„Volvo Co-Pilot“ užtikrina tikslų ir pelningą darbą

Sumaniai suprojektuotame interaktyviajame „Volvo Construction Equipment“ ekrane pateikiama tikralaikė informacija apie darbą su pasirinktomis „Volvo“ mašinomis. Tai padeda užtikrinti aukščiausią efektyvumo ir tikslumo lygį dirbant bet kokioje srityje.

 „Volvo Co-Pilot“ užtikrina tikslų ir pelningą darbą

„Volvo Construction Equipment“ sukūrė „Volvo Co-Pilot“ – modernų bortinį ekraną, skirtą atitinkamoms „Volvo“ mašinoms. Raiškusis ekranas – tai tarsi operatoriaus partneris kabinoje, suteikiantis neribotą prieigą prie visų integruotųjų funkcijų ir galimybę išnaudoti visą „Volvo“ našumo potencialą. Šis pirmaujantis rinkoje 10 colių įstrižainės ekranas siūlo įvairių našumą, degalų ekonomiją ir saugą didinančių sprendimų. Juo naudodamiesi, operatorius ir savininkas galės pasiekti visą reikiamą informaciją, kad darbas būtų itin našus ir pelningas.

 

Kad darbas nelėtėtų
Nesvarbu, ar tankinate asfaltą, kasate griovius ar kraunate sunkias medžiagas, nes „Volvo Co-Pilot“ siūlo neprilygstamą valdomumą, maksimalų tikslumą ir naudingojo darbo trukmę vykdant įvairias užduotis, kokia bebūtų darbo sritis. Vis dėlto „Volvo Co-Pilot“ negali visa tai atlikti vienas. Interaktyvusis ekranas veikia išvien su sistema „Volvo Assist“, kurią šiuo metu sudaro ratiniams krautuvams skirta „Load Assist“, ekskavatoriams skirta „Dig Assist“, asfaltiniams volams skirta „Compact Assist“ ir asfalto klotuvams skirta „Pave Assist“. Sistema „Volvo Co-Pilot“ suprojektuota sklandžiai derėti su kiekviena iš minėtų programų, teikdama tikralaikius darbinius duomenis, kad būtų galima reaguoti greitai ir dirbti harmoningai bei efektyviai.

Naudodamasis „Volvo Co-Pilot“, operatorius gauna paprastą ir lengvą prieigą prie visų suvienodintų „Volvo Assist“ funkcijų, kurios gamykloje įdiegiamos į tam tikrus „Volvo“ ratinius krautuvus, ekskavatorius, asfaltinius volus ir asfalto klotuvus. Lengvai pasiekdami informaciją apie mašiną, užduotį ir medžiagas, operatoriai gali su vienu litru degalų nuveikti daugiau naudingo darbo, maksimaliai padidindami degalų ekonomiją ir našumą.

Šis patvarusis ekranas ne tik garantuoja tikslų darbą: jis suprojektuotas siekiant maksimalaus našumo, atitinkančio mašinos pajėgumą. Kokia bebūtų užduotis, „Volvo Co-Pilot“ padės užtikrinti, kad ji būtų atlikta laiku. Dėl „Volvo Co-Pilot“ ir visiškos sinchronizacijos su „Volvo Assist“ operatorius gali išnaudoti ilgesnę mašinos naudingojo darbo trukmę, atlikti užduotį laiku ir užtikrinti verslo pelningumą.

Saugus ir lengvas darbas
„Volvo Co-Pilot“ ne tik palengvina sunkius darbus, bet ir maksimaliai sumažina užduočių srauto pertraukimus, kad darbo vietoje būtų saugiau. Ergonomiškai įrengtas ekranas apriboja operatoriaus sąveiką su sistema, pateikdamas mažiau ekraninių meniu ir padėdamas susitelkti į vykdomą užduotį. Kai pasiekiamos iš anksto nustatytos darbinės ribos, „Volvo Co-Pilot“ perspėja operatorių garsiniais ir vaizdiniais signalais. Naudojant šią išmaniąją technologiją, nereikia vaikščioti aplink mašiną, be to, nereikia pagalbininkų, gerėja sauga ir operatoriaus autonomija.

Su „Volvo Co-Pilot“ operatorius gali greitai ir nepriklausomai valdyti visas operacijas. Bortinis ekranas yra pakankamai intuityvus: jį galima valdyti minimaliai pasiruošus, jame pateikiami ekraniniai patarimai, optimizuojantys valdymo paprastumą ir didinantys naudingojo darbo trukmę. Be to, operatoriai gali per kelias sekundes pritinkinti funkcijas ir tikslines vertes bei lengvai stebėti darbo eigą, dirbdami nepriklausomai ir pasikliaudami savo jėgomis. 

Erdvė tobulėti
„Volvo Co-Pilot“ 14 GB talpos vidiniame standžiajame diske telpa maždaug septyni mėnesiai mašinos charakteristikų ir našumo duomenų. Ši informacija suteikia klientams galimybę analizuoti mašinos eksploataciją ir identifikuoti tobulintinas sritis.

Užsakydami pasirinktinius „Volvo Assist“ sprendimus, klientai automatiškai gauna „Volvo Co-Pilot“ – sistemą, kurią nuolat tobulina „Volvo“ inžinieriai. „Volvo“ yra pasiryžusi dabar ir ateityje teikti „Volvo Co-Pilot“ techninę pagalbą ir diegti papildomų funkcijų, kurios būtų sutelktos išskirtinai klientų poreikiams tenkinti. „Volvo“ platus įgaliotųjų atstovų tinklas – geriausias partneris verslo poreikiams tenkinti: čia įsigysite mašinų, padargų, dalių, garantiją ir kitų paslaugų. 

Pabaiga.

2016 April

Daugiau informacijos rasite čia: www.volvoce.com/press

Arba galite susisiekti:

Thorsten Poszwa
Išorės ryšių direktorius
„Volvo Construction Equipment“
Tel.: +32 490 65 96 68
El. paštas: thorsten.poszwa@volvo.com
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
Londonas
Tel.: +44 77 333 50307
El. paštas: osullivan@se10.com