Trečiajame ketvirtyje „Volvo CE“ pardavimai smuko 2%

Pelno dydis išaugo, nepaisant nekintančių „Volvo Construction Equipment“ pardavimų apimčių trečiajame ketvirtyje.

Pagerėjusia Europos rinka ir 17% padidėjusiais užsakymais nepavyko kompensuoti kitų silpnų rinkų, todėl „Volvo Construction Equipment“ („Volvo CE“) pardavimai trečiajame ketvirtyje smuko 2% , atsižvelgiant į valiutų svyravimus.

Trečiojo ketvirčio grynoji apyvarta sumažėjo 3% iki 11.539 mln. (11.884) Švedijos kronų. Atsižvelgiant į valiutų svyravimus, grynoji apyvarta krito 2%. Pakoreguotos veiklos pajamos padidėjo 601 mln. (576) Švedijos kronų ir veiklos pelnas atitinkamai buvo 5,2% (4,8).

Užsakymų kiekis trečiame ketvirtyje išaugo 17% palyginti su tuo pačiu 2015 m. laikotarpiu, nors jis augo nuo žemo lygio. Užsakymų pagausėjo visuose regionuose. Europoje didelį užsakymų skaičių Prancūzijoje ir Vokietijoje atsvėrė mažesnis užsakymų kiekis Norvegijoje ir Rusijoje. Augimas Šiaurės Amerikoje iš dalies priklausė nuo kompaktinės įrangos su IV pakopos galutinį išmetamų teršalų standartą atitinkančiais varikliais išleidimo. Pietų Amerikoje užsakymų skaičiaus padidėjimas daugiausia buvo susijęs su SDLG Brazilijoje. Užsakymų Azijoje (įskaitant Kiniją) padaugėjo 24%. Tą nulėmė „Volvo“ prekių ženklo įrangos, daugiausia ekskavatorių užsakymų skaičiaus padidėjimas Kinijoje, taip pat nuolatinis nemažas augimas Indijoje ir gausesni SDLG prekių ženklo produktų užsakymai Kinijoje bei Pietryčių Azijoje. Trečiajame ketvirtyje tiekimas buvo panašaus lygio kaip ir praeitais metais. Didesnį tiekimą Europoje, taip pat išaugusį SDLG produktų skaičių eksporto rinkose bei vis stabilesne tampančioje Kinijos ekskavatorių rinkoje atsvėrė menkesni „Volvo“ mašinų pardavimai Artimuosiuose Rytuose ir Amerikose.

„Nepaisant mažos paklausos, veiklos pelnas trečiajame ketvirtyje šiek tiek išaugo iki 5,2%. Kiti teigiami poslinkiai buvo tie, kad užsakymų skaičius padidėjo visuose regionuose nuo žemo lygio BRIC regionuose“, – padėtį pakomentavo „Volvo Construction Equipment“ prezidentas Martinas Weissburg'as. – „Nemanome, kad paklausa greitai padidės, ir mūsų vidinis darbas išlieka sutelktas į strateginius 

„Volvo CE“ dalykus.“

Šiame ketvirtyje „Volvo CE“ pristatė visą eilę naujovių, pavyzdžiui, hibridinį ratinį krautuvą, kuris suvartoja iki 50% mažiau kuro, ir automatinio ratinio krautuvo bei sunkvežimio prototipus.

Tab Q3 2016

Pabaiga.

2015 m. spalis

Daugiau informacijos rasite čia: www.volvoce.com/press
Arba galite susisiekti:

Tiffany Cheng
Išorės ryšių direktorė
„Volvo Construction Equipment“ 
Tel.: +32 499 56 68 47
El. paštas: tiffany.cheng@volvo.com

Brian O'Sullivan
SE10
Londonas
Tel.: +44 77 333 50307
El. paštas: brian.osullivan@se10.com

Apsilankykite adresu http://www.thenewsmarket.com/volvogroup , kad pasižiūrėtumėte „Volvo Group“ transliacinės kokybės vaizdo įrašą. Vaizdo medžiagą galima peržiūrėti ir užsisakyti MPEG2 failais arba „Beta SP“ kasetėmis. Registracija ir vaizdo medžiaga žiniasklaidos atstovams yra nemokama.