Su „Volvo“ G serijos sunkvežimiais dirbkite nepertraukiamai

„Volvo Construction Equipment“ G serijos dvirėmiai sunkvežimiai leidžia dirbti nepertraukiamai ir yra itin patikimi. Tai pasiekiama dėl patvarios konstrukcijos, lengvai pasiekiamos priežiūros prieigos ir išskirtinio „Volvo“ įgaliotųjų atstovų tinklo. Visa tai garantuoja ilgesnę nei bet kada anksčiau naudingojo darbo trukmę.

Su „Volvo“ G serijos sunkvežimiais dirbkite nepertraukiamai

Naujųjų „Volvo Construction Equipment“ G serijos dvirėmių sunkvežimių naudingoji apkrova siekia nuo 25 iki 45 tonų. Jie visada pasirengę darbui, jei tik pasirengę jūs. Asortimentą sudaro A25G, A30G, A35G, A40G, A45G FS ir naujasis 45 tonų klasės modelis A45G. Visi jie suprojektuoti sunkiai gabenti sudėtingomis bekelės sąlygomis – karjeruose, atvirosiose kasyklose bei stambiuose žemės darbų objektuose. G serijos mašinose sujungta ilga eksploatacija, kokybė, patikimumas ir patvarumas. Jos įkūnija tai, ko tikitės iš „Volvo“, kad medžiagas gabenti būtų galima lengviau ir efektyviau.

G serijos dvirėmių sunkvežimių pagrindiniai bruožai – tvirtumas ir patvarumas. Jie suprojektuoti siekiant didinti naudingojo darbo trukmę: čia sumontuoti sunkiojo darbinio ciklo priekinis, galinis bei vilkimo rėmai ir drėgnojo tipo diskiniai stabdžiai. G serijos modeliai puikiai demonstruoja „Volvo“ praktikoje patvirtintą patvarumą ir siūlo įvairias techninės priežiūros parinktis, kad niekada nereikėtų nerimauti dėl neatliktų darbų. 

„Volvo Construction Equipment“ nuo pirmojo 10 tonų dvirėmio sunkvežimio, kuris buvo pristatytas 1966 metais, nuėjo tolimą kelią. Naujoji G serija – tai 50 metų patikimos „Volvo“ inžinerijos ir naujovių diegimo kulminacija. „Volvo“ išlieka stambiausiu pasaulyje dvirėmių sunkvežimių gamintoju: bendrovė pavertė koncepciją komercine sėkme ir nuo tol sėkmingai projektuoja ir gamina šio tipo mašinas.

Kaip pigiau pervežti daugiau
G serija suprojektuota siekiant didinti efektyvumą ir pergabenti daugiau medžiagų mažesnėmis sąnaudomis. Puiki degalų ekonomija, naujoviškos technologijos ir naudingos eksploatacinių duomenų valdymo priemonės padeda kontroliuoti techninės priežiūros sąnaudas ir maksimaliai paspartinti investicijų grąžą.

G serijos mašinose montuojami plačiai pripažinti „Volvo“ varikliai, tenkinantys „Tier 4 Final“ / „Stage IV“ reikalavimus. Jų galia svyruoja nuo 234 kW (318 AG) A25G modelyje iki 347 kW (445 AG) A45G modelyje. Visi varikliai pasižymi puikiais degalų ekonomijos rodikliais, nesileisdami į galios ar našumo kompromisus: juose naudojamos technologijos leidžia sutaupyti gerokai daugiau degalų nei modeliuose, kuriuos jie pakeičia. „Volvo“ variklio žemos laisvosios apsukos užtikrina papildomą degalų ekonomiją, kad mašina veiktų maksimaliai efektyviai. Kiekvienas modelis optimizuotas efektyviai vartoti degalus savo naudingosios apkrovos diapazone, kad mažesnėmis sąnaudomis būtų galima pergabenti daugiau medžiagų. Dinaminė prognozuojanti pavarų perjungimo sistema jungia pavaras pagal darbines sąlygas, kad būtų pasiektas didesnis komfortas ir dar mažesnės degalų sąnaudos.

