Swecon UAB Lietuva

„Volvo CE“ atnaujintame žurnale „Spirit Magazine“ pristatome megaprojektus, kurie keičia žmonių gyvenimus

Projektai, apie kuriuos sužinosite „Spirit Magazine“ naujojoje serijoje „Megaprojektai“ – ne tik statybos ir renovacija. Jie keičia žmonių gyvenimus. Jie tobulina ryšius tarp bendruomenių, skatina transportą bei verslą ir formuoja išmanius bei tvarius miestus, kurie tikrai atlaikys laiko išbandymus.

„Volvo CE“ naujojoje serijoje „Megaprojektai“ aprašomi didžiausi, išskirtiniausi ir drąsiausi statybų projektai iš viso pasaulio – nuo pilno federalinės magistralės Nr. 4 kapitalinio remonto Floridoje iki viso Švedijos Kirunos miesto perkėlimo.

„Mes labai džiaugiamės, pristatydami šią naująją kampaniją. Šie megaprojektai demonstruoja „Volvo CE“ viziją kurti pasaulį, kuriame norėtųsi gyventi. Naujajame „Spirit Magazine“ žurnale sieksime įkvėpti ir iš arčiau supažindinti savo skaitytojus su vienais įspūdingiausių šiandieninių statybos projektų“, – kalbėjo „Volvo CE“ pasaulinių išorinių ryšių direktorė Tiffany Cheng.

„Volvo CE“ įkvėpimo semiasi iš idėjos, kad vaizduotė, sunkus darbas ir technologinės naujovės padės bendrovei kurti švaresnį, išmanesnį ir draugiškesnį pasaulį. Šią viziją būtent ir įkūnija „Volvo CE“ naujoji megaprojektų serija.

Spalio 17 dieną pristačiusi „Megaprojektus“ ir naująjį skaitmeninį „Spirit Magazine“ žurnalą, „Volvo CE“ ir toliau stiprins savo internetinę informacijos bazę. Spausdintos žurnalo versijos gerbėjai neturėtų nuliūsti: jie ir toliau gaus naujojo leidinio egzempliorius dukart per metus.

„Spirit Magazine“ – svarbus specializuotos informacijos šaltinis. Mes viliamės, kad po atnaujinimo jis toks išliks daug metų. Tikimės, kad mūsų ištikimi skaitytojai ir toliau kartu su mumis tyrinės naujuosius viso pasaulio megaprojektus ir kad prie jų prisijungs nauji statybų entuziastai – tiek šios, tiek ir kitų sričių atstovai“, – kalbėjo Tiffany Cheng.

Pirmajame „Megaprojektų“ epizode žiūrovai galės susipažinti su pilna federalinės magistralės Nr. 4 rekonstrukcija Floridoje (JAV), kurią užbaigus vienas iš pavojingiausių JAV kelių taps moderniu eismo koridoriumi. 

Pirmąjį „Megaprojektų“ epizodą rasite www.volvoce.com/spirit