Sertifikuotoji atnaujinimo programa suteikia „Volvo“ mašinoms antrąjį gyvenimą

Neseniai pristatyta sertifikuotoji „Volvo Construction Equipment“ atnaujinimo programa saugo ilgalaikių klientų finansus, atkurdama pradinį jų turimų „Volvo“ mašinų stiprumą, patvarumą ir galią.

Sertifikuotoji atnaujinimo programa suteikia „Volvo“ mašinoms antrąjį gyvenimą

„Volvo Construction Equipment“ pristato naują sertifikuotąją atnaujinimo programą, užtikrinančią ilgą „Volvo“ mašinų eksploataciją.Sudaryta iš trijų paketų – sertifikuotojo hidraulikos atnaujinimo, sertifikuotojo galios agregato atnaujinimo ir sertifikuotojo mašinos atnaujinimo – „Volvo“ sertifikuotoji atnaujinimo programa pratęsia „Volvo“ mašinų eksploataciją papildomai nekenkiant aplinkai ir kliento finansams.

Nesvarbu, ar mašina didelė, ar maža: sertifikuotosios atnaujinimo programos specialistai nustato „Volvo“ mašinos našumo trūkumą ir grąžina jos geriausias dienas, optimizuodami ilgalaikę investicijos vertę už nedidelę dalį naujo modelio kainos. Sumažindama bendrąsias valandines sąnaudas 8 %, programa suteikia klientams galimybę optimizuoti pinigų srautus ir pratęsti biudžeto naudojimo trukmę.

 

Atnaujinta „Volvo“
Programa ne tik mažina turimos įrangos sąnaudas, bet ir maksimaliai padidina našumą ir naudingojo darbo trukmę: mašinos ima veikti beveik taip pat, kaip veikė nuriedėjusios nuo gamyklos konvejerio. Naudodamiesi sertifikuotąja atnaujinimo programa, klientai galės mėgautis našumu ir naudingojo darbo trukme, kokios tikimasi iš naujos mašinos.

„Volvo“ sertifikuotoji atnaujinimo programa leidžia klientams grįžti į darbą su efektyvesnėmis atnaujintomis mašinomis, kurias jiems laiku pristatys sertifikuotas „Volvo“ įgaliotasis atstovas. „Volvo“ įgaliotieji atstovai bus nuolat pasiekiami: jie suplanuos mašinos restauravimą derindamiesi prie klientų grafikų ir nuolat teiks eigos naujinius, kad atnaujinimas būtų užbaigtas laiku. Be to, klientai atnaujinimo metu papildomai galės modifikuoti savo mašinas pagal konkrečias darbo sritis ir taip pranokti objektuose keliamus reikalavimus.

 

Pritaikyta specialiai klientui
„Volvo“ siūlo įvairius lanksčius sertifikuotuosius atnaujinimo paketus, kurie buvo specialiai pritaikyti kliento poreikiams. Kaip ir su visais sertifikuotaisiais atnaujinimo paketais, patyrusių „Volvo“ technikų komanda detaliai įvertins mašinos būklę ir apsvarstys atskiras darbines aplinkas potencialioms modifikacijoms atlikti. Siekdami optimizuoti kliento investicijų vertę, „Volvo“ sertifikuoti įgaliotieji atstovai įvertina viską – nuo biudžeto ir mašinos būklės iki verslo tikslų ir darbo sričių – ir pateikia pritaikytą pasiūlymą, kuris puikiai atitinka jų poreikius.

 

Sertifikuotasis hidraulikos atnaujinimas
Tiems, kam rūpi jų ekskavatoriaus veikimo sparta, vertėtų apsvarstyti sertifikuotosios hidraulikos atnaujinimo programos pasiūlymą. Greitai ir paprastai įvertinęs mašinos hidraulinių komponentų veikimo spartą, „Volvo“ technikas galės apskaičiuoti darbų apimtį, kurios reikės optimaliam našumui pasiekti. Naudodamiesi sertifikuotąja hidraulikos atnaujinimo programa, klientai galės tikėtis efektyvaus sprendimo, kuriam reikės minimalaus techninio įsikišimo ir kuris leis pasiekti 100 % restauruotos sistemos hidraulinio našumo.

 

Sertifikuotasis galios agregato atnaujinimas
Jei klientas pastebi, kad sumažėjo mašinos našumas, sertifikuotas „Volvo“ įgaliotasis atstovas gali padėti įvertinti svarbiausius komponentus ir parengti sprendimą, leisiantį grąžinti buvusią „Volvo“ galią. Ši parinktis klientui suteikia galimybę vėl mėgautis pradiniu našumu ir naudingojo darbo trukme, kokios galima tikėtis iš naujos mašinos. Naudodami paskutines inžinerines naujoves, sertifikuotosios galios agregato atnaujinimo programos specialistai atkuria degalų sąnaudas, pasiūlo didesnį lankstumą su įvairiais „Volvo Reman“ komponentais ir užtikrina ilgą naudingojo darbo trukmę.

 

Sertifikuotasis mašinos atnaujinimas
„Volvo“ mašinos amžius – tai tiesiog skaičius. Štai, kodėl sertifikuotoji mašinos atnaujinimo programa yra skirta specialiai tiems klientams, kuriems reikia, kad senoji technika atrodytų ir veiktų kaip nauja. Šį pasiūlymą pasirinkę klientai gauna iš vidaus ir iš išorės visiškai atnaujintą mašiną, įskaitant galios agregatą ir hidraulinę sistemą su paskutiniais inžineriniais naujiniais ir šviežiu dažų sluoksniu. Svarbu, kad būtų patenkinti ir klientai, ir operatoriai, todėl siekiame užtikrinti maksimalų operatoriaus darbo vietos komfortą ir našumą. Naudodamiesi sertifikuotosios mašinos atnaujinimo programos pranašumais, klientai gali pasilikti savo sunkiai dirbusias originalias „Volvo“ mašinas, pailgindami jų eksploataciją.

Daugiau informacijos apie šias naujas paslaugas ir jų pasiekiamumą klientai gali gauti iš savo vietinės sertifikuotosios „Volvo“ atstovybės.

Pabaiga.

2016 June

Daugiau informacijos rasite čia: www.volvoce.com/press 
Arba galite susisiekti:

Thorsten Poszwa
Išorės ryšių direktorius
„Volvo Construction Equipment“
Tel.: +32 490 65 96 68
El. paštas: thorsten.poszwa@volvo.com
„Twitter“: http://twitter.com/VolvoCEGlobal

Brian O'Sullivan
SE10
Londonas
Tel.: +44 77 333 50307
El. paštas: osullivan@se10.com