Darbo metu renkami naudingi duomenys, padedantys didinti efektyvumą objekte ir mažinti sąnaudas. Naudojant „Volvo“ išmaniąsias sistemas, pvz., MATRIS™, „CareTrack“™ ir bortinę svėrimo sistemą, galima optimizuoti gamybą ir sumažinti eksploatacijos sąnaudas. Bortinė svėrimo sistema garantuoja, kad kiekvieno ciklo metu apkrova bus optimali. Be to, siūlomos įvairios klientų techninės pagalbos sutartys, pagal kurias teikiamos prevencinės techninės priežiūros, bendrųjų remonto darbų ir naudingosios darbo trukmės ilginimo paslaugos, kad galėtumėte išsamiai kontroliuoti techninės priežiūros sąnaudas.

Gali nuvažiuoti bet kur 
„Volvo“ dvirėmio sunkvežimio koncepcijoje numatytas visiškas universalumas, kad būtų galima nuvažiuoti į visus objekto taškus ir kopti į statesnes įkalnes. Siūlomos kelios kėbulų ir važiuoklių parinktys, pritaikytos darbui bet kokiu sezonu, ant bet kokio pagrindo ir bet kurioje srityje. G serijos neprilygstamos charakteristikos bekelėje pasiekiamos dėl pritaikyto „Volvo“ pavaros agregato, automatinės traukos kontrolės sistemos su visiškai blokuojamais diferencialais, visų rūšių pagrindui skirto vežimėlio ir hidromechaninės vairo sistemos.

Sunkvežimiai ne mažiau patikimai leidžiasi nuokalnėn: operatoriai gali naudotis lėtintuvais ir dinaminiu „Volvo“ varikliniu stabdžiu, užtikrindami aukštą saugos ir našumo lygį. G serijos pagalbinio išvertimo sistema ir pakrovimo bei išvertimo stabdys papildomai padeda operatoriams niekada neprarasti kontrolės, siekiant dar didesnio našumo bei saugos.

Operatoriaus pasirinkimas
„Volvo“ sunkvežimiai yra operatorių pasirinkimas Nr. 1, kadangi juose montuojama pirmaujanti rinkoje kabina, kurios viduje suformuojama erdvi ir patogi darbo aplinka.

Operatoriams patinka aukštas komforto ir valdymo lygis, valdymo paprastumas bei sauga: jie šiomis mašinomis gali dirbti našiai kasdien, ištisus metus. Operatorius sėdi mašinos viduryje: čia jį pasitinka geresnės vairavimo funkcijos, puiki pakaba, žemas triukšmo lygis, nuostabi klimato kontrolės sistema, erdvė ir matomumas, todėl operatorius mažiau pavargsta ir efektyviau dirba. Ergonomiškai ir patogiai išdėstytus valdymo elementus perprasti nesudėtinga, jie naudojami kartu su automatinėmis funkcijomis, kad valdyti būtų dar paprasčiau.

Paprasta priežiūra, puiki techninė pagalba
G serijos mašinos prižiūrimos greitai ir lengvai, kadangi pasižymi geriausia rinkoje priežiūros prieiga. Priekinės grotelės nulenkiamos žemyn ir tampa priežiūros platforma su neslystančiais laipteliais. Elektrinis variklio gaubtas atsidaro 90 laipsnių kampu, kad būtų galima saugiai pasiekti visą variklio skyrių. 

Kad dirbtumėte ramiai, „Volvo“ išskirtinio įgaliotųjų atstovų tinklo specialistai visada suteiks jums pagalbos, kada beprireiktų. „Volvo“ siūlo įvairių paslaugų, vietinę kompetenciją ir pasaulinę patirtį. Galite rinktis diegti mašinų telematines stebėjimo sistemas „CareTrack™“ ir MATRIS™, be to, mašinų dalių pasiekiamumas neprilygstamas. Visa tai leidžia optimizuoti gamybą, maksimaliai sumažinant eksploatacijos sąnaudas.

Pagrindinės specifikacijos: 
Pagrindinės specifikacijos

Pabaiga.

2016 m. balandis

Daugiau informacijos rasite čia: www.volvoce.com/press

Arba galite susisiekti:

Thorsten Poszwa
Išorės ryšių direktorius
„Volvo Construction Equipment“
Tel.: +32 490 65 96 68
El. paštas: thorsten.poszwa@volvo.com
Twitter: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
Londonas
Tel.: +44 77 333 50307
El. paštas: osullivan@se10.com