„Volvo Construction Equipment“ pristato visapusiškai atnaujintą EMEA regiono interneto svetainę

Naujojoje „Volvo Construction Equipment“ klientams Europoje, Vidurio Rytuose ir Afrikoje skirtoje interneto svetainėje rasite racionalizuotą naršymo struktūrą, mobiliąją versiją ir modernizuotą dizainą, kad naršytumėte patogiai ir galėtumėte rasti reikiamos informacijos naudodamiesi bet kokiu įrenginiu.

„Volvo Construction Equipment“ pristato visapusiškai atnaujintą EMEA regiono interneto svetainę

„Volvo Construction Equipment“ („Volvo CE“) kviečia lankytojus apsilankyti atnaujintoje interneto svetainėje volvoce.lt. Naujojoje interneto svetainėje pateikiama visa reikiama informacija, kurią reguliarūs lankytojai tikisi čia rasti: ji pertvarkyta ir dabar pasitinka draugiškesniu bei intuityvesniu formatu.

„Mūsų klientams ir verslo partneriams labai svarbu turėti prieigą prie reikiamos informacijos – bet kada ir iš bet kur“ – kalbėjo „Volvo CE“ EMEA pardavimo regiono rinkodaros sistemų ir analizės vadovas Tomas O'Brienas. „Nesvarbu, kokio tipo įrenginį svetainės lankytojai naudoja – nešiojamąjį, planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną, nes nuo šiol jais visais galės pasiekti patikimesnę ir medijos prisotintą platformą, suprojektuotą padėti greitai ir lengvai rasti ieškomos informacijos.“

Spartusis palyginimas
Atnaujintoje svetainėje be greitos reakcijos ir racionalizuoto dizaino lengviau rasti ir palyginti įrenginius, išdėstant juos šalia vienas kito. Gaminių pasirinkimo funkcija leidžia lankytojams operatyviai vienu metu peržiūrėti kelis modelius bei jų specifikacijas ir spustelint gauti išsamios informacijos, įskaitant vaizdo įrašus ir brošiūras. Padargų apžvalgos funkcija padeda lankytojams greitai peržiūrėti kiekvieną konkrečiam „Volvo“ modeliui tinkamą padargą – nuo universaliųjų sąsajų iki įvairių kaušų, griebtuvų, trupintuvų ir itin specializuotų sprendimų.

Prisijunkite prie „Volvo“
Naujoji interneto svetainė – tai tik vienas iš patogių būdų prisijungti prie „Volvo“. Su mumis galite susisiekti ir per Facebook, Twitter, YouTube ir Instagram.

Pabaiga.

2016 m. rugsėjis

Daugiau informacijos rasite čia: www.volvoce.com/press
Arba galite susisiekti:

Anne Bast
Viceprezidentė korporatyviniams ryšiams

Volvo Construction Equipment
EMEA (Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos) 
pardavimo regionas
Tel: + 016-541 59 06
anne.bast@volvo.com

Hannah Kitchener
SE10
Londonas
Tel: +44 207 923 5863
hannah.kitchener@se10.com

Apsilankykite adresu http://www.thenewsmarket.com/volvogroup ir gausite prieigą prie „Volvo Group“ transliacinės kokybės vaizdo įrašo. Vaizdo medžiagą galima peržiūrėti ir užsisakyti MPEG2 failų arba „Beta SP“ kasečių pavidalu. Registracija ir vaizdo medžiaga žiniasklaidos atstovams yra nemokama.