvi mašina, idealiai tinkanti saugesniam darbui uždaroje erdvėje.

Pagrindinės specifikacijos:

Pagrindinės specifikacijos

Pabaiga.

January 2016

Daugiau informacijos rasite čia: www.volvoce.com/press 
Arba galite susisiekti:

Thorsten Poszwa
Išorės ryšių direktorė
„Volvo Construction Equipment“
Tel.: + 32 4918 60331
Email: thorsten.poszwa@volvo.com 
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

 

Brian O’Sullivan
SE10
Londonas
Tel.: +44 77 333 50307
Email: osullivan@se10.com