„Volvo“ 3 ir 4 tonų kompaktiniai ekskavatoriai dabar – dar galingesni ir tikslesni

Naujuosiuose „Volvo Construction Equipment“ kompaktiniuose ekskavatoriuose ECR35D, EC35D ir ECR40D montuojamos patogios kabinos ir pažangūs, paprastai naudojami valdymo elementai, leidžiantys tiksliai vykdyti operacijas.

„Volvo“ 3 ir 4 tonų kompaktiniai ekskavatoriai dabar – dar galingesni ir tikslesni

ECR35D ir ECR40D modelių trumpojo sukimosi spindulio kompaktiniai ekskavatoriai grindžiami praktikoje patvirtinta konstrukcija, šios mašinos gali demonstruoti galią ir tikslumą ankštoje erdvėje. Labiau tradicinis EC35D pasižymi panašia architektūra ir siūlo aukštą komforto, našumo bei universalumo lygį. Paprasta priežiūra, universalumas ir didesnis efektyvumas padeda naujiesiems modeliams našiau atlikti įvairias užduotis.

Naujuosiuose trijų ir keturių tonų klasės „Volvo“ ekskavatoriuose montuojamos patvarios, erdvios ir patogios kabinos su FOPS, TOPS ir ROPS konstrukcijomis. Didelės durys ir trijų taškų prieiga leidžia saugiai įlipti ir išlipti: tai šiose mažesnėse mašinose ypač naudinga, kadangi operatoriams tenka reguliariai išlipti iš kabinos ir į ją grįžti. Viduje ant vienos pakabos sumontuota įvairiomis kryptimis reguliuojama sėdynė bei valdymo pultas, jie juda kartu ir sugeria smūgius bei vibraciją, mažina nuovargį bei padeda valdyti mašiną, kokia bebūtų pagrindo būklė. Tradicinis ir trumpojo sukimosi spindulio modeliai užtikrina puikų matomumą į visas puses.

Didelis mažų mašinų našumas
EC35D sujungia naująjį „Stage 3A“ standarto „Volvo“ variklį D1.8A su hidrauline sistema, užtikrinančią didelį našumą ir sklandų darbą, kad klientai galėtų visose situacijose nuveikti daugiau mažesnėmis sąnaudomis. Intuityviai valdomi ir lengvai pasiekiami valdymo elementai užtikrina darbo paprastumą, kad operatoriai galėtų su malonumu išnaudoti didelę kasimo ir kėlimo jėgą arba paprastai valdyti galingus hidraulinius padargus.

Dėl trumpo sukimosi spindulio ir kabinos kairėje, apatinėje dalyje sumontuoto strėlės cilindro naujieji „Volvo“ ekskavatoriai ECR35D ir ECR40D idealiai tinka darbui ankštose vietose. Juos galima naudoti objektuose su erdvės apribojimais, sumažinant mašinos ir aplinkinių objektų apgadinimo pavojų. Paslinktoje padėtyje sukimosi statramstis ir cilindras išlieka vikšrų apribotoje erdvėje. Sukimosi ir poslinkio judesiai valdomi vienu metu, kad mašiną būtų galima nustatyti greitai ir lengvai.

Operatoriaus sąsaja padeda didinti našumą
Kiekvienoje mašinoje įdiegta elektroninė sistema, padedanti operatoriui monitoriuje, naudojantis klaviatūra, tikslinti funkcijas ir nuostatas. Sistemoje galima įrašyti iki trijų profilių, pakoreguojant mašinos elgseną taip, kad ji geriau atitiktų atliekamą darbą ar operatoriaus pageidavimus. Sistemoje taip pat yra:

• keturi specialiai padargui skirti mygtukai, leidžiantys iš kabinos vidaus tiksliai valdyti hidraulinį srautą;
• režimas ECO, sumažinantis degalų sąnaudas iki 10 %;
• du (naudotojo reguliuojami) iš anksto pasirenkami variklio apsukų lygiai, skirti niveliavimo ir kėlimo darbams vykdyti;
• automatinių laisvųjų apsukų sistema, leidžianti sumažinti triukšmo emisiją ir degalų sąnaudas;
• automatinio variklio išjungimo funkcija sumažina variklio darbo valandų skaičių, riboja techninės priežiūros sąnaudas ir lėtina mašinos vertės mažėjimą;
• priežiūros priminimai.

Pageidaujantiems paprastesnių mašinų ECR35D, EC35D ir ECR40D modeliai gali būti pristatyti labiau tradicinės komplektacijos, be šio elektronikos paketo.

Bet kokią versiją pasirinkę klientai galės pasikliauti ilgu standartinių funkcijų sąrašu, kuris leis efektyviai vykdyti kasdienes operacijas. Dėl didelės traukos jėgos ir efektyvios verstuvo konstrukcijos naujieji ekskavatoriai našiai vykdo buldozerio darbus. Verstuvo slinkimo funkcija padeda tiksliai vykdyti niveliavimo darbus, o automatinė dviejų greičių eigos sistema leidžia greičiau pervažiuoti į kitą vietą.

Siekiant sumažinti vagystės pavojų, įdiegiama pasirinktinė užvedimo prevencijos sistema. Mašinai paleisti galima naudoti iki trijų skirtingų naudotojų kodų. (Naudotojai gali pasirinkti 4 skaitmenų kodus.)

Volvo kompaktiniai ekskavatoriai

Priežiūrą vykdyti paprasta
Siekiant maksimaliai pailginti naudingojo darbo trukmę, šie naujieji „Volvo CE“ ekskavatoriai yra suprojektuoti užtikrinti mažas bendrąsias nuosavybės sąnaudas, naudojant įvairias efektyvumą didinančias funkcijas. Per plačiai atidaromus gaubtus galima lengvai pasiekti pildymo taškus ir vykdyti kasdienes patikras. Galinėje mašinos galyje užtikrinama gera degalų ir hidraulinės alyvos įpylimo linijų apsauga. Hidraulinė alyva tikrinama ir pilama pro permatomą indą, kuris padeda anksti aptikti taršą ir atlieka filtro funkciją, kai pildomas bakas.

Visi filtrai įrengti vienoje linijoje, kad būtų lengva prižiūrėti, o tikrinimo taškai pasiekiami stovint ant žemės. Tepimo intervalai pailginti iki 50 valandų, maksimaliai sumažinant kasdienės techninės priežiūros poreikį.

Darbo įrankiai
Kartu su šiomis naujomis mašinomis „Volvo“ siūlo išsamų padargų ir klientams skirtų sprendimų asortimentą. Tarp jų – mechaninės arba hidraulinės greitaveikos jungiamosios movos, hidraulinis nykštys, trupintuvas arba tranšėjų kaušas. Visi jie užtikrina lankstumą ir efektyvumą.

Pagrindinės specifikacijos:

Pagrindinės specifikacijos

„Volvo“ ECR35D, EC35D ir ECR40D modeliai su „Stage IIIA“ varikliais siūlomi EMEA regione.
 

Pabaiga.

2016 m. sausis

Daugiau informacijos rasite čia: www.volvoce.com/press 

Taip pat galite susisiekti:

Thorsten Poszwa 
Išorės ryšių direktorė 
„Volvo Construction Equipment“ 
Tel.: +32 490 65 96 68 
Email: thorsten.poszwa@volvo.com
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal
  
Brian O’Sullivan
SE10
Londonas
Tel.: +44 77 333 50307
Email: osullivan@se10.com